Treść opublikowana przez michu93
-
[INNE] Moja poprzednia maszynka - OPEL VECTRA A.
noo zabrakło 2.5 1.7D i 1.7TD choc ten ostatni miałem w vectrze B i też narzekac nie mogłem, choc paliła tak samo co audi to nie ma porownania z wygoda oraz dynamika :gwizdanie: a 1.7D jechałem ale nie swoja, lecz nigdy nie doswiadczyłem mocy 2.5
-
[INNE] Moja poprzednia maszynka - OPEL VECTRA A.
co wy chcecie od vectry a? napewno bardziej udane autko niz b czy c, niż astra, calibra, kadet, i inne vectropodobne wynalazki.... osobiście miałem 4 takie vectry 1.4 1.6 1.8 2.0 i z żadna nie miałem kłopotów nawet mi blacha nie leciała... bardzo wdzięczne autka
-
gdzie mozna ogladac "skazanego..." w necie?
Jest taka stronka gdzie mozna ogladac odcinki "skazanego na smierc"? pzodrawiam
-
[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI
jest to avant z nielicznych, ktore mi się podobają naprawdę ładna
-
Moje ostatnie auta, było ich kilka, czy się podobają ??
BX - bez komentarza 80 - zawsze chciałem ją miec, niestety nigdy nie miałem omego - tak samo jak z audi 80 xantia - miałem... 1.8 '94... porażka... paliła jak smok a była sama benzyna... jak mi się zaczęły kłopoty z zawieszeniem tj. gruszki siadały, kasa niesamowita a jak siadło to się bałem skręcac... i sprzedałem... galancik - bardzo fajne autko... nie jeździłem ale.... bardzo mi się podoba ale w sedanie... powiedz mi jak te 90KM sobie radziło??
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
bo alfa romeo to jest składana z dwóch... tak jakby małżeństwo
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
spójrzcie chociażby na nowsze auto.... VW Passata.... jest młodszy o 2 lata a audi oczywiście jest ładniejsze
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
692
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/21869/zobacz_jak_zakonczyl_pogawedke/
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
w zimę Paweł będzie drogi odśnieżał
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
jak z nim/nia rozmawiasz to sie jej spytaj jak masz sie do niej/niego zwracac
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
r ósemek q siudemek rs szósteczek audi osiemdziesiąteczek, stóweczek, dziewiędziesiąteczek, pięcdziesiąteczek...
-
[B5 AFN] Moja śliczna zielona żabka!
zamiast pokrowcy na siedzenia proponuje poprostu nic a o przyciemnieniu tylnych lamp... wg mnie w tym kolorze nie będzie zafajnie ale nie wiedziałem i nie mam pewności.
-
a4 do ślubu
a co sadzicie o tym:
-
[ALL B5] Moja audisia :))
ładna a4 odwróć "4" na tylnej klapie :gwizdanie:
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
i właśnie o to chodzi... w Niemczech może być ON (nie skomentuje) ale w Polsce lubimy wolimy laski
-
[B5 AFN] Moja śliczna zielona żabka!
super kolorek, ładne fele... fajny wypasik... lecz wnętrze jest aż za "bogate" te wiesidełka wszystkie i pokrowce... osobiście źle bym sie czół w takim aucie. ale to ty nim jeździsz
-
[ALL] AUDI to on czy ona?
no ale to po niemiecku a po polsku albo polskiemu bedzie jeszcze inaczej :polew: :polew: :polew: :polew: ten tekst zwalił mnie z krzesła
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
nie swaleq... u mnie tak samo jest: niby jest 8 oddanych a pokazuje 7- [B5 1Z] Moja Niunia :-) AKTUALIZJACJA 2011
nooo ładny kolor... zdejmij te chromy z grila i ze zderzaka i bedzie- [ALL] AUDI to on czy ona?
wg mnie to bardziej rodzaj nijaki to audi a4 ta audi a4 ten audi a4 hmmm... sam nie wiem... dla mnie to jest: ON, bo samochód ONO, bo to jest przyrząd do poruszania się ONA, bo dbam o nią czasami lepiej niż o żonę- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
właśnie.... gdyby nie ta przeszkoda...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ok pany i panie :> spadam... do jutra... pozdro- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
yhymm w lodzi tez jest legalka liveshop czy lifeshop sie nazywa jakos tak o ile dobrze pamietam to jest legalny sklep gdzie sprzedawane sa narkotyki - [B5 AHU] Co powiecie na to ?