Treść opublikowana przez mirasekvip
-
[B6] Silver BEX w Avancie
mody na plus!
-
1.8T avj 150km
gdzie zdecydowałeś się założyć gaz?
-
Jarosław, pomoc w sprawdzeniu auta
ok, dzięki
-
Jarosław, pomoc w sprawdzeniu auta
dlaczego jestem w lesie? u mnie ogłoszenie działa http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-1-8t150km-s-line-lifting-xenon-gwint-bluepearl-b-ladna-ID6ycHJZ.html poprawione
-
Jarosław, pomoc w sprawdzeniu auta
witam, jest ktoś z Jarosławia lub z okolic i mógłby mi obejrzeć(oczywiście się odwdzięczę) to auto: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-1-8t150km-s-line-lifting-xenon-gwint-bluepearl-b-ladna-ID6ycHJZ.html mój brat jest zainteresowany tym audi, chcielibyśmy się wybrać i obejrzeć, ale szkoda by było przejechać się na darmo ponad 200km , za wszelką pomoc z góry dzięki
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
auto kosa powodzenia w modach
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
sambo mogę Ci polecić kolegę z forum adrian998998 , ja też u niego robiłem program w bex-ie i jestem mega zadowolony , no i będziesz miał bliżej (Sokółka, koło Węgrowa) niż do Gregora, a Adrian też zna się na rzeczy
-
A4 B6 2004 1.8T [BFB] S-LINE
wygląda super powodzenia w modach
-
jaki to rodzaj wtrysków hana
dzięki za wszystkie odpowiedzi
-
jaki to rodzaj wtrysków hana
a czy są one wystarczająco wydajne do bex-a? czy lepiej może pomyśleć na zmianie na niebieskie?
-
jaki to rodzaj wtrysków hana
witam, kolega kilka tygodni temu kupił A4 1.8T bex-a z instalacją gazową, ale nie bardzo się zna na tych wtryskach, więc pytanie do was, może pomożecie rozpoznać rodzaj(typ) tych hanów, z góry dzięki za pomoc! http://i60.tinypic.com/vi1zb.jpg
-
oznaczenie kolorów sprężyn
a może podpowiecie jakich amorków szukać? moje oznaczenie zawieszenia to: 1bv 0YJ 0JF
-
oznaczenie kolorów sprężyn
rok 2004, wiem że 1be też jest obniżone, ale trochę mniej sztywne niż 1bv
-
oznaczenie kolorów sprężyn
panowie i panie pomóżcie!!! szukam oznaczenia sprężyn i amortyzatorów, był temat na forum ale jest już zamknięty, chciałbym w swoim aucie audi a4 1.8T bex kombi zmienić zawieszenie z 1bv na 1be, gdyż jak dla mnie jest trochę za sztywne... chciałbym dobrze dobrać odpowiednie sprężyny i amortyzatory.
-
[B6 AVF] A4 B6 Granatowy Avancik by Habcio :)
taką dokładkę s-line ma kolega na forum do sprzedaży http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/dokladka-zderzaka-s-line-312756/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ok
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
pewnie cisza przed burzą noworoczny zastój
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
witam, dzięki za zaproszenie do dyskusji, ale przez chwilę przeglądalem ten wątek, następnym razem się poprawie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zgadza się , jebało jajkami , w gębie słodko było i w oczy szczypało
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mi się wydaj za tanie, jak na auto klubowicza! lecz to tylko moje zdanie , jeśli się mylę, to mnie poprawcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Łuków] Witam mam na imię Mirek, obecnie jeżdżę Audi A4 1.9 TDI 110PS z 1996 roku, poprzednio poruszałem się Audi B4 1.9 TDI z 1994r, a jeszcze wcześniej posiadałem Audi B4 2.3 z 1992r. Pozdrawiam wszystkich Mirasek