Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. witam również :]
  2. no wiesz... kazdy ma swoj gust a o tym sie nie rozmawia... fakt. ze pewnie by sie udalo doprowadzic do tego ze moj 95 rok by wygladal jak 98 ale oryginal to oryginal
  3. to przełomowa chwila w życiu każdego człowieka... byle do 200k, później już z górki... autko mi się bardzo podoba :] felki najlepiej 17 sie przydadzą to takiego ładnego wózka a ja moze za 8k
  4. mi sie bardziej podoba jak jeszcze jest a4 i 1.9 tdi :] bo jak bym przed kimś jechał powiedzmy jakieś audi w benzynie i by mi nie dal rady to by wiedział jak nisko upadł
  5. teraz jak przeczytalem opis milczek.mk to przypomnialo mi sie ze zapomnialem o przebiegu ktory wynosi 192000 i jest udokumentowany ksiazka ktora jset prowadzona bez przerwy do dzis:]
  6. a wiec tak: zapomnialem napisac ze w bagazniku nie ma dywanika - tak juz przyjechala oraz nie ma dywanikow w srodku sa tylko 2 malutkie gowniane wiec to napewno zaloze ogolnie za duzo robic nie bede bo chce ja sprzedac -przykleje znaczek audi i napisy a4 1.9 tdi na tylnej klapie i w sumei to by bylo wszystko a jesli nie sprzedam to: -zaloze emblematy -jakis felunek zaloze i zastanawiam sie jakby lampy po lifcie 1 albo 2 tylne wygladaly w tym kolorze... i moze bym blende zalozyl :]
  7. skrytykowali wszystko co sie dalo i poszli... jak kiedys bede mial okazje na autostradzie albo gdzies to zobacze ile pojdze i fotke strzele :]
  8. ta prędkość to mowie wam to co mi gościu powiedział a z kuzynem sam jechałem jakieś 208 na godzinę - tak licznik wskazywał.
  9. wiesz... wystarczył by mi pierwszy lift ale nie zaszkodził by II kuzyn ma 1995 rok audi a4 tez 1Z i jechał 215 a z tym rzucaniem sie w oczy to jest tak ze ona na zywo wyglada o niebo lepiej
  10. w końcu kupiłem kolejne audi a4 z którego już jestem bardzo zadowolony autko zjechało z taśmy w 1995 roku a zamontowali do niego silnik 1.9 tdi 1Z czyli 90 kucyków gotowych zostawić w tyle nie jedna benzynke. Jego wyposażenie to klimatronic 2 el szybki i lusterka 2 poduchy 2 podłokietniki no i resztę standardzik . Autko przyjechało 2 dni temu z Holandii na kołach oczywiście - koleś co nią wracał mówił ze licznik nią zamknął . przebieg w tej chwili to 192000 i jest on udokumentowany książka serwisowa prowadzona do konca do dnia dzisiejszego, nawet mam 3 kluczyki co jest rzadko spotykane no to teraz fotki: auto wieczorem prezentuje sie po prostu bosko, dzisiaj już nią trochę pośmigałem i w zasadzie auto zwraca na siebie uwagę swoim kolorem. tutaj są miniaturki zdjęć jak sie ciemno robiło, nie wrzucam całych bo wiem ze niektórzy mogą mieć neta tak jak ja 256 i w dól... acha i jeszcze jedno - wiecie ze ja z autem sie nie zenie, i ogólnie czaje sie na a4 1998rok ( po lifcie ) także autko idzie na sprzedaż oceniajcie, krytykujcie,
  11. dobra ciezki dzien za mna ciezki tydzien przed nami - ja spadam - elo :]
  12. nie wiem po co im wszystkim to foto, przeciez to kawalek papieru z jakiems rysunkiem i troche atramentu... mi by wystarczylo
  13. ja dzwoniłem z tym problemem do firmy gdzie był założony gaz i mi powiedzieli co i jak. Co ciekawe auto przejechało tyle samo co powinno przejechać na tych 42 litrach.
  14. mozemy sie zrzucic na autobus bo rafalekx stawia napoje
  15. no to jadę z Wami chłopaki. jaką wódkę pijemy? zimną [br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 00:09 _________________________________________________a ktos musi prowadzic, tym kims moge byc ja :gwizdanie:
  16. To do wtorku/środy chłopaki... Ja jadę... yyy wiecie gdzie nie spiesz sie tak, bez zbednych emocji prosze cie bo jedziesz zobaczyc tylko bluzke
  17. Wybaczę pod warunkiem, że dostanę foto z dedykacją i jedyne w swoim rodzaju tylko dla mnie rafalekx tylko dla ciebie ale opublikowane na forum
  18. rafal to jest zwykle rs4 :gwizdanie:
  19. ogolnie nie ma sie narazie czym chwalic bo nie mam fotek bo niedawno przyjechalem... co tu pisac 1.9 tdi 90 kucy autko jest czarne ma klimatrona i inne przydatne pierdoly z tasmy zjechalo w 1995 co tu jeszcze dodac moze to ze idzie jak burza
  20. elo wszystkim :] mi sie tydzionek zaczyna spoko :] kupilem wózek
  21. a kojarzycie cos takiego: albo
  22. najlepsze chociaz kiedys jak mialem mercedesa 190 i gazu do butli mi wchodzilo 42 max to tam mi wlali 48 tylko za pozn sie skalme;/
  23. jestem niestety w orange

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.