Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nissan mitsubishi??
  2. zeby nie bylo watpliwosci to wkleja moro99
  3. a chcialem to powiedziec ale musialem zejsc szybko z kompa
  4. NOS do diesela [br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________http://www.humorpage.pl/obrazki2/inne/google_kwiatki.jpg http://www.humorek.com.pl/c52/w/38.jpg, http://www.calusy.pl/wp-content/uploads/2007/11/biedak.jpg http://aha44.pl/images/zoom/UDUHXY/viewsize/dbac_o_paznokcie_to_podstawa.jpg
  5. ja nic nie widze;/;/;/
  6. no to wrzucaj lukasz !!!!
  7. AD4M niestety barawo :] wklejasz
  8. nie kia tutaj macie wieksze okno na autko
  9. jesli moge wtracic - ON to skorot od "Olej Napedowy" a oni tam maja poprostu "Naped Olejowy"....
  10. to nie to... jak co to jutro popoludniu wrzuce wieksze foto...
  11. no to moze tak: okres produkcji od 2005 roku i jest wciaz produkowany a marka samochodu pochodzi ze wschodu... no ton narazie tyle :]
  12. kojotów na świecie jest tyle ze głowa boli sam znam co najmniej 5
  13. kojot - a masz przy czym siedziec??? albo chociaz z kim ??
  14. a u mnie wlasnie goscie sie rozjechali i impreska sie skonczyla :D kolejne 10 lat na karku pozdro
  15. ok chwillllle :][br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 23:18 _________________________________________________a wiec ruszać głowami wiem ze dzisiaj sobota i nie jeden nie jest w stanie pewnie myśleć :] ale sprobujcie
  16. dacia logan ???? [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 23:11 _________________________________________________Ford F150 ???
  17. mowilem ze latwe :tongue4: ok dawaj... :]
  18. wszyscy wiedza ale moze ty nie wiesz??? wiec jaki to model??????
  19. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mi sie podoba :] chociaz w niektorych miejscach np jak sie wjezdza do wro od strony olesnicy to jesli masz zielone w dlugolece to raczej dopiero we wro i nie na poczatku bedziesz sie zatrzymywal. Przynajmniej ja tam mam Wielki + dla AUDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.