Treść opublikowana przez radekjez
-
Dolot 2.0 FSI
Pewny jesteś nie który nawet nie wie do czego to jest Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Dolot 2.0 FSI
Przy kolektorze jest taka grucha która steruje klapami w kolektorze albo dzwignia ulamana albo membrana peknieta częsty przypadek mose zobacz tam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT Problemy po odpaleniu na zimnym- stuki, gaśniecię itp.
Jeżeli 3/ 4 to cewki Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT Problemy po odpaleniu na zimnym- stuki, gaśniecię itp.
Tak 2 małe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT Problemy po odpaleniu na zimnym- stuki, gaśniecię itp.
No co ty pamiętaj po kolei Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT Problemy po odpaleniu na zimnym- stuki, gaśniecię itp.
To sprawdź cewki pokolei wyciągając na zapalonym silniku Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
układ chlodzenia, nierowne obroty
Tak pierwsza ustala miesznake Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
- Zawor faz
-
układ chlodzenia, nierowne obroty
Ta druga sonda nie ma nic do obrototow ona wylapuje tylko spaliny ja można usunąć z komputera na stałe i nic się nie dzieje z autem było na forum dużo o tej sondzie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
układ chlodzenia, nierowne obroty
Ja z ogrzewaniem też tak miałem nie wiem jak to sie stało ale układ był zapowietrzony mechanik wyplukal cała nagrzewnice nowy płyn odpowietrzanie i narazie jest [emoji108] co chodzi o sonde to może nie ma odpowiedniego napięcia ja miałem podobnie pokazał się błąd kupiłem emulator i lata podjedz do dobrego elektryka lub warsztatu niech to sprawdza przyczyną musi gdzieś być a tylko sondę pokazuje czy coś więcej Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Sprawdź świece jeszcze cewki zapal auto i pojedynczo wyciągaj każda może cewke szlak trafia na którymś cylindrze może przeplywka zacznij od takich podtawowych czynności Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Grzeje się momentalnie
Bo to zawór od odpowietrzania zbiornika paliwa Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Mówiłem że pójdzie i będzie chodzila Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
- Zawor faz
-
Jak się nazywa ten element i jak go zdjąć?
Prosta sprawa lekko podwazasz od dołu i to fajnie zejdzie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Odkręcasz czarny dekiel potem czarny duża nakretke nie będzie łatwo szła czyli mały mloteczek coś płaskiego i lecisz wyciągasz uszczelke i masz pompę pomału w jedną albo w drugą stronę obkrecasz i ma wyjść na zewnątrz prosta robota tylko musisz wszystko ostrożnie robić żeby nie uszkodzić pływaka ona siedzi na swoim miejscu i włożenie jej też będziesz musiał osadzic dobrze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
- Zawor faz
- Zawor faz
-
Zawor faz
Olej valvoline 5w40 max life to jest takie coś jakby np podobnego do pompy wspomagania jak wyje jakby jakiś taki przekaźnik znalazłem na yt filmik 39 sek trwa i gość to miał to samo i niby pisał że to jest zawór i wariator Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Nie wiem jak filmik wrzucić z yt Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
To na bank pompa twoja szybciej szlak trafił ja miałem tak tylko że buczala a na początku nie chciał zapalić Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Dzwon pytaj droga nie znaczy dobra tania nie znaczy zła Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zawor faz
Witam wszystkich chłopaki,mały problem zmieniałem 3 lata temu wariator napinacz łańcuch wszystko org wszystko było ok ale teraz na zimnym strasznie coś jarmoli dopóki auto chodzi na ssaniu jest głośno potem trochę już ciszej auto nie ma żadnych wibracji nic z tych rzeczy check też nie widać pytanie do was czy zawór od faz rozrządu będzie kiepski będę miał błędy jakieś czy może wariator d...y daje że nie ma oleju w nim bo głos dochodzi od strony właśnie zaworu lub wariatora dzięki pozdr Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Pewnie tak ale jest bardzo dużo części do a4 olx allegro poszukaj na fb jest też klub a4 i widziałem mają na części dużo a4 kupisz używana to będzie chodzila 100 % Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Coś koło 200 zł ale nalatane 140 tys albo mniej bo nowa od 500 zł i więcej także nie ma sensu Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT
Ddarecki miałem to samo kupiłem taka pompke i była lipa też trochę buczalala zamówiłem z allegro kompletna org z całym koszem i jest Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0T dziwny dźwięk silnika
Może łożysko na alternatorze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka