Treść opublikowana przez cycu86
-
2.8 AAH kręci nie odpala
Panowie,odpaliła lecz cos puka w silniku
-
2.8 AAH kręci nie odpala
Spróbuje wyczyścić, może pomoże, kompresji jeszcze nie mierzylem bo manometr dopiero jutro dojdzie razem z blokada rozrzadu Właśnie tez mi sie wydawało ze są zamienione patrząc na naklejke ale podlaczylem tak jak było wczesniej
-
2.8 AAH kręci nie odpala
rozrusznik zdemontowany,co z nim zrobić,sprawdza sie go jakoś ?
-
2.8 AAH kręci nie odpala
Nagralem film jak to wygląda Aku naladowane, na plaka nie reaguje
-
2.8 AAH kręci nie odpala
brak masy ? mógłbyś rozwinąć gdzie co szukać ? jutro zmierze cisnienie i spróbuje z plaka odpalic
-
2.8 AAH kręci nie odpala
dość wolno,nawet bez swiec w podobnym tempie jak z po części wina akumulatora ale wydaje mi sie ze bez swiec powinna krecić szybciej
-
2.8 AAH kręci nie odpala
czujnika nie sprawdzałem,a na komputerze nic nie pokazało, swiece mokre do tego w takim nagarze jak kamien,czarne
-
2.8 AAH kręci nie odpala
coś tam łapie,bez dodawania gazu,po dodaniu tak jakby rozrusznik co chwile blokowało,może przez to ze go zalewa auto podobno chodziło normalnie i na nastepny dzien nie odpaliło gaz jest ale zakrecony przy butli
-
2.8 AAH kręci nie odpala
rozrusznik kreci,iskra jest,paliwo dochodzi błedów żadnych nie pokazało gdzie szukac co sprawdzić ?
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Podrzuci ktoś linkiem do takich końcówek?
-
Pukanie podczas hamowania
Witam, Opisze jak najdokładniej Stuki zaczynają sie od 30km/h wczesniej nic,wszystko ok,zwłaszcza przy lekko wcisniętym pedale,czuć na pedale jakby abs odbijał i słychac lekkie stuki Na komputerze zadnych błedów,zawieszenie seryjne
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
jacca90 felgi 8.5' 18 a oponki wannli 215/35
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Witam po dłuższej przerwie
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
a no własnie
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Noo,w niedziele coś się działo,audi jechałeś ? bo jakoś nie rzuciło mi się w oczy
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Kilka fotek dla odświeżenia tematu: Niedługo powinny wpaść opony 205/40 i dystanse więc będzie niżej i szerzej
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
klosze z zewnątrz,na lampach miałem jaśniejszą,kierunki były ciemniejsze,co do policji to nie wiem raczej nie powinno być problemu,ja nie miałem jest lekka różnica w świeceniu ale nie ma tragedii zważywszy że przedlifty i tak słabo swiecą
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Przedliftowe miałem obklejone folią,nie były malowane
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Mała aktualizacja w Audi zostały odmalowane środki lamp w czarny mat,nie mam lepszych zdjęć ale na dniach coś pewnie zrobie lepszym aparatem a także wpadło już 18" oby zima nie powróciła
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Własnie folia za tym przemawia że jest mało inwazyjna i można zerwać kiedy się chce...
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Dzięki dzięki mam nadzieje że coś z tego wyjdzie i na sezon jakoś to będzie wyglądało Zlocik się szykuje u nas,także zapraszam https://www.facebook.com/events/932153440151112/?ref_dashboard_filter=upcoming przemek11: właśnie z ciemnymi lampami jakoś bardziej mi podchodziła,zobaczymy co z tego wyniknie
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
przemek11, chodziło mi o oklejenie kloszy folią dekory są na spinkach,dużej filozofij nie ma z ich demontażem
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Troche mnie tu nie było na zdj to nie obrysy a awaryjne,może przeciągne z przeciwmgłowych na dniach Mam pytanko,robiąc gładki zderzak zostaje kwestia blachy,jak ją zamontować,myslałem o magnesach ale może doradzicię coś lepszego i drugie pytanko, malować lampy,środki w czarny mat czy okleić folią ?
-
SPOTY RADOMSKIE
może i ja bym się kiedyś zjawił u Was
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Będzie czas to się będzie modzić