Treść opublikowana przez radekjez
-
Wymiana wariatora
Dziwna sprawa rozrzad ok wariator lancuch,moze dziwnym trafem cewka ale piszesz ze juz nie odpalil to nie cewka padla, moze czujnik polozenia walka, nagraj film i wstaw tutaj moze cos uda sie ustalic,podjedz do innego mech i powiedz co i jak moze tamten zj***l robote zle ustawione walki beda mialy to do siebie ze silnik bedzie tez klepal Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT lpg wypadanie zapłonów.
Zmien uszczelke erling org ja u siebie tak mialem a te silniki nie zabardzo znosza gaz mialem ten samochod prawie 6 lat i sama benz i nigdy nie mialem problemow z silnikiem a jak siedzialem na forum to ci co mieli gaz to porazka caly czas cos Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 ALT lpg wypadanie zapłonów.
Jak swiece zalane olejem uszczelka pod klawiatura Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Problem 2.0 FSI 150 KM Kontrolka EPC
A przeplywomierz sparwdzales moze tu jest pies pogrzebany Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Nagle zapalające się kontrolki= BRAK MOCY
Moze przeplywomierz Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
[2.0 alt] brak ssania, skacze temp.
Czujnika sie nie czysci tylko wymienia podlacz kompa i zobacz jaka temp bedzie na kompie moze termostat swiruje Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Ogrzewanie powyżej 3000 obrotów
Masz zapowietrzony ukl trzeba odrecic korek i z obaczyc czy nie ida pecherze powietrza,sprawa druga jest taka mala srubka torxs ktora tez po odkreceniu powinna pokaza pecherze powietrza,i 3 sprawa to przy nagrzewnicy ida 2 grube przewody od strony grodzi jak akumulator nimi tez idzie odp a ze mas z co2 moze byc uszczelka albo chlodniczka oleju do zmiany Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik i oznakowanie w B6 a B7
W b7 jeszcze byl 2.0tfsi 200km,jak to rozumiec to powiem ci ze kupowali te czworniki z b7 i zakladali do b6 niby jednym spadl pobor oleju drugim w niczym nie pomogl takze wnioski wyciagnij sam miałem ten silnik ale juz bym.nie kupil Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik i oznakowanie w B6 a B7
Z tego co mi wiadomo to tylko alt jednostka 130km i fsi 150km w b7 inny byl czwornik poprawiony ten co wchodzi do klawiatury laczacy odme i tylko tyle Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
Ok Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
Tez go wlasnie patrzylem zobacz przewody od czujnikow co ci pokazał komputer z bledami Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
Ale napewno nie cewka i nie te oznaczenie ty masz jasno np czujnik a nie wypadanie zaplonu Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
No co ty wtedy auto by ci chodzilo nie na wszystkie gary Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
No i masz problem rozwiazany czujnik musisz zmienic wpisz w google jak to wyglada i zmienisz sam chyba siwa wtyczka Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
No i ja to tez podejzewam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
Moze przeplywomierz kurde troche zabiles gwozdzia Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik wkręca się na obroty a auto nie przyspiesza tak jak powinno
A sprzeglo ok jakies bledy falowanie obr itd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
RURA - pomoc dla laika
Na forum musi ktos miec czesci wejdz odpowiedni dzial Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Witam.Problem z rozrządem w 2.0 alt
A konkretnie jaki blad numer moze walki zle ustawiles Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie (bujanie) całym samochodem przy ruszaniu dodawaniu i ujmowaniu gazu
Mialem tak samo raczwj może byc sprzeglo Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Miałem olej valvoline 5w40 max life przez dobre 4 lata silnik w srodku zawsze byl czysciutki teraz c6 i akurat mam wlasnie.taki jaki podales polecam Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Problem - 9 sygnałów dźwiękowych przed odpaleniem i po również
Nagraj film i wyslij Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zalane świece olejem.
Tam jest na specjalna paste skladane Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolkoa pomarańczowe kółko otoczone nawiasami
Klocki ci sie kończą Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
kontrolka oleju zaala sie
Zobacz na zamku czy nie masz urwanego kabla od mikrostyku Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka