Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radekjez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radekjez

  1. radekjez odpowiedział(a) na Pacia temat w 2.0
    Dziwna sprawa rozrzad ok wariator lancuch,moze dziwnym trafem cewka ale piszesz ze juz nie odpalil to nie cewka padla, moze czujnik polozenia walka, nagraj film i wstaw tutaj moze cos uda sie ustalic,podjedz do innego mech i powiedz co i jak moze tamten zj***l robote zle ustawione walki beda mialy to do siebie ze silnik bedzie tez klepal Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. Zmien uszczelke erling org ja u siebie tak mialem a te silniki nie zabardzo znosza gaz mialem ten samochod prawie 6 lat i sama benz i nigdy nie mialem problemow z silnikiem a jak siedzialem na forum to ci co mieli gaz to porazka caly czas cos Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. Jak swiece zalane olejem uszczelka pod klawiatura Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. A przeplywomierz sparwdzales moze tu jest pies pogrzebany Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. Moze przeplywomierz Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. Czujnika sie nie czysci tylko wymienia podlacz kompa i zobacz jaka temp bedzie na kompie moze termostat swiruje Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. Masz zapowietrzony ukl trzeba odrecic korek i z obaczyc czy nie ida pecherze powietrza,sprawa druga jest taka mala srubka torxs ktora tez po odkreceniu powinna pokaza pecherze powietrza,i 3 sprawa to przy nagrzewnicy ida 2 grube przewody od strony grodzi jak akumulator nimi tez idzie odp a ze mas z co2 moze byc uszczelka albo chlodniczka oleju do zmiany Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. radekjez odpowiedział(a) na antramx temat w 2.0
    W b7 jeszcze byl 2.0tfsi 200km,jak to rozumiec to powiem ci ze kupowali te czworniki z b7 i zakladali do b6 niby jednym spadl pobor oleju drugim w niczym nie pomogl takze wnioski wyciagnij sam miałem ten silnik ale juz bym.nie kupil Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. radekjez odpowiedział(a) na antramx temat w 2.0
    Z tego co mi wiadomo to tylko alt jednostka 130km i fsi 150km w b7 inny byl czwornik poprawiony ten co wchodzi do klawiatury laczacy odme i tylko tyle Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. Ok Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. Tez go wlasnie patrzylem zobacz przewody od czujnikow co ci pokazał komputer z bledami Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. Ale napewno nie cewka i nie te oznaczenie ty masz jasno np czujnik a nie wypadanie zaplonu Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. No co ty wtedy auto by ci chodzilo nie na wszystkie gary Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  14. No i masz problem rozwiazany czujnik musisz zmienic wpisz w google jak to wyglada i zmienisz sam chyba siwa wtyczka Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. No i ja to tez podejzewam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  16. Moze przeplywomierz kurde troche zabiles gwozdzia Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. A sprzeglo ok jakies bledy falowanie obr itd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  18. radekjez odpowiedział(a) na lukaszmiszcz temat w 2.0
    Na forum musi ktos miec czesci wejdz odpowiedni dzial Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  19. A konkretnie jaki blad numer moze walki zle ustawiles Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  20. Mialem tak samo raczwj może byc sprzeglo Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  21. radekjez odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Miałem olej valvoline 5w40 max life przez dobre 4 lata silnik w srodku zawsze byl czysciutki teraz c6 i akurat mam wlasnie.taki jaki podales polecam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  22. Nagraj film i wyslij Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  23. radekjez odpowiedział(a) na lukasz2452 temat w 2.0
    Tam jest na specjalna paste skladane Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. Klocki ci sie kończą Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. Zobacz na zamku czy nie masz urwanego kabla od mikrostyku Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.