Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. tzn jeszcze przed podpowiedzia kolegi memo zrobilem tak...
  2. kontrolka przestala mrugac...
  3. tak jak w opisie... auto jest bezwypadkowe, od czego takie cos moze sie stac? wiem ze to nie forum forda ale prosze o odpowiedz jakby ktos wiedzial
  4. podepne sie do tematu... u mnie jest to samo... tyle ze na VAGu nie sprawdzalem ale znalazlem cos takiego: pod schowkiem na samym dole po prawej stronie jest taka jakby puszka plastikowa i tam idzie przewod jakby pneumatyczny, ta puszka jest rozwalona czy to moze miec cos wspolnego do obiegu? tak to u mnie wyglada:
  5. ORLEN/BLISKA odolanow ropka... 4.03,- rozpieszczaja nas
  6. to co ja moge powiedziec: kumpel ma lagune 2002r 1.9 120KM 6cio biegowa skrzynia i... lata bezproblemu, nic mu sie nie dzieje, osobiscie sam bym sobie taka kupil... e tam, lepiej, moze sobie kupie, bo moja audi jest praktycznie sprzedana
  7. Jaś pyta tatę: - Wiesz który pociąg ma największe spóźnienie? - Nie wiem. - Ten, który obiecałeś mi rok temu na Gwiazdkę.
  8. http://moto.allegro.pl/item447051578_audi_a4_avant_s_line_recaro_navi_bixenon.html oblukajcie gdzie jest umiejscowiony w tym aucie panel od klimy
  9. czy do przejscia pierwszego przegladu potrzebne sa tlumaczone dokumenty?
  10. http://pl.youtube.com/watch?v=e6kRD0_qTbc[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 21:06_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=K4bA8D6lQxw&feature=related
  11. http://daria24.wrzuta.pl/film/wfiVyeWV8N/nie_uzywaj_komorki_na_lekcji moze smieszne nie jest troche hamskie nawet co do reakcji nauczyciela to troche nie fajnie ...
  12. http://moto.allegro.pl/item444687213_seat_ibiza_1_4mpi_krajowy_5drzwi_okazja.html ta ibiza skurczyla sie od uderzenia... :gwizdanie:
  13. ale powiem wam e w tv lepiej wyglądało... :] a samochód jest podobny do modelu reveton... podobal mi sie wzor tylnych lamp ktore tam byly przezroczyste a w srodku tam gdzie sa takie "Y" bylo jedno i np jak sie wlaczylo migacz to sie zmienialy kolory pomaranczowy-czerwony-pomaranczowy-czerwony
  14. jeszcze mysla nad hybrydem
  15. patrzcie na to: przed chwila widzialem to w raporcie tvn turbo i zaraz musialem to znalesc :shocked: lambo Estoque oblukajcie: http://motoryzacja.interia.pl/samochody/prototypy/news/lamborghini-z-dieslem,1187664,5414
  16. a bliska w odolanowie trzyma sie bardzo dobrze tylko 4.09
  17. zeby nie bylo prototypy - NIE!!! kawałki aut - TAK!!! ale - zeby to nie bylo cos takiego jak: samochod z 1952 roku i ktos pokaze klamke od niego. jesli kawalki aut to niech to beda samochody spotykane, seryjne. mysle ze kazdy sie ze mna zgodzi. pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 15:14_________________________________________________i nie za stare.
  18. jak wyzej... syn mi dzisiaj zrobil plame klejem super glue na monitorze lcd i nie wiem jak to usunac, czy wogole da sie usunac? boje sie cos z tym robic zeby nie uszkodzic matrycy... pomozecie?
  19. juz znalazlem :D byl inny swistek od tego teraz wiem co i jak dzieki pozdro mozna zamknac i usunac
  20. witam! mam pytanie czy w ksiazkach serwisowych jest wpisywane kiedy olej byml wymieniany i na jaki? i jesli tak to mzoe ktos wie jak to bedzie pisalo (ksiazka holenderska)? pozdrawiam
  21. iverson... na plyn do spryskow jest miejsce w zbiorniczku, a walizka z kluczami po co ci? autko ci nawala? szmatkie po co? jedna wystarczy do przetarscie wnerza z kurzu - przy audi sie nie wybrudzisz niczym innym pozatym rekawiczki sie wozi w aucie jak juz a na zapasowe bezpieczniki masz miejsce w szkrzynce od bezpiecznikow!!! kosmetykow sie nie wozi bo raczej auto sie pod domem sprzata... a kombinezon roboczy? do czego? o patrzcie jaki zaraz sie porzadek zrobil w aucie
  22. a ja powiem tak: w autku mam plastikowy skladany koszyk i tak: - zajmuje bardzo mało miejsca jesli jest zlozony - zapakujesz do niego całkiem nie malo - nic ci sie nie wala po bagazniku, nie uderza, nie trzaska - przy kasie ladujesz towar do wozka (jesli to market) podjerzdzasz pod auto i wkladasz w koszyk :] - wytrzymuje calkiem duze obciazenia w Twardogórze w domu towarowym byly kiedys papierowy torby, nie wiem czy jeszcze sa, ale... - nie ma przy nich raczek - czesto przeciekaja, np jakas suroweczka wystarczy albo niech cos sie rozleje - i ta wycinka lasow... kupcie sobie taki skladany koszyk :]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.