Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VectorC

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VectorC

  1. ufff to super wiadomość, dzięki !
  2. Kupilem zwrotnicę z 2.5 TDI mam nadzieje że pasuje.. dzisiaj się okaże
  3. Dziękuje za pomoc
  4. Witam Czy zwrotnice (kopyto) w innych silnikach i wersjach bez napędu Quattro są takie same jak w mojej 2.8 Q ? Pytam ponieważ mechanik uszkodził mi główkę zwrotnicy i muszę kupić nową(używaną)
  5. a może da się zregenerować ?
  6. Witam, autko w super kolorze, troche biedne wnętrze, ale super baza do modów. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu na drogę
  7. być może, jestem przewrażliwiony na punkcie swoich aut.. a tego ASR się nie da wyłączyć całkowicie przyciskiem ? bo u mnie jest tylko od ESP
  8. Nie na asfalcie tego nie ma ponieważ nie zrywa na asfalcie moim zdaniem to będzie coś w zawieszeniu miało luz. Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa
  9. Piękne auto, tylko zaczipować i latać. Pozdrawiam i gratulacje wyboru
  10. No właśnie dlatego chciałem automat ponieważ jeżdżę dużo w trasie, ale i w mieście zawsze to fajnie a i tiptronic to super sprawa prawie jak manualem Ten stukot może być spowodowany jakimś luzem w zawieszeniu.
  11. z przodu tak jakby za grodzią silnika.
  12. Ładne fele, słuszny rozwojowy motor i do tego Q, super autko tylko szkoda że sedan
  13. Witam, obiecane zdjęcia wnętrza i całego auta. Mam pewien problem, otóż jak ruszam gwałtownie na śniegu niezależnie czy z kontrola trakcji czy też bez niej słychać stukanie, oraz jest wyczuwalne uderzenie w okolicy pedału gazu, wiecie co to może być ? wiem że trzeba wjechać na podnośnik i zobaczyć ale może ktoś już miał podobny objaw ? Przy delikatnym ruszaniu bez uślizgu kół objaw ten nie występuje. Auto normalnie się prowadzi, tylko ten stukot denerwuje. Pozdrawiam
  14. Jutro wrzucę fotki wnętrza i lepsze zdjęcia z zewnątrz. Przesiadając się z corsy w dieslu, wrażenia są niesamowite. A na śniegu to już w ogóle nie ma porównania do FWD tylko hamuje tak samo trzeba pamiętać.
  15. Witam Od dnia 1 lutego 2013 stałem się mam nadzieje - szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 2.8 Quattro. Zamieniłem Opla Corsę C 1.7 cdti na Audi z uwagi na to że dużo jeżdżę w trasie i potrzebowałem większego, bardziej komfortowego auta. Padło na A4, póki co jestem zachwycony tym jak to auto się prowadzi . Auto posiada praktycznie pełne wysposażenie. Skórzaną tapicerke z grzaniem tyłka, klimatyzacje, nagłośnienie BOSE itp. Jutro mam nadzięję że będe miał wiecej czasu na porobienie lepszych zdjęć. Póki co nie mam pomysłów na modyfikacje auta, może coś zaproponujecie. Czekam na spoty w Olsztynie. Pozdrawiam
  16. Witam Od 01 - 02 - 2013 stałem się posiadaczem Audi A4 B5 2.8 Avant Quattro, mam nadzieje że będzie mi dzielnie służył. Niedługo porobię zdjęcia i wrzucę w dziale moje Audi. Pozdrawiam i czekam na spoty w Olsztynie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.