Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
ok juz problem rozwiazany... problem polegal na tym ze jak zamykalem schowek to nie dociskalo tego wlacznika do siwatelka i co lepsze jeszcze raz zware zrobilem i bezpiecznik poszedl... dzieki za wszelkie pomoce
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
aha ale to jednak dziwne z tym schowkiem...
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
co wy ludzie??? swiatlo powinno sie zapalac niezaleznie czy sa swiatla wlaczone czy nie... sory , ale... pozdro p.s. sprawdzcie jak jest u was...
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
witam! w mojej nie ma swiatelka z chwowku. Sprawdzalem zarowke, bezpieczniki i nic. Odwrotnie nawet podlaczalem kabelki - dalej nic. Co moze byc jeszce przyczyna tego?? Pozdrawiam i z gory dzieki
-
[ALL B5] Moja audiczka
wiem ... rybke sciagne jak bede mial czas;)lampy tez zmienie przud tyl i kierunki ale jak sie budrzet pojawi;) pozdro
-
[B5 AFN] a4 quattro mody: valeo + xenon + grill NOWE FOTY 2 str.
fajna kolorek moim zdaniem jest taki bo jest czarna granatowa zielona najlepsza lub oczywiscie biala perla... ladne felgi ale... od VW podro dla posiadaczy
-
[ALL B5] Moja audiczka
Nie dawno kupilem moja a4 ktora dzielnie poszukiwalem przez ponad miesiac i sie doczekalem. Moja a4 jest z 1995 roku posiada silnik 1.9 TDi 90PS chodzi idealnie :th:, jedyne czego jej brakuje to pokrywy na silnik poniewaz sie urwala (albo ktos urwal). Samochod jest bezwypadkowy i zadbany bardzo w srodku :naughty:a z zewnatrz oceniam auto na stan bardzo dobry z minusem. Poniewaz posiada kilka rysek ale to wystarczy polerka i znikna Z wyposarzenia to posiada klimatronic el szyby i lusterka el swiatla tempomat podlokietnik regolowana kierowniczke w dwoch plaszczyznach 2 poduszki powietrzne. przez 2 dni zrobilem nia prawie 400 km i jestem baardzo zadowolony . I oto sa nowe fotki a moje nie wielkie modyfikacje to: w srodku odswierzacz powietrza radyjko PIONNER DEH-2900 smyczka do kluczyka z zawnatrz zalozone alufelgi oryginalne audi 15" (trzeba jeszcze zmienic oponki) alumy zalozylem takie poniewarz mialem je w garazu [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 07:47 _________________________________________________
-
[ALL B5] Błedy w klimie - co dalej??
jaki jest koszt +/- takiej zabawy z komputerem???
-
[B5 1Z] Gasnie po odpaleniu...
juz wlasnie sie dowiedzialem . poprostu immobilizer za kazdym razem jak sie wlozy kluczyk do stacyjki musi odczytac kluczyk . Nie wiedzialem ze tak jest i nie patrzalem na to tylko czekalem az zgasnie kontrolka od swiec zarowych ( ktora jak sie rowniez dowiedzialem informuje poprawnie od -5*C ze swiece sa nie nagrzan) juz jest wszystko ok wiec prosze o zamkniecie tematu;)
-
[B5 1Z] Gasnie po odpaleniu...
Witam! Mam problem z moja audiczka. Mianowicie po odpaleniu silnik zalapie ale po niecalej sekundzie gasnie. Nie zaleznie czy jest cieply czy zimny. Kontrolka od swiec zarowych szybko gasnie. Trzymalem go dluzej krecilem deplem mu gazu jak odpalilem wszedl na obroty i zgasl. Pomozcie !!! please
-
[ALL B5] Błedy w klimie - co dalej??
dobra sprobuje dzieki
-
[ALL B5] Błedy w klimie - co dalej??
Witam! Dzisiaj sprawdzalem swoj klimatronic bo mam problemy z kratkami czolowymi (nie leci powietrze ;() i wyskoczylo mi ze mam 5 bledow. Mianowicie chyba takie: 8,6 11,1 15,6 15,7 18,3 i pytanie glowne co teraz? czy serwis?? :mysli:czy moze ktos kto sie zajmuje klimom? i najwazniejsze : czy bedzie trzeba jak co rozbierac konsole i deske rozdzielcza?? prosze o pomoc i z gory dzieki :notworthy:
-
[B5 1Z] Co oznacza Z1?
Mam adui a4 z silnikiem 1.9 z1 i własnie chodzi mi o ten kod Z1 co on oznacza??? czym sie rozni od silnikow ahh ahu ??? z gory dzieki ...pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Elo! Jestem z okolic Twardogóry woj dolnoslaskie. Jestem posiadaczem Audi a4 1.9 TDi 90PS/66kW 1995r. Silnik ma kod Z1. A ogolniej to jest sedan niebieski z klimatronikiem i tempomatem i innymi bajerami