Treść opublikowana przez Piasek94
-
Demontaz licznika.
A skad wiadomo kiedy silnik ma blad ?
-
Demontaz licznika.
LICZNIK ZEGARY AUDI A4 B5 8D0919035C (2848319306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam taki licznik. Tylko normalnie w km/h
-
Demontaz licznika.
a czemu nie? ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- wkoncu jest wtrys wielopunktowy to chyba ma? polonez mial to audi nie ma?
-
Demontaz licznika.
Siema. Mam pytanie jak wymontowac licznik z Audi a4 b5, licznik zwykly (nie po lifcie). Ponieaz nie pali mi sie Check i chcalbym zobaczyc czy ktos wymontowal zarowke.
-
Falowanie obrotow
A na czym polega adaptacja? Da sie to ogranac zwyklym testerem? Czy musi byc VAG?
-
Falowanie obrotow
Siemanko, mam Audi A4 B5 1.8 125km 20V. Dzis jak jechalem do pracy, zaczely falowac obroty. Stalo sie to po wymianie filtreka gazu w parowniku, oraz po wyczyszczeniu cewki elektrozaworu w parowniku, poniwaz nie chcial przez to sie przelaczyc na gaz dopiero jak sie dogrzal dobrze. Jak myslicie co to moze byc? Gdy otworzylem maske w gazniku, tam gdzie jest linka na przepustnicy jest w srodku taki metalowy czpien, nie wiem czy to jest od ssania. I wlasnie to jest w ciaglym ruchu i faluja obroty gdy to chodzi na cieplym silniku. po przygazowaniu mija ten problem lub faluje 6-8 razu i przestaje. Pomocy!!!! Jutro sie podlacze kapem i zobacze czy sa jakies bledy. Moze byc to wina czujnika obr. nie wiem czy walka rozrzadu czy walu. Jak to w Dieslu przerywaja obroty gdy jest to w pompie uszkodzone?
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
ale elektrozawor otwiera sie przy butli slychac. Slychac jak cyknie i silnik zafaluje. Ja stawiam na ta cewka w parowniku, bo przelaczy go jak jest cieply dopiero a elektrozawor przy butli nie ma wplywu na to czy silnik zimny, czy cieply.
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
pod te 2 piny bezposrenio z ako?
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
WRZUTA - DSC01278 tak to wyglada to odkrecic? ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- a i jak chce odpalic awaryjnie na gazie nie idzie, pikaja kontrolki tez. Jak silnik ma okolo 70-80 stopni chwile ostygnie i chce zapalic na gazie tez nie idzie jak parownik ostygnie troche, dlacztego to jest? Czy to wszystko od tego elektrozaworu?
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
to zaczac od elektrozaroru. To jest ta konstka na 4 kable ( 2 piny) przy parowniku? Zobaczyc co tam jest? ogolnie odkrecalem ta srubke od dolu i nic nie polecialo z parownika. A jak odkrece ten elektrozawor to nic nie bede musial regulowac nic? ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- a co do reduktora to w sekwencji jak bym go wym i wymienil membramki wszystko tzn. zestaw naprawczy, to trzeba go wyregulowac potem????
-
Audi A4 B5 Gaz Sekwencja. Problem.
Witam! kupilem Audi A4 B5 1.8 20V 95r z intalacja gazowa (sekwencja). Na poczatku bylo wszystko okey, 2 dnia jak ja zapalilem na benzynie sie rozgrzala i zaczely mrugac i piszczec kontrolki na wskazniku gdzie pokazuje stan gazu i nie przelaczyl na gaz. teraz ten problem sie powtarza caly czas musze wylaczyc sekwencje i wlaczyc jak silnik bedzie mial 70 C zeby przerzucil na gaz. Mieliscie moze taki problem? Co wymienic? W czym tkwi problem? Byłem u gazownika, podobno czujnik temp. jest dobry i pwoiedzial ze na zimno nie nabija cisnienia i nie chce go przezucic dlatego. Powiedzial tez ze reduktor sie konczy i nowy 450zl. Obroty wszystko czyta sobie ladnie na gazie ma przejechane 1000h z groszem. To jest instalacja Elpi Gaz na sterowniku Stella. To sie dzieje jak jest zimny, przeloczy go i zafaluje i caly czas chodzi na benzyne. MOV01276 - YouTube A tak pika jak nie przelaczy i czekma za silnik bedzie mial 70 C. MOV01274 - YouTube Jak juz dojdzie temp na wolnych obrotach do 70 C to przelaczy, a jak podczas jazdy to nawet przy 60 C go przelaczy, czyli parownik jest lepiej ogzany podasz obiegu????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To sie dzieje jak jest zimny, przeloczy go i zafaluje i caly czas chodzi na benzyne.A tak pika jak nie przelaczy i czekma za silnik bedzie mial 70 C.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! kupilem Audi A4 B5 95r z intalacja gazowa (sekwencja). Na poczatku bylo wszystko okey, 2 dnia jak ja zapalilem na benzynie sie rozgrzala i zaczely mrugac i piszczec kontrolki na wskazniku gdzie pokazuje stan gazu i nie przelaczyl na gaz. teraz ten problem sie powtarza caly czas musze wylaczyc sekwencje i wlaczyc jak silnik bedzie mial 70 C zeby przerzucil na gaz. Mieliscie moze taki problem? Co wymienic? W czym tkwi problem? Byłem u gazownika, podobno czujnik temp. jest dobry i pwoiedzial ze na zimno nie nabija cisnienia i nie chce go przezucic dlatego. Powiedzial tez ze reduktor sie konczy i nowy 450zl. Obroty wszystko czyta sobie ladnie na gazie ma przejechane 1000h z groszem. To jest instalacja Elpi Gaz na sterowniku Stella.