Treść opublikowana przez daro0871
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
mechanik ma racje zalej mobilem
-
[B5 APS] by czorny
śmieszny jesteś zato co w pakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego. ale można robic z taczki http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/polew.gif
-
Silnik ANA-czym się różni?
temat rozwiązany. powodem złego odpalania była walnięta odma przy silniku , łapał lewe powietrze. Dzięki za wszystko
-
Silnik ANA-czym się różni?
plastikowy ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ---------- odpiołem aku tak jak pisałes ale na efekt musze poczekać do rana . rano zobacze jak odpala i dam znać ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 13:19 ---------- niestety dalej gaśnie ale jak go przegazuje to nie gaśnie
-
Silnik ANA-czym się różni?
przy wymianie oleju i płynów mechanik podpinał vag-a bo kasował serwis bo mi się świecił to błędów nie pokazywał
-
Silnik ANA-czym się różni?
lpg nie mam zrobie jak piszesz wymienie świece i kable ale ta adaptacja nie wiem o co chodzi
-
Silnik ANA-czym się różni?
problem jest taki że rano nie odpala za pierwszym . to znaczy odpali ale obroty spadają i gaśnie , za drugim razem odpala na tyknięcie zapłonu i niewiem co to za problem. czytałem na forum że to padająca pompa
-
Silnik ANA-czym się różni?
jakoś nie moge znaleść ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- masz wiedze jakąś o silniku ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- przepraszam b5
-
Silnik ANA-czym się różni?
witam kupiłem a4 b4 1,6 z silnikiem ana . Moje pytanie co to za silnik bo na forum nikt tego silnika niema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pruszków . Witam wszystkich. Audi a4 1,6 2000 rok