Treść opublikowana przez VectorC
-
Zwrotnica z B5 1.8, 1.9 tdi do b5 2.8 Q ?
ufff to super wiadomość, dzięki !
-
Zwrotnica z B5 1.8, 1.9 tdi do b5 2.8 Q ?
Kupilem zwrotnicę z 2.5 TDI mam nadzieje że pasuje.. dzisiaj się okaże
-
Zwrotnica z B5 1.8, 1.9 tdi do b5 2.8 Q ?
Dziękuje za pomoc
-
Zwrotnica z B5 1.8, 1.9 tdi do b5 2.8 Q ?
Witam Czy zwrotnice (kopyto) w innych silnikach i wersjach bez napędu Quattro są takie same jak w mojej 2.8 Q ? Pytam ponieważ mechanik uszkodził mi główkę zwrotnicy i muszę kupić nową(używaną)
-
Głośna praca na 4 biegu
a może da się zregenerować ?
-
[B5 AFN] Moje Audi :]
Witam, autko w super kolorze, troche biedne wnętrze, ale super baza do modów. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu na drogę
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
być może, jestem przewrażliwiony na punkcie swoich aut.. a tego ASR się nie da wyłączyć całkowicie przyciskiem ? bo u mnie jest tylko od ESP
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
Nie na asfalcie tego nie ma ponieważ nie zrywa na asfalcie moim zdaniem to będzie coś w zawieszeniu miało luz. Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Piękne auto, tylko zaczipować i latać. Pozdrawiam i gratulacje wyboru
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
No właśnie dlatego chciałem automat ponieważ jeżdżę dużo w trasie, ale i w mieście zawsze to fajnie a i tiptronic to super sprawa prawie jak manualem Ten stukot może być spowodowany jakimś luzem w zawieszeniu.
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
z przodu tak jakby za grodzią silnika.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Ładne fele, słuszny rozwojowy motor i do tego Q, super autko tylko szkoda że sedan
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
Witam, obiecane zdjęcia wnętrza i całego auta. Mam pewien problem, otóż jak ruszam gwałtownie na śniegu niezależnie czy z kontrola trakcji czy też bez niej słychać stukanie, oraz jest wyczuwalne uderzenie w okolicy pedału gazu, wiecie co to może być ? wiem że trzeba wjechać na podnośnik i zobaczyć ale może ktoś już miał podobny objaw ? Przy delikatnym ruszaniu bez uślizgu kół objaw ten nie występuje. Auto normalnie się prowadzi, tylko ten stukot denerwuje. Pozdrawiam
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
Jutro wrzucę fotki wnętrza i lepsze zdjęcia z zewnątrz. Przesiadając się z corsy w dieslu, wrażenia są niesamowite. A na śniegu to już w ogóle nie ma porównania do FWD tylko hamuje tak samo trzeba pamiętać.
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
Witam Od dnia 1 lutego 2013 stałem się mam nadzieje - szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 2.8 Quattro. Zamieniłem Opla Corsę C 1.7 cdti na Audi z uwagi na to że dużo jeżdżę w trasie i potrzebowałem większego, bardziej komfortowego auta. Padło na A4, póki co jestem zachwycony tym jak to auto się prowadzi . Auto posiada praktycznie pełne wysposażenie. Skórzaną tapicerke z grzaniem tyłka, klimatyzacje, nagłośnienie BOSE itp. Jutro mam nadzięję że będe miał wiecej czasu na porobienie lepszych zdjęć. Póki co nie mam pomysłów na modyfikacje auta, może coś zaproponujecie. Czekam na spoty w Olsztynie. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Od 01 - 02 - 2013 stałem się posiadaczem Audi A4 B5 2.8 Avant Quattro, mam nadzieje że będzie mi dzielnie służył. Niedługo porobię zdjęcia i wrzucę w dziale moje Audi. Pozdrawiam i czekam na spoty w Olsztynie