Treść opublikowana przez michu93
-
kod simlock do nokii 6280
kto taki ma???
-
This is Auto ;)
a wejda ??
-
Ceny paliwa marzec 2026
krotoszyn 4.49
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
i niby co ten kur*iarz zrobil??? to bylo hamskie i tyle...
-
Prośba o przetłumaczenie 1 zdania
http://www.translate.pl/ na przyszlosc moze ciezko sie domyslec niektorych wyrazow ale fajnie tlumaczy zdania i slowa w obie strony.
-
[B5 1Z] mocno zadymil przy zrywie na mokrej trawie
no nie zdziwilo by mnie to jesli bylo by troche a tutaj czarna chmura ze nic nie widzialem
-
[B5 1Z] mocno zadymil przy zrywie na mokrej trawie
tzn tak mocno to chyba pierwszy raz
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
yhy a te swoje lezki w tym przypadku to moze sobie wsadzic w d... wspolczuje tym ktorzy zrobili zakupy w media markt - kto robil? przyznac sie bez bicia!
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
;( no to ladnie nas objechali... a tyle szans mieli... w 2012 wygramy
-
[B5 1Z] mocno zadymil przy zrywie na mokrej trawie
dzisiaj moja audica pozadnie zadymila na czarno gdy stalem na poboczu i ruszylem tak ze kolo sie obrucilo po mokrej trawie - podczas tego bylo okolo 4000 obrotow. co jest nie tak???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
mg??
-
[ALL] "Audi A4 = dresowóz" źródło: nonsensopedia
nie moge tam znalesc audi a4 <hahaha>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale europa???
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
2-2 bedzie remis lub ewentualnie 2-1 dla nas
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzis w twardogorze na orlenie ON 4.75 ,- ON verwa 4.89 ,-
-
Polacy kradną auta w niemieckiej reklamie
ta opinia zanika z dnia na dzien to tylko glownie zostalo u starzsych ludzi...
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
to znaczy wyswietlaly mi sie jakies bledy ale teraz nie pamietam jakie ale cos od nawiewu ale klima chodzi perfekcyjnie[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 17:56 _________________________________________________aha jeszcze jedno zeby ktos zle nie zrozumial bo chodzi mi o ten wentylator co jest przy chlodnicy
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
u mnie sie wlacza i wylacza co chwile czy to moze oznaczac malo freonu ???
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
Jak często powinien włączać się wentylator od klimy gdy jest włączona??? zakładałem już jeden watek i zero odzewu. proszę o odpowiedzi pozdro * po co zakładasz 2 taki sam wątek ? Nie wystarczył tamten ?
-
Strefa Śmiechu
dopiero bylo :doh1:
-
Ceny paliwa marzec 2026
kurde ja tez chce :D
-
Ceny paliwa marzec 2026
z tego co widze to ty jezdzisz nie na ropce ale na L&M'ach. powiedz - to sie sprawdza ?? te 6 cos zlotych nie zaleznie od kilometrow??
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
lukasz2223 - obudziles sie 2 miechy za pozno[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 12:20 _________________________________________________niemiec :D:D
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
blagam - nie cosik tylko samochod
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudneze - tylko nie znowu cos co bedziemy szukac przez miesiac