Treść opublikowana przez w-s-m
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
uf:D bo jak mialem rozsypane na dole wejscie do bloku to olej ciekl jak cholera
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
WITAM. Wczoraj rozsypala mi sie odma od odpowietrzenia skrzyni korbowej, w sumie to samo wejscie do bloku(przykrecane na 2 sruby) mechanik dorobil mi koncowke i dziala, ale do rzeczy;d. Dzisiaj chcialem sprawdzic czy nie cieknie z tego miejsca olej i zauwazylem ze rurka plastikowe co idzie bezposrednio od odmy jest peknieta dosc powaznie, pewnie poszla od naprezenia, i moje pytanie jest nastepujace, czy w tej rurce przepompowywany jest olej czy tylko powietrze, bo zakleilem to tymczasowo tasma aluminiowa, narazie nic nie leci, a musi to wytrzymac do soboty bo dopiero mam wolne zeby jechac do mechanika.
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
Tak się sklada ze moj ojciec importuje czesci z Francji i dlatego jest mi potrzebna informacja jakie kody silnika posiadaja 11.
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
nie spróbujesz nie nauczysz sie, proste
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
polerke mozna kupic juz za 50f ze zmiana obrotow. Wiec cena spoko. Chemia Meznerna tez okolo 25-30f za 500,2000,4000 o ile dobrze pamietam oznaczenia, pasta g3, 8f za kilogramowa puche:D wiec ceny nie sa az tak strasznie przerazliwe. Zawsze mozna sprobowac;D
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
dzieki Panowie za info. Teraz musze dac zlecenie ojcu zeby mi wynoral takową pompe:D
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
Dzieki bardzo;) wieczorem bede studiowal i mysle ze od przyszlego tyg bede sie wyposarzal w sprzet i chemie, jak mam zapracic 200 czy 400 zl za polerke ktora wytrzyma pare wyzyt na myjni albo bedzie zj....a to wole kupic sprzet i samemu dzialac, a noz sie uda:D
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
kolego cptolgierd masz moze jakis namiar na temat albo strone gdzie jest opisane/pozakane wykonanie polerki samemu od poczatku(co, jak, ile, kiedy:D)
-
drgania na wyższych biegach - B5 quattro 6 biegów 1.9 tdi pd
sprawdz kola czy sa podokrecane, tez tak mialem myslalem ze mi tlumol wali a okazalo sie kolo odkrecone i przy przyspieszaniu przy wyzszej predkosci bilo.
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
to ile taka pro polerka kosztuje?
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
nie sa az tak glebonie az do podkladu, ale wyzlobione jest dosc, macie namiar na jakas firme polerska w wlkp lub okolicy?
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
Witam. Orietuje sie ktos jaki jest koszt profesionalnej polerki auta i czy da rade zlikwidowac dość głebokie rysy? Czy jest sens robienia takiej polery czy lepiej zainwestowac w pomalowanie auta.
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
WITAM. CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEC W JAKICH SILNIKACH 1.9 TDI SZŁA SERYJNIE POMPA 11mm.PZDR.
-
[A4 B5] 1.9TDI by Michaś;)
nie wiedzialem ze w ahu jest dwumas...ciekawe czy ja mam, oby nieeee
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
predzej czy pozniej zaplacisz;p
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
zobacz czy czujnik temperatury jest dobry napewno. Ja ostatnio mialem u siebie tak ze sie silnik zagrzewal normalnie, dmuchal goracym powietrzem a wskazowka lezala albo troche sie podnosila, uklad odpowietrzony...okazalo sie ze czujnik temperatury zle pokazywal. Wyminilem i wszystko gra;D
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
sprawdz czujnik temp moze walniety masz
-
Stukniecie/pukniecie w okolicy turbiny po dodaniu gazu
wyczyscilem dzis egr nie byl mocno zasyfiony, i odlaczylem podcisnienie od egr, nie slyszalem tego stukania, czyli na 100% egr puka. zastanawiam sie czy go zaslepic.
-
Stukniecie/pukniecie w okolicy turbiny po dodaniu gazu
no u mnie tez nie slychac pod czas jazdy tylko na postoju. Wydaje mi sie ze bedzie walniety egr, bo przy gaszeniu telepie strasznie buda, jak go najlepiej zaslepic?
-
Stukniecie/pukniecie w okolicy turbiny po dodaniu gazu
czyli egr do wymiany? ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- zauwazylem tez ze rano raz dymi a raz nie dymi w ogole. to moze cos faktycznie z egr
-
Stukniecie/pukniecie w okolicy turbiny po dodaniu gazu
chodzi ci o zaworek n75?wymienilem ta gumowa rure i jest to samo.
-
Turbina od 2.7 tdi do afn
Witam. Czy ktos mial do czynienia z taką przerobką, turbo od 2.7 tdi do afn. W maju bede robil swap z ahu na afn i mam w polsce turbine od audi a5 2.7 tdi 2005 i jak by dalo rade to chcialbym zalozyc odrazu przy zmianie silnika. Tylko ze ta turbina jest bez puszki sterujacej bo silnik byl po spaleniu. Podejdzie to pod afn?
-
turbina
z tym odcieciem turbiny to podcisnienia sa uszkodzone albo filterki zabrudzone, nie wiem jak masz w audi ale ja w bmw 320d mialem filterki brudne i mi odcinalo doladowanie przy 120km/h, wystarczy je wyczyscic acetonem i wszystko powinno byc spoko:D
-
Stukniecie/pukniecie w okolicy turbiny po dodaniu gazu
Witam. Dzis uslyszalem dziwne metaliczne stukniecie w okolicy turbiny, po dodaniu gazu, za kazdym razem gdy nawet dotkne delikatnie pedal gazu to stuka, jest to pojedynce stukniecie i za kazdym razem jak dodaje gaz przy ruszaniu. Jak jade i puszcze gaz do konca i znowu dodam to juz tego stukniecia nie slysze. Wczoraj bylo wszystko ok. Nie wiem czy to moze miec cos wspolnego ale 2 dni temu przerwala sie gumowa rura(10cm) łącząca plastikowa rure od intercoolera z kolektorem ssacym, zakleilem to tasma aluminiowa tymczasowo... Pozdrawiam ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 20:11 ---------- nikt nie wie co to moze byc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko z deszczowego weston super mare;p