Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jesli tony84 nie wrzuci kolejnego zdjecia to L3Vy wrzuca jeszcze raz !
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
powiem ci szczerze ze nie audi ale kolega mechanik chcial kupic seata toleda 2 1,9 TDi znajomy mu mowil kieyds ze toledo nie bo cos tam i cos tam ... mechanik kupil toleda 1,9 91 ps niebieskie po niespelna miesiacu znajomy kupil tez 1,9 90 ps ten sam kolor to samo wyposarzenie p.s. mechanik powiedzial ze on by niechciala4 woli swoje toledo a ja np wole moja audi niz kazde toledo ale wiecie: kazdy zachwala swoje :>
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
moja rodzinka reaguje normalnie. przywykli do tego ze dzien sie zaczyna i konczy na chociazby przegladzie forum. czasem mowia ze troszke przesadzam... ale... :gwizdanie: p.s. z tym przekonywaniem wszystkich do marki audi i nawet do konretnie a4 to uwazajcie... bo gdy za duzo sie przekona ludzie to po pierwsze braknie audi a po drugie to audi bedze musialo otwierac nastepne fabryki zeby wyrabiac z produkcja :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
AZUNIA - twoj list nawiazuje do tego... http://pl.youtube.com/watch?v=w0mdYRxnq28 list sie zaczyna gdzies od polowy
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
To czyli ze ile twoj ticus ma przebiegu
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
SCHILLER - powiem ci szczerze ze tez tego szukalem w google ale nie znalazlem... wydaje mi sie ze to moze byc jakas toyotka lub kia
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
a u mn9ie jak narazie to nikt nie skomentowal negatywnie mojego autka p.s. wczoraj mnie gosciowa zatrzymala (zastawila mi droge) i ona chce to auto kupic i koniec... chciala zeby mama obejrzala i matce sie podobalo :D ale jak co to nastepnym moim autkiem bedzie rowniez audi a4 oczywiscie w dieselu itp itd
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
bez jaj - napisalem ze ten kto napisze poprawnie marke i model a potwierdzeniem tego mial byc post od autora ostatniego zdjecia... wiec prosze sie tak nie wpiepszac na przyszlosc ale jak rex mowi ze Schiller'a fote mamy odgadnac to niech bedzie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czy to jest jakies volvo??
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
miesiac i tydzien - u mnie kreci sie prawie 4 tysiac a sander audica wyjezdza chyba tylko do kosciola
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
poszukalem troche na google i jednak znalazlem byly tez zielone - zwracam honor -
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dejwit - ferrari nie jest zielone tylko czerwone... chociaz ostatnio wyszlo tez srebrne...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
YELO zgadles jest to ASTON MARTIN DBS wklejszasz nastepne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ok wieksza podpowiedz... wiedz auto jest z brytani, obecnie należy do brytyjsko-kuwejckiego konsorcjum, którego szefem jest David Richards
-
[ALL B5] Żarówki Osram Silverstar +50% - czy na pewno H7 ?
szybkie pytanie... chce kupic zarowki do mojej audiczki osram silverstar +50% tylko nie wiem czy napewno maja byc h7 ??
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie blizej europie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie cadilac i nie zaporozec przeczytaj jescze raz podpowiedz sparki. cos ciezko to idzie[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 23:48 _________________________________________________stop ! podpowiedz byla bledna zle przeczytalem jednak dam cos innego bo sam juz glupialem i nie wiem co to... cos latwego ... sory za tamto
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
auto jest francuskie a z tego co wiem bylo produkowane w ameryce. model auta pochodzi od miejscowosci w ktorej go produkowano. Nie wiem czy to sa dokladne informacje ale cos w tym stylu czytalem
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Moze sie przyjmie A wiec tak: chodzi o to ze wklejacie fotke jakiegos autka a inni zgaduja co to za marka i model. UWAGA ! ! ! Zdjecie moze wkleic tylko osoba ktora pierwsza odgadnie marke i model auta ktore jest w danej chwili poszukiwane - O ODGADNIECIU MARKI I MODELU SAMOCHODU INFORMUJE OSOBA KTORA WKLEJALA FOTKE WYRAZENIEM TYPU " zgadles - wklejasz" czy cos takiego ;) To tak dla pozadku... Ogólnie: samochody nie starsze niż z 1950roku, nie koncepty, samochody które można spotkać na drodze, mogą być baaaaardzo rzadkie. Można pokazać całe autko lub kawałek (tutaj bez przesady, żeby nikt nie wrzucał klamkę od drzwi itp) A wiec ja pierwszy:
- CB radio... pomocy
-
CB radio... pomocy
Witam! Kolega chce kupic CB radio ale takie ktorym bedzie mogl sciagac fale z nadajnikow ktore sa montowane w pociagach. On nie ma internetu dlatego poprosil mnie zebym mu sprawdzil cene takich nadajnikow. I moje pytanie brzmi: Jakie parametry musza byc dla tego CB radia?? Bo ja sie na tym nie znam. pozdro z gory dzieki
-
Przed AUDI bylo dużo samochodów :] <-- wygrzebałem fotki starych aut
Nowak_zg napisze bardziej pod wieczor jak bede mial czas bo jednak troszke musze sobie tego przypomniec
-
Przed AUDI bylo dużo samochodów :] <-- wygrzebałem fotki starych aut
Spoko
-
Przed AUDI bylo dużo samochodów :] <-- wygrzebałem fotki starych aut
wlasnie te rozne kolory nas strasznie bolaly. Z tego co wiem bita nie byla wszystko idealnie lezalo geometria byla nie naruszona i nie wiem czemu to tak wygladalo jedyne co przy niej bylo to poczaskany reflektor i peknieta atrapka gosciu mi pokazywal zdjecia jak to wygladalo i nic malowane nie bylo auto z francji przyjechalo. A jesli byla bita to dosyc pozadnie bo praktycznie kazda czasc byla innego odcieniu ale jak ja kupowalismy to nic nie bylo widac. Moze dlatego ze padalo... ale nie wiem.
-
Przed AUDI bylo dużo samochodów :] <-- wygrzebałem fotki starych aut
wiem ale tutaj chyba mozna wlasnie pochwalic sie co sie mialo kiedys?? A moja audi opisywalem juz na forum... tutaj jestlink do niej http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/all_b5_moja_audiczka-t26923.0.html