Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Kupiłem jakiś czas temu owal i niestety średnio to wygląda, może nie ten kształt owalu albo rozmiar, sam nie wiem, ale dobrze nie wygląda. Co byście polecili? Dobrze byłoby zobaczyć na zdjęciu jak siedzi zanim kupię kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tdi owal nie pasuje . Jeśli już to zapodaj dwururkę - będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią że owal nie, drudzy że tylko owal :decayed: ja prawdę mówiąc wolałbym okrągłe, ale nie wiem jaka średnica będzie najlepsza. Najczęściej można spotkać się z 60mm średnicy zewnętrznej - nie za mało? Macie jakieś zdjęcie przykładowe? Oczywiście mówiąc owal miałem na myśli dwururkę owalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta - standardowa dwururka 70 mm :) dzięki :hi:


Jeszcze muszę się upewnić - jaka powinna być średnica montażowa końcówek żeby pasowało? Mam do wyboru 40-63 mm i 30-54 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, końcówki chcę przyspawać i nie wiem jaką mają mieć średnicę wewnętrzną/montażową żeby pasowały do oryginalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie końcówki miały srednice 49mm a kupiłem ulter końcówki 70mm i pasowały idealnie nie stukają się ze sobą i fajnie wyglądają. fakt kupiłem z dyfuzorem ale dla mnie się fajnie prezentuje :)

te końcówki mam u siebie: http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świrek mógłbyś podrzucić jakieś 2-3 zdjęcia jak wyglądają na aucie? Sam jakiś czas temu je też upolowałem, a że czeka mnie wybór prezentu bożonarodzeniowego od kobity to bym sobie zażyczył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie końcówki miały srednice 49mm a kupiłem ulter końcówki 70mm i pasowały idealnie nie stukają się ze sobą i fajnie wyglądają. fakt kupiłem z dyfuzorem ale dla mnie się fajnie prezentuje :)

te końcówki mam u siebie: http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/56

Pamiętasz może jaką brałeś średnicę montażową do końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49mm tak jak pisałem wyzej tak wyglada na aucie

78617389cb04bcb2f1d9e2ecced63dfc.jpg sorkibze brudne :-)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz może długość całkowitą końcówki? Bo zamówiłem ultera N2-70 RS o całkowitej długości 250 mm i przy szybkiej przymiarce wydawało mi się, że końcówka będzie dużo bardziej schowana w porównaniu do ori wydechu a u Ciebie wygląda to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem od niemca uciete koncowki a dlugosc bralem chyba 140 albo 160 nie pamietam

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam zamontowane w aucie, tylko u mnie jest bardziej schowana końcówka i chyba aż za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel tematu dodam tylko od siebie, że finalnie padło na koncówki ścięte basowe o średnicy 76 mm i długości bodajże 130 mm. Zamontowałem je tak, że ich górna krawędź jest na równo z linią dokładki zderzaka. Myślę, że tak do 80 mm średnicy będzie zawsze pasować do seryjnego zderzaka :-)

51aa33f1e7a669106d7a77978063bfd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo i tak wyciąłem środkowy przy okazji i nie wiem czy zmiana dźwięku idzie też z samej koncówki. Basowe wziąłem bo były grubsze, a tego sita wewnątrz i tak nie widać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak będzie lepsza pogoda to zrobię podobne zdjęcie i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mogłem schować bardziej ale stwierdziłem że jak już kupiłem te ozdobne końcówki to niech je będzie trochę widać :D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...