Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dokladnie tak dawaj
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ok zaraz cos znajde [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 09:14_________________________________________________ latwe
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no wlasnie widze... to co robimy? sami sie bawimy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
elo reniu! mysle ze otis moze dotrzec dopiero popoludni... pewnie pracuje... wiesz cos o tym?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja tez nie [br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 23:39_________________________________________________dobra spadam milej nocki siedzacym i spiacym
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam witam!! deejay_kill dlaczego malujesz?? i co malujesz bo chyba nie jestem za bardzo w temacie
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
636 :>
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
te sa fajne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wlasnie... dawkol-d1 niech wrzuci zdjecie do godziny 20.00 jesli nie wrzuci to otis8 wrzuc jeszcze raz cos innego
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
tyle ze niebardzo moge sie dostac do twojej strony poniewaz jej znalesc nie moge...[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 22:20_________________________________________________juz mam
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
dobra to zamawiam bedzie zajeb|sc|e... bo musi byc xD dzieki za pomoc i pozdro
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
w jakim sensie?
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
i jeszcze cos wystarczy zmienic te klosze i zarowki i bedzie git?
-
[B5 ACK] wilk w owczej skórze
serio???? co do autka to mi sie podoba jest wszystko co byc powinno i fajna skora
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
http://moto.allegro.pl/item457341220_migacz_bok_dymiony_a3_a4_octavia_ibiza_oryginal.html czy takie migacze boczne beda ok?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
621
-
[ALL B6] Dwa kolory ?
nie wiem jak wam udowodnic ze to jest to samo auto: mam cos takiego: na kazdym zdjeciu widac opuszczona zaslonke prawa widac to takze na zdjeciu w srodku. moze argument slaby ale jest.
-
Strefa Śmiechu
Zakończenie roku szkolnego. - Życzę wam wesołych wakacji i żebyście za rok wrócili mądrzejsi - mówi dyrektor. - Nawzajem odpowiada młodzież. [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 19:10_________________________________________________Podczas wizyty w Anglii Aleksander Kwaśniewski został zaproszony na herbatę do królowej. Kiedy rozmawiali, zapytał ją, jaka jest mocna strona jej władzy? Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi. 20:17:07 - Po czym rozpoznajesz, że są inteligentni? - spytał Kwaśniewski. - Cóż, po prostu zadaję im odpowiednie pytania - odpowiedziała Królowa. - Pozwól mi zademonstrować. W tym momencie królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Tony'ego Blaira: - Panie ministrze, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono pańskim bratem ani siostrą. Kto to jest? - Oczywiście to ja nim jestem, madam. - Doskonale - odpowiada Królowa. - Dziękuję bardzo i dobranoc. Odkłada słuchawkę i mówi: - Czy teraz już pan rozumie, panie prezydencie? - Tak, madam. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać, by zastosować ten sposób! Po powrocie do Warszawy Kwaśniewski decyduje poddać testowi premiera - Leszka Millera. Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta: - Leszku, chciałbym ci zadać jedno pytanie, ok.? - Ależ oczywiście, nie krępuj się, jestem gotów... - Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą - kto to jest? Miller chrząka, kaszle i w końcu odpowiada: - Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią? Kwaśniewski zgadza się i Miller wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego SLD, po czym głowią się nad zagadką przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiązanie. W końcu, w akcie desperacji, Miller dzwoni do Korwina Mikke i przedstawia mu problem: - Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? (łebski z niego facet, myśli Miller, studiował cybernetykę, na pewno znajdzie odpowiedź...) Mikke odpowiada bez zastanowienia: - To ja, oczywiście. Uradowany Miller wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje Kwaśniewskiego i krzyczy: - Mam, mam! Wiem kto to jest! To Janusz Korwin Mikke! Na co Kwaśniewski, robiąc zdegustowana minę: - Źle, idioto! To Tony Blair! [br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 20:20_________________________________________________http://www.wrzuta.pl/audio/dyEaOj8MxQ/microsoft_-_windows_xp
-
[ALL B6] Dwa kolory ?
jedna furka edki kolor auta jest ciemny granat... ogolnie paskudny kolor...
-
"Ciekawy" artykul..? Co myslicie..?
dobrze ze lusterek chociaż nie bylo manualnych
-
"Ciekawy" artykul..? Co myslicie..?
audi a4 zarejestrowane za 8 tysiecy kiedys patrzale to najtansza kosztowala 8500 do oplat taki zlom ze masakra znalazlem cos takiego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6775797 prawa strona pogieta brak listew brak kratek w zderzaku peknieta przednia szyba lusterko utrzasniete etc szyby na korbe... zal[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 20:12_________________________________________________i rocznik 1994
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
co do tego ze następny głos można oddać po 24 godzinach to nie wiem bo ja raz oddałem głos około 20 i rano o 7 znowu wiec....
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra widze ze nikt nie chce gadaz zbytnio wiec spadam... milej nocy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
elo elo ja rowniez wszystkich witam jak wam minal dzien?
-
Strefa Śmiechu
Facet chce popełnić samobójstwo, idzie kolo drzewa obok stawu i widzi wystającą gałąź, wiec zaplatał sznur na gałęzi i na szyi i skoczył. gałąź pękła facet wleciał do wody, ledwo sie wydostał i mówi: "przez ta pier**lona gałąź jeszcze bym sie utopił" to tez na jutro