Treść opublikowana przez michu93
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
i znow.... i wczoraj tak samo... i tak bedzie codziennie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
bmw isetta?[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 22:08_________________________________________________http://mlx.freehost.pl/Historia/19.BMW%20Isetta.jpg jutro cos wrzuce bo juz dzis nie mam sil pozdro
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
wg mnie to bialy... inne sa oklepane... czerwony to jest neiporozumienie wg mnie.... niebeiski przyciaga uwage ale ja bym odpuscil... srebrny - duzo tego jezdzi czarny jest tez fajny szary za bardzo podobny do srebrnego
-
[B5 AHU] maja A4 <3
naprawdę ładne autko... ramki wokół szybek będą pasowały a jakiś wypas tam masz??? bo za bardzo nie widzę... pozdrawiam
-
[ALL] sedan czy limuzyna
mam 3 audi a4 i każda miała tylna kanapę nie dzielona... a tak ogólnie to sedan czy limuzyna... zastanówcie sie... dlaczego audi a8 można nazwać limuzyna a a4 tak już nie bardzo... glownie tutaj chodzi o wielkosc auta oraz o komfort... takie jest moje zdanie
-
B5 kombi '98r 1.8T z cyklu moj byly+jedyna sluszna jednostka napedowa w PB
no jak to passat b5 w kombi... ale wypas miales
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
fajna fajna... i to polaczenie -klima i szyberdach-
-
jak sie nazywa ta tapicerka?
bez zadnej nazwy tak?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
mieszek bedzie juz jutro prawdopodobnie
-
jak sie nazywa ta tapicerka?
http://moto.allegro.pl/item459377494_volkswagen_golf_1_9_tdi_115_km_highline.html tak jak w opisie
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
mam zamiar jezdzic nia przez zime juz ale jak ktos przyjdzie i odpowiednio ja "wyceni" to odjedzie ale powiem wam ze jest zupelnie inna jazda miedzy 90KM a 110KM i ten gwizd turbiny...
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
Witam! Wczoraj przyjechałem do domciu moją nowa audi 1.9 Tdi AFN... 110KM rok 1996/97. Wypasik jest taki: -2 poduchy -el szybki 2 i lusterka tez 2 -klimatronik -tempomacik -dwa podlokietniki -no i oryginalne felki 16" i takie tam typu: -wyswielacz temperatury -bardziej rozbudowana lampka wew. z przodu + 2 lampki z tylu -no jest drewienko... :gwizdanie: -i jeszcze jest zamykanie drzwi od wewnatrz :> co chce zmienic? nie duzo... -boczne kierunki na białe dymione Jest! -no i radio jakis pionek albo jvc, narazie jest taki szajs na cd ale jest Jest! JVC KD-G351E -podświetlanie nóg po otwarciu drzwi Jest! teraz świeże fotki: HDR'y Moje Xenie podświetlanie nożek Mój VT: -progi s4 -zderzak przod s4 -soczewki -gril s4 -alu jakies 17 -zawiecha w dol -ciemne szybki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe ja rowniez pozdrawiam i mowie dobranoc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no witam witam... dawno mnie tu nie bylo jak mija piekny piatkowy wieczor???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to podpowiedz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
widzisz Reniu jak sie chce to sie potrafi :> dawaj
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podpowiedz bedzie taka: samochod nie jest produkowany seryjnie, nigdy nie byl, jest to polaczenie ... czegos z ... czyms... a wieksza podpowiedz: auto bylo wystawione na sprzedaz na aukcji eBay.
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
429 jest moj
-
Strefa Śmiechu
http://daria24.wrzuta.pl/film/9wtlvfErEj/krzeslo_zlamalo_sie_pod_ciezarem_polityka
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
oł jeeaa zaraz wrzuce[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 11:46_________________________________________________ do roboty...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kto jest taki glupi zeby przegladac 103 strony??? ja nie... ja tylko przejralem kilkanascie i znalazlem Cizeta Moroder V16T http://www.autosrapidos.com/superautos/c/cizeta-moroder-v16t01.jpg strona 68 panowie
-
Strefa Śmiechu
http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/qNlKzpv0Jt/mamusiu_pomoz_mi_z_ta_sztanga
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
a liczysz je?? ile juz naliczyłeś???
-
[Ford Escort] - kontrolka od airbagu mruga
nie wiem w czym byl problem bo to ogolnie poruszalem a od strony pasarzera plastik mi zszedl bezproblemu ale od kierowcy nie sciagalem bo nie chcialem nic szwagrowi polamac :>
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6768760