Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lambo 4-drzwi? diesel? silnik z przodu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patrzcie na to:

przed chwila widzialem to w raporcie tvn turbo i zaraz musialem to znalesc :shocked: :shocked:

lambo Estoque

oblukajcie: http://motoryzacja.interia.pl/samochody/prototypy/news/lamborghini-z-dieslem,1187664,5414

Opublikowano

musieli wkońcu zejść na bardziej ekonomiczne :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze mysla nad hybrydem :naughty:

Opublikowano

niech zrobia na wode z rzeki :tongue4: może wtedy sie pofatyguje kupić :naughty:

Opublikowano

niech zrobia na wode z rzeki :tongue4: może wtedy sie pofatyguje kupić :naughty:

ale mnie rozjebałes, na wode to spoko ale ze jeszcze z rzeki :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

a co do lambo, to mało podobne do murcie i gallardo, mi nie za bardzo sie podoba

Opublikowano

no na wode z rzeki to by bylo dobre podjechał byś se nad wode gdzieś i lejesz do pełna, lub też szlaufem z podwórka :tongue4: :tongue4: :tongue4: :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

ale powiem wam e w tv lepiej wyglądało... :] a samochód jest podobny do modelu reveton...

podobal mi sie wzor tylnych lamp ktore tam byly przezroczyste a w srodku tam gdzie sa takie "Y" bylo jedno i np jak sie wlaczylo migacz to sie zmienialy kolory

pomaranczowy-czerwony-pomaranczowy-czerwony :kox:

Opublikowano

Nie pamiętam gdzie czytałem, ale podobno jest ogólnoświatowy projekt na wprowadzenie do nowych aut ograniczników, które pozwalałyby jechać tylko ~160km/h. Pewnie jeszcze daleko do czegoś takiego, ale może niektóre firmy tego typu chcą się zabezpieczać i już teraz szukają rozwiązań na ekonomiczne i ekologiczne auta. W końcu ekologia jest teraz na topie i niedługo paliwo żerne samochody przestaną być fajne.

Opublikowano

juz w Niemczech chcieli wprowadzić ograniczenia na autostradach zeby ekologiczniej było ale narzazie cisza, zresztą wątpię żeby się tego Niemcy pozbyli. a co do aut jak by wprowadzili takie ograniczenie do 160 czy 180 km/h to było by to bez sensu, tak prędkość to osiągają kompakty typu golf i takie lambo niby miałoby z taka samą predkoscia sie poruszac ? Ci z ekologi to takie bzdury gadają ze szok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.