Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. 6 stron spamu w godzine i 19 minut :gwizdanie:
  2. a ykka od czego mamy??? pozadku anwet nie umie dopilnowac zaraz sie posypia ostrzezenia i bany !
  3. ale przy kononowiczu mialo nie byc niczego a tutaj jest wszystko trawka, kosiarki z silnikami od rs6 konie po tuningu
  4. po tiuningu Stadniny??? chyba padliny
  5. a psa mi tez tak wychodzujesz co ykk??
  6. ykk przez ciebie tutaj juz nikt spac nie bedzie przez koszmary
  7. bo on nie wypala tylko kosi spalinówka z silnikiem od RS6... mowi przeciez "ekologicznie"
  8. To ja lepiej już pójdę spać ekonomicznie ekonomicznie i tanio... rafalekx oszczedza na narkotykach a my tutaj na energi slonecznej
  9. łancuszek poszedl??? slyszalem ze przy 2.8 wlasnie lancuszek zamiast paska rozrzadu jest czy moze akumulator sadl??
  10. po pijaku to nie dawno gosciu sie w odrze chyba utopil i reflex by nie doczekal sie swojej rs6 oraz 2 kolejnych poduszek powietrznych
  11. Google odmawia posłuszeństwa... wyskakuje mi okienko z napisem "idz spac, przyjdz jutro"
  12. Jak RS4 a moze jak RS6???
  13. na tym forum są 2 rozpier#@l@%ące zdjecia... ykk'a i daymoon'a[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:52 _________________________________________________przyznaj sie reflexie jaki jestes szybki?
  14. reflex ma taki reflex ze ykk mu nie da rady
  15. ja nie podpowiedzialem sobie tylko ja to wiedzialem dawaj nastepna podpowiedz ale taka o ktorej ja nie wiem
  16. a ja chętnie kupie takie łądne lampy :gwizdanie: ale rozumiemy ze chcesz kupic uszkodzone tak wynika tutaj z niektorych postow a jesli chodzi o slonce to poprostu oszczedzamy energie sloneczna i u nas slonce nigdy sie nie swieci tylko sie pali w ten sposob mniej energi zuzywamy
  17. rafalekx sadzac po roczniku masz chyba 4 poduszki powietrzne a ty chcesz miec 6??
  18. reflex u mnie jest ladnie, slonce swieci tyle ze chyba zacmienie sie zrobilo bo troche ciemne to slonce jest, normalnie az biale :gwizdanie:
  19. opiszta ją, może stanie się obiektem pożądania przez forumowiczów
  20. chudineze - przeciez napisalem ze angielski takze ta podpowiedz sie nie liczy i mozesz dac kolejna a to ze nie europa to widac ze auto jedzie przeciez bez kierowcy tylko z samym pasarzerem :]
  21. od dziś chodzisz na spoty na piechotę... No chyba że Cię siostra będzie przywoziła a ten znowu swoje... nie skomentuje
  22. rover? angielski chyba
  23. albo i 99 powiem wam jedno - na pewno sie doczekacie :]
  24. tutaj przyklad ralafekx'a i stork'a - dlaczego wlasciciele audi a4 sie nie witaja przy spotkaniu w poludnie? bo rano sie widzieli u mechanika troche mi to nie lezy ... chlopaki macie moze jeszcze jakiegos fiata forda sklepane 2 w 1 pod poznaniem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.