Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
jest to niemozliwe zeby dobrac idealnie kiedys sluchalem jak sie lakiernicy i inni znawcy wypowiadali...
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
tak dokładnie... chociaż wiem z praktyki, ze srebrny kolor płata figle... i na fotkach coś widać a w realu nie... a mnie zaciekawiły jeszcze plastiki na zderzakach i progi, z tego co wiem to nie były ori malowane
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tak.... rano 6.30 sluchalem eski i mowili ze w praktycznie calym dolnoslaskim jest 15*C u mnie bylo 13*C ale to dlatego ze mieszkam przy stawach...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ehh tez tak bywa.... ja zobaczę może tez sie kopne na giełdę w niedziele...
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
ekmmm.... dokładnie jak mcm00 powiedział... ładny kolor brakuje lusterek typu: Ajm luk at jour fader
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
właśnie... nic na to nie pardze... ale nie lam sie... masz niedziele i wtorek wolny
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam was na poczatku tego dluugiego weekendu
-
[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)
fajnie sie prezentuje i super foteliki a malowałeś ja może???
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nowak_zg twoja felga by idealnie leżała na moim cerBowozie można by rzec iż jest stworzona do niego [br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 22:26_________________________________________________a swoja droga jesli chodzi o felgi krecone: http://www.felgi-opony.com/galeria_felg_aluminiowych.php?model=oz_sardegna.jpg to samo ale wieksze foto http://www.czescionline.pl/podstrony_images/OZ_Sardegna_Crystal_Titanium_600.jpg
-
[B5 1Z] Moja Niunia :-) AKTUALIZJACJA 2011
yhmmmm a fotki???
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
no to dalej do roboty !!! znajomych zaangazujcie!!! jak dlugon konkurs jeszcze trwa???
-
Strefa Śmiechu
masakra az mnie ciary przeszly... ja tez tak chce
-
Strefa Śmiechu
chyba raczej mozna sie zasmiac... b8 kupisz nowa a tesciowa nie wroci... choc sa szanse ze nasza kochana b8 uratuje zycie tesciowej wtedy to trzeba plakac :gwizdanie: narzekacie... ja nie narzekam na swoja tesciowa...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dokladnie tak: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.spainvia.com/Merlin4.jpg&imgrefurl=http://www.spainvia.com/Merlincar.htm&h=1097&w=1763&sz=301&hl=pl&start=19&um=1&usg=__i26j0mo8-KVxzENE8PrzdIMkUhk=&tbnid=0rc6gZIi_VOGRM:&tbnh=93&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dmerlin%2Brr%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN
-
[B5 ADP] GIŻYCKO
super pasuje tutaj avatar qoperk'a
-
Strefa Śmiechu
<Wloczek> Poszedlem dzisiaj na zdjecie szwow, a oni kazali mi sie rejestrowac. <Wloczek> no to polazlem do rejestracji i mowie, ze chce sie zarejestrowac, a ona tam w okienku mowi mi, ze tylko telefonicznie... <Rany> LOL ja bym do niej zadzwonil stojac przed nia ;] <Wloczek> zadzwonilem... <Rany> i? <Wloczek> powiedziala, ze rejestracja od 8 do 9 _____________________________________________________________________________________________________
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
Chce wam tylko przypomniec (tym ktorzy lubia arminka) dzisiaj - godzina 20.00 leci swierzy asot... http://www.di.fm/ kanał trance Miłego słuchania...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
654 słownie: szejźdź piendź tżtery
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
np?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
PWN
-
[B5 AFN] Kopcenie na zimnym silniku przy odpalaniu - filmik
ja rowniez mam AFN i mi jakos nigdy nie zakopcil, nawet jak jest zimny i po odpaleniu jest lekko depnie tak do 2000 i nic. tak samo podczas jazdy... jestem szczesliwym posiadaczem
-
Ciekawostka na temat spalania
gdzies kiedys slyszalem ze hummer h2 w terenie łyka 100/100
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
noo i juz sa w drodze... mysle ze jutro jeszcze ich niestety nie bedzie ale w poniedzialek powinny byc :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
widze po wycieaczce ze samochod jest z angli ale czy jest angielskiej produkcji?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nawet nie wiem jak mam zaczac to szukac