Treść opublikowana przez michu93
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
witam wszystkich chodzi o to, ze mam dysk c i d chciałbym sformatować oby dwa tylko nie wiem jak zrobić żeby było dobrze... czy najpierw sformatować dysk c zainstalować system i sformatować dysk d? czy sformatować oby dwa odrazu i później zainstalować system? pomóżcie mi, to mój pierwszy format który będę robił sam... i ogólnie drugi :] teraz chodzi mi o ogolne formatowanie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
noc z czwartku na piatek to najspokojniejsza noc z tego co slyszalem;] a z niedzieli na poniedzialek najgorsza
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale tu dzisiaj wszystko szybko leci
-
oby to nikt z naszych :/
gdyby nie to ze nie ma alumow to bym powiedział ze to moja... babka co ode mnie kupiła a4 wyjeżdżała do Norwegii... ale to raczej na pewno nie ta... bo ona miała alumki... ale nie wygada to za dobrze....z dnia na dzień przekonuje sie ze nie ma sie co spieszyć... ale to jest głownie głupota ludzi... ponieważ wiadomo ze długo nie pada... aż popadało wiec cały kurz sie zmywa i jest zaje*iscie slizgo... ale co tu gadać... póki ktoś nie doświadczy to nie uwierz chyba...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 00:03 _________________________________________________i ta jeszcze ma dzielona tylna kanapę... czego moja nie miała
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zacznę wcześniej bo mnie muli i spać idę... mirek - sprzedałem swoja... ale ciężko mam coś wybrać bylem jedna oglądać audi a4 1998rok ale masakra - opisałem ja w "zakupie kontrolowanym" . następnie miałem wczoraj jechać po inna 1998 rok ale okazało sie ze nie miała elektrycznej regulacji świateł... co dla mnie jest ważne a gościu był trochę nie miły... ok milej nocki wszystkim :]
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5991518 macie przyklad typowego golfa 4 ale nie 5-cio drzwiowego, nie 3-drzwiowego ale 2-drzwiowego
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
bmw ?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
właśnie niestety tez nie pamiętam... ale chyba było takie nie za duże albo właśnie duże... żółto fioletowe chyba ale nie pamiętam... dwóch używałem i jeden nie działał... ale powiem ze po spryskaniu całego auto... dokładki, progi, atrapa, kratki w zderzaku, lusterka, przedziałki szyb, opony,klamki to ledwo tylko mi na 2 razy tez to na stacji kiedyś kupiłem... na pewno na orlenie bo nigdzie indziej nie tankuje z reguły [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:09 _________________________________________________karszer na maxa albo szlifiera [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:10 _________________________________________________a atk na serio to nie mam pojecia... moze dobrze szmata ... nie wiem naprawde[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:11 _________________________________________________narazicho wszystkim
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wlasnie niestety tez nie pamieta... ale chyba bylo takie nie za duze albo wlasnie duze... zolto fioletowe chyba ale nie paeitam... dwuch uzywalem i jedewn nie dzialal... ale powiem ze po spryskaniu calego auto... dokladki, progi, atrapa, ktarki w zderzaku, lusterka, przedzialki szyb, opony,klamki to ledwo stylko mi na 2 razy tez to na stacji kiedys kupielm... napewno na orlenie bo nigdzie indziej nie tankuje z reguly
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
możesz takim sprayem ... działa sam sprawdzałem... tylko musi być dobry... albo mam również pastę na orlenie kiedyś kupiłem taka niebieska i tez działa... nawet sie nie zmywa tak szybko... a jeśli chodzi o spray to najlepiej przed myciem popryskać i później umyć :] efekcik jest
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
polonez po malym tiuningu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a co u was?? cos ciekawego sie dzis wydarzylo??????????????
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ykk , wiesz, trzeba rozgrzewac towarzystwo
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ykk wybacz !!!! :gwizdanie: to juz 2 razy sie pomylilem dzis...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ajc ups 22 lata... zapomnialem sie... wiecie 40 na karku i juz sie rozne pierdoly zaczynaja... babcia mu lodowke zamyka
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ykk sie przyznać nie chce ze zona ma łańcuch i nim owija lodówkę i taka 5-cio kilogramowa kłódkę zakłada :] [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:31 _________________________________________________a co o tej octavce sadzicie??? mi sie ogolnie nie podoba...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
avensis o ile sie nie byle :] toyota napewno jeszcze myslalem ze moze corolla pet3r tak ei da rady [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:23 _________________________________________________zadna audi !!! pet3r sorka za ten kolor... pomyleczka :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam kolejnego pięknego księżycowego dnia :] na początek kilka fotek z aktualnościami :] a wiec tak dzisiaj jechałem na zakupy i takie oberwanie chmury przyszło ze jechałem niecałe 30 i nic widać nie było... porównywałem właśnie ze na aparacie świat i drogę było widać lepiej niż na żywo... a 10 minut później i 3 kilometry dalej już było tak super... oczywiście tam tez lalo bo były ogromne kałuże i w tym czasie udało mi sie sfotografować skodę octavie przerobiona na wrc kiedyś jeździła po Sycowie teraz śmiga po Twardogórze. a w sobotę jak jechałem na basenik do Oleśnicy z moimi pociechami około godziny 10.15 jakieś 10km przed Oleśnica było coś takiego: ktoś źle z zakrętu wyszedł ale jakieś 150 miał na pewno oczywiście były pierwsze deszcze wiec ślizgu było... 100m dalej był już odholowany passat b5 granatowy z potrzaskanym przodem... później jechała karetka jedna ale nie na sygnale a kawałek dalej zapier*alala karetka na sygnale ale nic więcej o tym nie wiem... [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:15 _________________________________________________ekipa??? a gdzie cerB ???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
inny glownie tylny blotnik oraz lusterka :] glownie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niby czemu ??? dawkol-d1 wrzucaj dalej !!!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dawkol-d1 no to dawaj ta zagadeczke
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
daj wieksze fotonisko
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tez lata ???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
atom ariel nigdzie indziej nie pisze o innym aucie...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
e-klassa tam stoi co nie?