Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piasek94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piasek94

  1. A skad wiadomo kiedy silnik ma blad ?
  2. LICZNIK ZEGARY AUDI A4 B5 8D0919035C (2848319306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam taki licznik. Tylko normalnie w km/h
  3. a czemu nie? ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- wkoncu jest wtrys wielopunktowy to chyba ma? polonez mial to audi nie ma?
  4. Siema. Mam pytanie jak wymontowac licznik z Audi a4 b5, licznik zwykly (nie po lifcie). Ponieaz nie pali mi sie Check i chcalbym zobaczyc czy ktos wymontowal zarowke.
  5. Piasek94 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    A na czym polega adaptacja? Da sie to ogranac zwyklym testerem? Czy musi byc VAG?
  6. Piasek94 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemanko, mam Audi A4 B5 1.8 125km 20V. Dzis jak jechalem do pracy, zaczely falowac obroty. Stalo sie to po wymianie filtreka gazu w parowniku, oraz po wyczyszczeniu cewki elektrozaworu w parowniku, poniwaz nie chcial przez to sie przelaczyc na gaz dopiero jak sie dogrzal dobrze. Jak myslicie co to moze byc? Gdy otworzylem maske w gazniku, tam gdzie jest linka na przepustnicy jest w srodku taki metalowy czpien, nie wiem czy to jest od ssania. I wlasnie to jest w ciaglym ruchu i faluja obroty gdy to chodzi na cieplym silniku. po przygazowaniu mija ten problem lub faluje 6-8 razu i przestaje. Pomocy!!!! Jutro sie podlacze kapem i zobacze czy sa jakies bledy. Moze byc to wina czujnika obr. nie wiem czy walka rozrzadu czy walu. Jak to w Dieslu przerywaja obroty gdy jest to w pompie uszkodzone?
  7. ale elektrozawor otwiera sie przy butli slychac. Slychac jak cyknie i silnik zafaluje. Ja stawiam na ta cewka w parowniku, bo przelaczy go jak jest cieply dopiero a elektrozawor przy butli nie ma wplywu na to czy silnik zimny, czy cieply.
  8. pod te 2 piny bezposrenio z ako?
  9. WRZUTA - DSC01278 tak to wyglada to odkrecic? ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- a i jak chce odpalic awaryjnie na gazie nie idzie, pikaja kontrolki tez. Jak silnik ma okolo 70-80 stopni chwile ostygnie i chce zapalic na gazie tez nie idzie jak parownik ostygnie troche, dlacztego to jest? Czy to wszystko od tego elektrozaworu?
  10. to zaczac od elektrozaroru. To jest ta konstka na 4 kable ( 2 piny) przy parowniku? Zobaczyc co tam jest? ogolnie odkrecalem ta srubke od dolu i nic nie polecialo z parownika. A jak odkrece ten elektrozawor to nic nie bede musial regulowac nic? ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- a co do reduktora to w sekwencji jak bym go wym i wymienil membramki wszystko tzn. zestaw naprawczy, to trzeba go wyregulowac potem????
  11. Witam! kupilem Audi A4 B5 1.8 20V 95r z intalacja gazowa (sekwencja). Na poczatku bylo wszystko okey, 2 dnia jak ja zapalilem na benzynie sie rozgrzala i zaczely mrugac i piszczec kontrolki na wskazniku gdzie pokazuje stan gazu i nie przelaczyl na gaz. teraz ten problem sie powtarza caly czas musze wylaczyc sekwencje i wlaczyc jak silnik bedzie mial 70 C zeby przerzucil na gaz. Mieliscie moze taki problem? Co wymienic? W czym tkwi problem? Byłem u gazownika, podobno czujnik temp. jest dobry i pwoiedzial ze na zimno nie nabija cisnienia i nie chce go przezucic dlatego. Powiedzial tez ze reduktor sie konczy i nowy 450zl. Obroty wszystko czyta sobie ladnie na gazie ma przejechane 1000h z groszem. To jest instalacja Elpi Gaz na sterowniku Stella. To sie dzieje jak jest zimny, przeloczy go i zafaluje i caly czas chodzi na benzyne. MOV01276 - YouTube A tak pika jak nie przelaczy i czekma za silnik bedzie mial 70 C. MOV01274 - YouTube Jak juz dojdzie temp na wolnych obrotach do 70 C to przelaczy, a jak podczas jazdy to nawet przy 60 C go przelaczy, czyli parownik jest lepiej ogzany podasz obiegu????
  12. To sie dzieje jak jest zimny, przeloczy go i zafaluje i caly czas chodzi na benzyne.A tak pika jak nie przelaczy i czekma za silnik bedzie mial 70 C.
  13. Witam! kupilem Audi A4 B5 95r z intalacja gazowa (sekwencja). Na poczatku bylo wszystko okey, 2 dnia jak ja zapalilem na benzynie sie rozgrzala i zaczely mrugac i piszczec kontrolki na wskazniku gdzie pokazuje stan gazu i nie przelaczyl na gaz. teraz ten problem sie powtarza caly czas musze wylaczyc sekwencje i wlaczyc jak silnik bedzie mial 70 C zeby przerzucil na gaz. Mieliscie moze taki problem? Co wymienic? W czym tkwi problem? Byłem u gazownika, podobno czujnik temp. jest dobry i pwoiedzial ze na zimno nie nabija cisnienia i nie chce go przezucic dlatego. Powiedzial tez ze reduktor sie konczy i nowy 450zl. Obroty wszystko czyta sobie ladnie na gazie ma przejechane 1000h z groszem. To jest instalacja Elpi Gaz na sterowniku Stella.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.