Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. jest to niemozliwe zeby dobrac idealnie kiedys sluchalem jak sie lakiernicy i inni znawcy wypowiadali...
  2. tak dokładnie... chociaż wiem z praktyki, ze srebrny kolor płata figle... i na fotkach coś widać a w realu nie... a mnie zaciekawiły jeszcze plastiki na zderzakach i progi, z tego co wiem to nie były ori malowane
  3. tak.... rano 6.30 sluchalem eski i mowili ze w praktycznie calym dolnoslaskim jest 15*C u mnie bylo 13*C ale to dlatego ze mieszkam przy stawach...
  4. ehh tez tak bywa.... ja zobaczę może tez sie kopne na giełdę w niedziele...
  5. ekmmm.... dokładnie jak mcm00 powiedział... ładny kolor brakuje lusterek typu: Ajm luk at jour fader
  6. właśnie... nic na to nie pardze... ale nie lam sie... masz niedziele i wtorek wolny
  7. witam was na poczatku tego dluugiego weekendu
  8. fajnie sie prezentuje i super foteliki a malowałeś ja może???
  9. nowak_zg twoja felga by idealnie leżała na moim cerBowozie można by rzec iż jest stworzona do niego [br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 22:26_________________________________________________a swoja droga jesli chodzi o felgi krecone: http://www.felgi-opony.com/galeria_felg_aluminiowych.php?model=oz_sardegna.jpg to samo ale wieksze foto http://www.czescionline.pl/podstrony_images/OZ_Sardegna_Crystal_Titanium_600.jpg
  10. no to dalej do roboty !!! znajomych zaangazujcie!!! jak dlugon konkurs jeszcze trwa???
  11. masakra az mnie ciary przeszly... ja tez tak chce
  12. chyba raczej mozna sie zasmiac... b8 kupisz nowa a tesciowa nie wroci... choc sa szanse ze nasza kochana b8 uratuje zycie tesciowej wtedy to trzeba plakac :gwizdanie: narzekacie... ja nie narzekam na swoja tesciowa...
  13. dokladnie tak: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.spainvia.com/Merlin4.jpg&imgrefurl=http://www.spainvia.com/Merlincar.htm&h=1097&w=1763&sz=301&hl=pl&start=19&um=1&usg=__i26j0mo8-KVxzENE8PrzdIMkUhk=&tbnid=0rc6gZIi_VOGRM:&tbnh=93&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dmerlin%2Brr%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN
  14. super pasuje tutaj avatar qoperk'a
  15. <Wloczek> Poszedlem dzisiaj na zdjecie szwow, a oni kazali mi sie rejestrowac. <Wloczek> no to polazlem do rejestracji i mowie, ze chce sie zarejestrowac, a ona tam w okienku mowi mi, ze tylko telefonicznie... <Rany> LOL ja bym do niej zadzwonil stojac przed nia ;] <Wloczek> zadzwonilem... <Rany> i? <Wloczek> powiedziala, ze rejestracja od 8 do 9 _____________________________________________________________________________________________________
  16. Chce wam tylko przypomniec (tym ktorzy lubia arminka) dzisiaj - godzina 20.00 leci swierzy asot... http://www.di.fm/ kanał trance Miłego słuchania...
  17. 654 słownie: szejźdź piendź tżtery
  18. ja rowniez mam AFN i mi jakos nigdy nie zakopcil, nawet jak jest zimny i po odpaleniu jest lekko depnie tak do 2000 i nic. tak samo podczas jazdy... jestem szczesliwym posiadaczem
  19. gdzies kiedys slyszalem ze hummer h2 w terenie łyka 100/100
  20. noo i juz sa w drodze... mysle ze jutro jeszcze ich niestety nie bedzie ale w poniedzialek powinny byc :>
  21. widze po wycieaczce ze samochod jest z angli ale czy jest angielskiej produkcji?
  22. nawet nie wiem jak mam zaczac to szukac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.