Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cycu86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cycu86

  1. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    Panowie,odpaliła lecz cos puka w silniku
  2. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    Spróbuje wyczyścić, może pomoże, kompresji jeszcze nie mierzylem bo manometr dopiero jutro dojdzie razem z blokada rozrzadu Właśnie tez mi sie wydawało ze są zamienione patrząc na naklejke ale podlaczylem tak jak było wczesniej
  3. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    rozrusznik zdemontowany,co z nim zrobić,sprawdza sie go jakoś ?
  4. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    Nagralem film jak to wygląda Aku naladowane, na plaka nie reaguje
  5. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    brak masy ? mógłbyś rozwinąć gdzie co szukać ? jutro zmierze cisnienie i spróbuje z plaka odpalic
  6. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    dość wolno,nawet bez swiec w podobnym tempie jak z po części wina akumulatora ale wydaje mi sie ze bez swiec powinna krecić szybciej
  7. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    czujnika nie sprawdzałem,a na komputerze nic nie pokazało, swiece mokre do tego w takim nagarze jak kamien,czarne
  8. cycu86 odpowiedział(a) na cycu86 temat w 2.8
    coś tam łapie,bez dodawania gazu,po dodaniu tak jakby rozrusznik co chwile blokowało,może przez to ze go zalewa auto podobno chodziło normalnie i na nastepny dzien nie odpaliło gaz jest ale zakrecony przy butli
  9. cycu86 opublikował(a) temat w 2.8
    rozrusznik kreci,iskra jest,paliwo dochodzi błedów żadnych nie pokazało gdzie szukac co sprawdzić ?
  10. Podrzuci ktoś linkiem do takich końcówek?
  11. cycu86 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Opisze jak najdokładniej Stuki zaczynają sie od 30km/h wczesniej nic,wszystko ok,zwłaszcza przy lekko wcisniętym pedale,czuć na pedale jakby abs odbijał i słychac lekkie stuki Na komputerze zadnych błedów,zawieszenie seryjne
  12. jacca90 felgi 8.5' 18 a oponki wannli 215/35
  13. Witam po dłuższej przerwie
  14. a no własnie
  15. Noo,w niedziele coś się działo,audi jechałeś ? bo jakoś nie rzuciło mi się w oczy
  16. Kilka fotek dla odświeżenia tematu: Niedługo powinny wpaść opony 205/40 i dystanse więc będzie niżej i szerzej
  17. klosze z zewnątrz,na lampach miałem jaśniejszą,kierunki były ciemniejsze,co do policji to nie wiem raczej nie powinno być problemu,ja nie miałem jest lekka różnica w świeceniu ale nie ma tragedii zważywszy że przedlifty i tak słabo swiecą
  18. Przedliftowe miałem obklejone folią,nie były malowane
  19. Mała aktualizacja w Audi zostały odmalowane środki lamp w czarny mat,nie mam lepszych zdjęć ale na dniach coś pewnie zrobie lepszym aparatem a także wpadło już 18" oby zima nie powróciła
  20. Własnie folia za tym przemawia że jest mało inwazyjna i można zerwać kiedy się chce...
  21. Dzięki dzięki mam nadzieje że coś z tego wyjdzie i na sezon jakoś to będzie wyglądało Zlocik się szykuje u nas,także zapraszam https://www.facebook.com/events/932153440151112/?ref_dashboard_filter=upcoming przemek11: właśnie z ciemnymi lampami jakoś bardziej mi podchodziła,zobaczymy co z tego wyniknie
  22. przemek11, chodziło mi o oklejenie kloszy folią dekory są na spinkach,dużej filozofij nie ma z ich demontażem
  23. Troche mnie tu nie było na zdj to nie obrysy a awaryjne,może przeciągne z przeciwmgłowych na dniach Mam pytanko,robiąc gładki zderzak zostaje kwestia blachy,jak ją zamontować,myslałem o magnesach ale może doradzicię coś lepszego i drugie pytanko, malować lampy,środki w czarny mat czy okleić folią ?
  24. cycu86 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może i ja bym się kiedyś zjawił u Was
  25. Będzie czas to się będzie modzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.