Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie mogę wyjąć radia - zablokowana kieszeń radia, wyjmaki nie działają


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jak w tytule. nie mogę wyciągnąć Concerta II z mojej B6. Cos się zatrzasnęło, lub ułamało, nie mam pojęcia.

Wyciągnąłem już szufladki z góry, klimatronik z dołu. Z lewej strony radia trzyma mi zatrzask. Wyjmaki wpadają luźno, nie ma żadnej reakcji. Wkładałem coś grubszego, ala pilniczek, też nie pomogło.

Miał ktoś podobny problem? Wczoraj siedziałem nad tym 4 godzini i straciłem ciepliwość...

help :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z Symphony. Po włożeniu wyjmaków odchodzi z prawej, a lewej ani drgnie. Jak się bardziej ociepli, to wyciągam schowek pasażera i wypycham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z Symphony. Po włożeniu wyjmaków odchodzi z prawej, a lewej ani drgnie. Jak się bardziej ociepli, to wyciągam schowek pasażera i wypycham.

Skoro Ci trzyma lewa strona, to co da Ci schowek? Ja wyciągnąłem wszystkie elementy w okolicy radia, tj. szufladki z góry, klimatronik z dołu i jedyne,co mi to dało,to to,że moge wsunąć reke i z tyłu radia je pchnąć,a nie ciągnąć za gałki, ale nadal cos cholernie trzyma. Rozważam zdjęcie całego tunelu,ale nie wiem,czy mi sie uda, jeśli radio jest w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z Symphony. Po włożeniu wyjmaków odchodzi z prawej, a lewej ani drgnie. Jak się bardziej ociepli, to wyciągam schowek pasażera i wypycham.

Skoro Ci trzyma lewa strona, to co da Ci schowek? Ja wyciągnąłem wszystkie elementy w okolicy radia, tj. szufladki z góry, klimatronik z dołu i jedyne,co mi to dało,to to,że moge wsunąć reke i z tyłu radia je pchnąć,a nie ciągnąć za gałki, ale nadal cos cholernie trzyma. Rozważam zdjęcie całego tunelu,ale nie wiem,czy mi sie uda, jeśli radio jest w kieszeni...

Jesli chodzi o tunel to nie pamietam czy w okolicach radia sa jakies mocowania. iedlugo wymieniam tunel, to zrobie pare fotek. A wyjecie schowka spowoduje, ze bede mogl przylozyc wieksza silę, bo samymi wyjmakami, to jak napisalem, wychodzi tylko z jednej strony.

wyjmij schowek i spróbuj wsadzić wyjmaki i od tyłu wypchnąć radio

dokladnie tak trzeba to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjąłem klimatronik, wiec mam swobodny dostęp do tylnej czesci radia. spokojnie moge złapać je od tyłu i szrpnąć/pchnąć mocniej, niestety to nic nie pomaga. cos trzyma cholernie mocno. nie wiem,co tam mogło się zaciąć. a jak pisałem wyżej wyjmaki wpadają luźno, niczego nie odblokowują, wsadziłem coś grubszego typu pilniczek i też nic.

Pare tygodni temu wyciągnąłem radio i wyszło bez problemu, a teraz ni cholery nei chce wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też się męczę z symphony nie mogę wyjąc wkładam 4ry kluczyki i tez nic rozebrałem własnie schowek pasarzera i pod kierownicą wszystko nie wiem już co wymyśleć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod radiem są 2 śruby mocujące tunel środkowy do ramki gdzie jest radio i klimatronik.

Musisz cały tunel zdemontować (tak mi się wydaje,że to najłatwiejsza i najbezpieczniejsza droga) to jakieś 15min roboty z kluczem nasadowym 8 i 13 i krzyżak, albo torx. (nie pamietam które dokładnie).

demontujesz ramke pod lewarkiem - 2 śruby

klimatronik wyciagasz, potem

popielniczkę i tam są 2 kolejne śruby, ale odkręcać ich chyba nie trzeba (jeszcze).

po 1 srubie przy miejscu na nogi lewa + prawa strona

2 śruby duze, pod tylna popielniczka.

+ odkręcić plastik usztywniający tunel pod ręcznym i odłączyć kabelek od zapalniczki.

i tu będzie trudniej, bo tunel powinien już zejść, ale trzymają go 2 ostatnie śruby pod radiem.

ale powinno dać się odgiąć plastik na dole (obok tych śrubek przy miejscu na nogi) i dojść krzyżakiem do 2 mocujących ramkę/panel do radia.

I powinno jakość wyjść

piszę to wszystko z pamięci więc może nie zbyt precyzyjnie. Ale ta operacja nie jest zbytnio trudna. A złożenie tego ponownie jak fabryka da się zrobić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...