Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. yyy to ne ynfynyty.... :]
  2. a z za wielkiej wody :]
  3. ok tylko cos poszukam :] p.s. wkoncu sie doczekalem [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 12:17 _________________________________________________a wiec tak: mysle ze nie trudne...
  4. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fb/Aixam_Light_Quadricycle.jpg/800px-Aixam_Light_Quadricycle.jpg to jest Aixam A.741 [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:30 _________________________________________________Aixam Light Quadricycle ta albo ta nazwa
  5. a w jakim okresie sa produkowane albo byly????
  6. i to jeździ po drogach??? kto takie pierdzikółko dopuścił do ruchu
  7. z tego co ja slyszalem bo znam goscia co ma a4 i juz 6 skrzynie biegow to wlasnie taka redukcja z 5 na 3 zalatwia sprawe ale nie z silnikiem tylko ze skrzynia...
  8. w wikipedi jest pusto... chyba ze to McLaren F1 :D :polew:
  9. z tego jednego foto wydaje sie ladna :] podoba mi sie a4 avant bez relingow :] ale opisz ja i wiecej foto!!!
  10. doktor, profesor, a nie ma tutaj poprostu dobrego dentysty???
  11. a zeby opuchlizna zeszla??
  12. Witam! Bylem dzisiaj u dentysty ale dopiero w środę będę miał coś robione z zębem a teraz mam spuchnięte i boli... co zrobić żeby mniej bolało?? jakieś okłady czy coś??
  13. zrob ankiete :naughty: :gwizdanie:
  14. gratki wielkie :oklaski: moze michał - misiek - misiu moj syn ma tak na imie tez laski mowia ze jest to piekne imie :]
  15. elo. zaczne troche wczesniej bo jestem ciekawy: jak twoja audi smoczyca???
  16. cena do uzgodnienia :polew:
  17. na ta wódkę możecie sie złożyć i jak co to podam adres na który macie ja wysłać
  18. no i to jest super pomysl tylko znowu wiek aut by trzeba ustalic np nie starsze niz do 1980roku
  19. w zasadzie bawia sie 3 osoby...
  20. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    masakra w przodu - lamborghiniz tylu "cos" bo jakbym za tym jechal to bym sie przestraszyl (ale nie dlatego ze jest brzydkie bo nie jest poprostu taki agresywny tyl ma "D ) a w srodku.. brak slow... ale jednak i tak wszystki stylizowane na lamborghini ----dobry sinik zamontowali ----

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.