Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erles

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. siema, dawno mnie nie było gdzie będzie najbliższy spot, dalej podpromie?
  2. erles odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.najauto.pl/ogloszenie/471537/opel-calibra/ Przejechane 2 200 000 km i o mocy silnika już brak danych
  3. ... linia ciągła była
  4. miro_x na spota nie udało się wybrać od Psk ale jak wracałem to chyba kawałeczek za Tobą jechałem o ile mieszkasz ~1km od tunelu w stronę Sieniawy, prawdopodobnie do domu już skręcałeś Spot myślę, że udany. Z tą miejscówką na następny raz to bardzo chętnie, tylko jakieś propozycje wysuńcie bo mam "troszkę" drogi i wypadało by zalać więcej do baku PS. z tą muzyką to by się świetnie grillowało :gwizdanie:
  5. miro_x będziesz jechał z Przeworska na spota? Jeśli tak to można wiedzieć o, której? ;P
  6. Nie orientujecie się czy w Rzeszowie jest coś takiego jak kiedyś w TopGear pokazywali jak kolesie ta takich małych motorkach podjeżdżali pod imprezę, składali motorek i jechali autem pod twoją chatę? Bo skoro grill.... Postaram się być :>
  7. W końcu to jest forum Audi A4 i może na tym by się było warto skupić? Temat VAG-podkarpacie może lepiej poruszać na forum właśnie tej imprezy/spotkań itd? A teraz o spocie w niedzielę. Robimy jakiegoś grilla czy spot standardowo na podpromiu?
  8. :hi: jak tam Audi naprawione? Co mu było? Wymiana świec i przewodów pomogła, było coś jeszcze tylko nie pamiętam Jeździ jak poprzednio
  9. witam w ten słoneczny dzień
  10. brat chciał wpaść moja A4 ale chyba mu nie dam
  11. jeszcze gitarka, harmonijka i można siedzieć ^^
  12. na kalendarzyki bym się pisał.... Cicho bo pogoda dobra to i się w domu siedzieć nie chce A moje A4 stoi w rzeszy popsute
  13. i jak zwykle kur... brat wziął auto i odrazu coś się popsuło i nie chce mu zapalić Polećcie jakiś warsztat w Resie gdzie by można było ew. scholować w miarę niedaleko od akademików polibudy. Ogólnie problem polega na tym, że coś łapie ale gaśnie zaraz albo w ogóle nie zapala. Może immo lub akumulator, no nie wiem bo to przez tel niezbyt wiele się można dowiedzieć PS>
  14. ludzie furki czyszczą przed spotem to i czasu żeby na forum napisać nie znajdują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.