Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Witam! W mojej a4 ktora kupilem jakis czas temu nie wiem czy byl wymieniany ale napisy jeszcze widac nie cale ale widac... czy musze sie spieszyc z wymiana?? (tak czy inaczej wymienie tylko chce wiedziec czy to musi byc teraz) z gory dzieki
  2. http://www.audipassion.com/univers_audi/actualites/2006/bourse_miniature_ingolstadt_26_11_06/bourse_miniatures_2006_373.jpg :naughty:
  3. po 1. to ten typ jak to mowisz nie napisal ze ma jakis problem do twojego napisu a po 2. to na fotkach widac ze troche ci odstaja i o to mi chodzilo nie chcesz nie rob tego twoja sprawa
  4. ej a te zderzaki to bede ci tak wisiec??? zrob cos z tym bo autko masz ladne a ta czcionka to od VW chyba
  5. to chyba nie jest fiat 124 spyder ???
  6. http://www.obrazki.jeja.pl/814,toaleta-platna.html http://www.obrazki.jeja.pl/741,dluga-os.html http://www.obrazki.jeja.pl/797,nie-dotykac-mieszkancow.html http://www.obrazki.jeja.pl/635,drogi-w-polsce.html http://www.obrazki.jeja.pl/509,uwaga-na-ryj.html http://www.obrazki.jeja.pl/493,zabezpieczenie.html[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 21:36 _________________________________________________http://www.obrazki.jeja.pl/480,coca-cola.html http://www.obrazki.jeja.pl/386,niemiecka-rejestracja.html
  7. oblookajcie ten wóz :naughty: http://img.slate.com/media/1/123125/2116707/2133610/2137155/060327_HE_AudiEX.jpg jak to wam sie poidoba ;d;d ciekawe jak by a4 wygladama w takim body
  8. co tu taka cisza??? mi to wyglada na amerykanca ale jaka to marka to nie wiem
  9. Elo! Czy ktos sprowadzal auto z holandii w ostatnim czasie??? Ja mam sprowadzone chce teraz zrobic oplaty wszystkie i ja zarejestrowac w polsce. Czy ktos moze mi napisac ile mniej wiecej to wyniesie i co jest do zalatwienia. Z gory wielkie dzięki :hi:
  10. dokladnie tak brawo wklejasz
  11. Voucher - niestety nie...
  12. a więc: powodzenia!
  13. czy to moze vw passat??[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 19:18 _________________________________________________nie sory pomylilem sie nie passat ale chyba vw???[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 19:22 _________________________________________________VW 411/VW 412 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  14. jakies daihatsu albo moze buick??? jak nie to moze podpowiedz jakas??? :gwizdanie:
  15. ykk zapewniam cie ze tylko i wylacznie psy :polew:
  16. oj racja racja lekka przesada [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 17:14 _________________________________________________Student zdaje egzamin. Profesor chce odesłać go na inny termin z oceną niedostateczną. Delikwent prosi o ostatnia szanse: - Jeśli przejde po ścianie i suficie, dostane trójkę? Profesor z niedowierzaniem zgadza się. Student przechodzi po ścianie i suficie. Słowo się rzekło, już chce wpisywać 3 ale student dalej marudzi: - Jeśli zacznę fruwać po pokoju, dostanę 4? Profesor z zaciekawieniem zgadza się. Student zaczyna fruwać po pokoju. Profesor juz chce wpisywać 4 ale student wciąż nie daje mu spokoju: - Jeśli nasikam na pana, a pan pozostanie suchy, dostane 5? Profesor z jeszcze większym zaciekawieniem zgadza się. Student staje na biurku i sika na profesora. Ten krzyczy caly mokry: - Panie, co pan???!!! - Dobra, niech bedzie 4.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 17:15 _________________________________________________Co to jest FIAT 126p.? F atalna I mitacja A uta T urystycznego 1 jednodrzwiowego 2 dwuosobowego 6 sześciokrotnie p rzepłaconego ________________________________________________ Jedzie facet BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada gościu i się pyta: - Co pan robi? - Odkręcam koło - odpowiada facet. Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi: - To ja wezmę radio ________________________________________________ Rok 2050. Na skrzyżowaniu zamiast sygnalizacji świetlnej stoi robot i kieruje ruchem. Co jakiś czas mówi: - Piesi stać, samochody jechać. Samochody stać, piesi iść. I tak na zmianę. - Samochody stać, piesi iść. Pani w czerwonym berecie szybciej, szybciej! Ha ha ha, nie zdążyła!
  17. ten zubr juz nie zyje... :gwizdanie:
  18. auto naprawde powala.... podoba mi sie stacyjka jak w mercu a to co mi sie nie podoba w 6-cio biegowych audi to ten wsteczny -wciskasz, do siebie i do gory- zawsze mi sie podobalo i podoba wsteczny wciskasz do pasarzera i do tylu kwestia przyzwyczajenia i gustu...
  19. normalnie tragedia... ;( co my teraz poczniemy
  20. Witam! Kto wie gdzie mozna cofnąc licznik fiata brawy??? Chodzi mi o okolice Wrocław - Ostrow Wlkp cos po miedzy tymi miejscowosciami... Z gory wielkie dzieki. Za nieprzestrzeganie regulaminu / Poziek
  21. Gratulacje !!!
  22. a zaglowki to sprzedane czy skradzione??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.