Treść opublikowana przez M@peT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nie ma ktoś przypadkiem do sprzedania oponek 225/45/17 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie nie wiem szukam paru osób żeby taniej było:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gokarty POWER-MAX Kraków - Najdłuższy halowy tor kartingow w Krakowie i małopolsce! - Witamy Ktoś coś dziś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Panowie jak by ktoś z TT lub A4 chciał się zamienić samochodem to jetem otwarty na propozycję z ewentualną dopłatą z Waszej strony:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie co prawda zmarzłem jak ...... ale było spoko:decayed:
-
nokia 6303 kto pomoże sciagnąc sim locka???
Simlock.pl - Jak wpisać kod w NOKIA 6303 classic przecież to kodem jesteś w stanie ściągnąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przy dobrych wiatrach też będę i mam nadzieję, że dłużej jak ostatnio
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Nie rozumiem. To znaczy, że samochód jest tylko i wyłącznie na mnie a np mój ojciec go ubezpieczy ? Czy aż tak dobrze nie jest?
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Nie tak dawno jak tata zmieniał TU to musiał udowodnić, że ma 60% zniżek i musiał lecieć do PZU i tam całą historie ubezpieczenia drukować itp...więc kłamstwo może nie przejść.
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
Hej Panie i Panowie mam pytanie bo mnie trafi za chwilę. Kupiłem Audi z OC ważnym do października 2013 roku. Sprzedający nie zgłosił sprzedaży do TU i mówił, że mogę jeździć na jego ubezpieczeniu do końca jego trwania. Zadzwoniłem dziś do Proama i mówię, że kupiłem samochód z OC i chciałbym przepisać na siebie umowę. Kobieta mi mówi, żebym wysłał skan umowy i numer telefonu zrobią rekalkulację i jeżeli nie mam zniżek będę musiał im dopłacić lub zmienić TU. Wchodzę na Proame i obliczam składkę ( mam całe 0%zniżek chociaż jak ubezpieczałem VW POLO to dostałem od AXA 30% zniżek ale wydaje mi się, że te zniżki obowiązują tylko w AXA) i co ? Mega konkurencyjna cena w Proama wynosi 1900 zł za OC na rok a w Compensa (czy jakoś tak ) jedyne 3580 zł - ja się pytam czy ich nie pojebało ? I teraz jak im to zgłoszę to przeliczą mi składkę i będę im musiał dopłacić różnice? Nie ma czegoś takiego jak gwarancja ceny dla kupującego? I dopiero po zakończeniu trwania umowy będą robili jakieś rekalkulację ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z forum A6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od 14:00 mają być chłopaki z D1KRK więc pewnie będą coś latać po rondach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie taki mały Ale takie niespodzianki tylko w KFC ;-) więc smacznego wszystkim życzę. Pablo Ty naprawdę masz takie dywaniki w swoim ???? :facepalm::facepalm: A tak ogólnie to jedzie ktoś jutro na WOŚP do Bonarki ?
-
[ALL B5] Ubytek płynu,ogrzewanie i temp szaleje.
No więc dziś na ciepłym silniku otwieram maskę i znów nic mi nie leci do zbiorniczka wyrównawczego. Lekko odkręcam korek i zaczyna się tam pulsacyjnie wlewać woda więc pompę wody mam chyba ok. Zostaje mi wymienić na pewno odpowietrzyć układ i wymienić termostat.
-
[ALL B5] Ubytek płynu,ogrzewanie i temp szaleje.
No to mam złą dla siebie wiadomość bo myślałem, że mi termostat siadł. Mówisz żeby sprawdzić ten wirnik ? Kurcze pewnie trzeba pół silnika rozebrać żeby się dostać do pompy wody:kwasny:
-
[ALL B5] Ubytek płynu,ogrzewanie i temp szaleje.
Mówisz o tym małym wężyku do zbiorniczka wyrównawczego ? To powinno lecieć cały czas - czy zimny czy ciepły ?
-
[ALL B5] Ubytek płynu,ogrzewanie i temp szaleje.
Wydaje mi się, że skoro dolny wąż jest zimny a górny ciepły to termostat się nie otwiera.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
? od razu 5w40?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Heh wiem, że znów zawracam głowę ale już postanowiłem! Zrobię płukanie i zaleje go 10w40. Polatam troszkę i znów zrobię płukanie i zaleje 5w40, Dziękuje możecie siadać ;-)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
to musiałbym się wstrzymać do grudnia a do tego czasu kilometrów troszkę zrobię. A jak zaleje go 10w40 to on sam się będzie płukał i obawy me są takie czy za bardzo się nie wypłucze. A jak by się rozszczelnił to ile tam trzeba jak coś wymienić uszczelek ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Znalazłem to gdzieś na stronie jednego z producentów olejów silnikowych. Kurcze nadal mam obawy co do płukania i zalania 10w40. Najgorsze jest to, że w najbliższym czasie wyjeżdżam i nie chciałbym sytuacji gdzie rozszczelni mi się silnik w połowie drogi lub nawet na miejscu. Koszt naprawy w niemczech pewnie przekroczy wartość samochodu.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jedyne w co gram na Xbox to Forza Motorsport 4 i Forza Horizon wszystko rzecz jasna online ;-)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Chyba jednak zostanę przy 10w40 a co do płukania to już sam nie wiem. Z jednej strony trochę syfu zejdzie a z drugiej mam pewne obawy. A jak wleje 10w40 to i tak będzie się płukał od wymiany do wymiany po takim 15w40.
-
Wasze przebiegi benzynowców
@up to jak Twoja w 4 lata zrobiła 148 tyś to mnie brakuje chyba jednego zera w przebiegu.
-
Wasze przebiegi benzynowców
ADP 225000 ale na 100% cofany licznik. w 2004 ostatni wpis w niemczech 181000 więc przez 8 lat napewno zrobił więcej jak 45k