Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. BS dotarl caly i zdrowy chyba zdrowy sie zobaczy jak sie go uzyje
  2. moj komputerek ssa go ze stronki... programs.pl rozumiem cie rafał... dlatego sciagam BS kurva powoli juz od 7miu postow probuje wrzucic swojego posta i nie idzie
  3. siśkie nody sa platne tylko nie wersja testowa... sciagam BS
  4. rafale masz na mysli NOD32??
  5. moze byc xD a konkrety?? p.s. jeszcze musze bearshare'a sciagnac
  6. znowu ja uwazam ze era jest droga... ale jeszcze sokolnh niech patrzy na to czy w wiekszosci gada z ludzmi z orange czy z plusa czy z ery... chyba ze ci nie zalezy co>?? czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat
  7. zmienilem na simsonow :D tylko napisalem po polsku bo niektorzy mogli by zle zrozumiec :gwizdanie:
  8. ok a niespodzianka jest taka... http://www.wrzuta.pl/obraz/sphC8Lh2lq/ i jeszcze jakby ktoś mógł polecić mi jakiegoś darmowego i dobrego antywirusa :D
  9. przyda sie - mi? w sensie ze ja sie nie znam za bardzo i wogole...
  10. wszystko gra !!! doslownie !!! jak to dobrze uslyszec dzwiek przychodzacej wiadomosci gadu gadu... nawet jak wyskoczy jakis blad to jest calkiem nie zle bo go slychac a tak przy okazji odnosnie niespodzianki... kto ogladal simsonow???
  11. jest... znalazlem plytke!! ktos mi musial grzebac w kartoniku gdzie mam elegancko wszytkie plytki i dokumenty do kompa zaraz instaluje i jak sie wszystko uda to niespodzianka bedzie... tylko sie nie szczerzcie tak bo moze nie bedzie zajedwabista a moze niektorzy to znaja... na jednym z forum to znalazlem... tutaj tego nie widzialem jescze...
  12. tylkko jak?? nie mam plyty zadnej niespodzianka za chwile
  13. jednak nie dziala... blagam pomozcie... skad mam wziasc DIRECTSOUND ???
  14. ja jestem po ciazkim dniu... formatowalem kompa jak niektorzy zdazyli sie dowiedziec... ale mam klopoty... poniewaz winamp mi nie dziala, ogolnie dzwiekow nie ma i wyskakuje mi ze nie ma directsound'a cos teraz siaglem ale |-|uj wie czy podziala... p.s. a dla adminow mam niespodzianke ale to za chwilke
  15. ni ma takiego gowna w calym kiblu !!! [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 23:54 _________________________________________________jednak jest [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 23:56 _________________________________________________chyba zes to juz z szamba wygrzebal
  16. podaj chociaz przedzial liter alfabetu w ktorym bedzie sie znajdowala pierwsza litera MARKI tego samochodu
  17. mam wszystko jest ok :] dzieki wielkie wszystkim :]
  18. jak |-|uj jestem w orange 4 lata ponad i niedawno przedluzalem umowe... na fimre mam az 4 telefony!! dostalem samsunga j700 za 1zl a kolezanka przedluzala i jest od 2 lat i ma prywatnie i tez tak samo dostala... jesli chodzi o orange to nie polecam!
  19. ja mam jescze stara klawiatuer to podlacze i sprobuje :][br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 13:47 _________________________________________________ok. rzeczywiscie chodzilo o klawiature - pozniej jak po masle :] tylko teraz mam klopoty z obrazem... zle mi sie przewija i wogole... pomozcie
  20. sam jestem w Orange mam tam 4 abonamenty ale nie polecam ci go... jestem tam tylko z jednego powodu ale nieważne... polecam PLUS i wołaj o Nokie to masz zasięg nawet pod ziemia
  21. nosfer ale może klawiatura nie reaguje wtedy przez podłącze USB, właściwie tak by to wyglądało, bo od niedawna mam klawiaturę na USB a kiedyś gdy miałem zwykła bez problemu działało wszystko...
  22. ja mam wlasnie na usb jak to zrobic?? a z plytki juz instalowalem
  23. weszlem w biosa, ustawilem na 1st boot z cdrom zapisalem i dalej jest pozniej ze zeby uruchomic z plyty kliknij dowolny klawisz, gdy go klikam nic sie nie dzieje a komputer normalnie sie wlacza... co zrobic?
  24. znam ten ból

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.