Treść opublikowana przez michu93
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
BS dotarl caly i zdrowy chyba zdrowy sie zobaczy jak sie go uzyje
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
moj komputerek ssa go ze stronki... programs.pl rozumiem cie rafał... dlatego sciagam BS kurva powoli juz od 7miu postow probuje wrzucic swojego posta i nie idzie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siśkie nody sa platne tylko nie wersja testowa... sciagam BS
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rafale masz na mysli NOD32??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
moze byc xD a konkrety?? p.s. jeszcze musze bearshare'a sciagnac
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
znowu ja uwazam ze era jest droga... ale jeszcze sokolnh niech patrzy na to czy w wiekszosci gada z ludzmi z orange czy z plusa czy z ery... chyba ze ci nie zalezy co>?? czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zmienilem na simsonow :D tylko napisalem po polsku bo niektorzy mogli by zle zrozumiec :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ok a niespodzianka jest taka... http://www.wrzuta.pl/obraz/sphC8Lh2lq/ i jeszcze jakby ktoś mógł polecić mi jakiegoś darmowego i dobrego antywirusa :D
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
przyda sie - mi? w sensie ze ja sie nie znam za bardzo i wogole...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wszystko gra !!! doslownie !!! jak to dobrze uslyszec dzwiek przychodzacej wiadomosci gadu gadu... nawet jak wyskoczy jakis blad to jest calkiem nie zle bo go slychac a tak przy okazji odnosnie niespodzianki... kto ogladal simsonow???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jest... znalazlem plytke!! ktos mi musial grzebac w kartoniku gdzie mam elegancko wszytkie plytki i dokumenty do kompa zaraz instaluje i jak sie wszystko uda to niespodzianka bedzie... tylko sie nie szczerzcie tak bo moze nie bedzie zajedwabista a moze niektorzy to znaja... na jednym z forum to znalazlem... tutaj tego nie widzialem jescze...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tylkko jak?? nie mam plyty zadnej niespodzianka za chwile
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jednak nie dziala... blagam pomozcie... skad mam wziasc DIRECTSOUND ???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja jestem po ciazkim dniu... formatowalem kompa jak niektorzy zdazyli sie dowiedziec... ale mam klopoty... poniewaz winamp mi nie dziala, ogolnie dzwiekow nie ma i wyskakuje mi ze nie ma directsound'a cos teraz siaglem ale |-|uj wie czy podziala... p.s. a dla adminow mam niespodzianke ale to za chwilke
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ni ma takiego gowna w calym kiblu !!! [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 23:54 _________________________________________________jednak jest [br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 23:56 _________________________________________________chyba zes to juz z szamba wygrzebal
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dodge Chrysler
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podaj chociaz przedzial liter alfabetu w ktorym bedzie sie znajdowala pierwsza litera MARKI tego samochodu
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
mam wszystko jest ok :] dzieki wielkie wszystkim :]
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
jak |-|uj jestem w orange 4 lata ponad i niedawno przedluzalem umowe... na fimre mam az 4 telefony!! dostalem samsunga j700 za 1zl a kolezanka przedluzala i jest od 2 lat i ma prywatnie i tez tak samo dostala... jesli chodzi o orange to nie polecam!
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
ja mam jescze stara klawiatuer to podlacze i sprobuje :][br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 13:47 _________________________________________________ok. rzeczywiscie chodzilo o klawiature - pozniej jak po masle :] tylko teraz mam klopoty z obrazem... zle mi sie przewija i wogole... pomozcie
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
sam jestem w Orange mam tam 4 abonamenty ale nie polecam ci go... jestem tam tylko z jednego powodu ale nieważne... polecam PLUS i wołaj o Nokie to masz zasięg nawet pod ziemia
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
nosfer ale może klawiatura nie reaguje wtedy przez podłącze USB, właściwie tak by to wyglądało, bo od niedawna mam klawiaturę na USB a kiedyś gdy miałem zwykła bez problemu działało wszystko...
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
ja mam wlasnie na usb jak to zrobic?? a z plytki juz instalowalem
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
weszlem w biosa, ustawilem na 1st boot z cdrom zapisalem i dalej jest pozniej ze zeby uruchomic z plyty kliknij dowolny klawisz, gdy go klikam nic sie nie dzieje a komputer normalnie sie wlacza... co zrobic?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
znam ten ból