Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
mowilem za latwe :] smigalo sie takiem ... ahh dobre autko wbrew niektorym opinia... truckmaniac wiesz co robic a tym czasem ja mowie ELO wszystkim do jutra :]
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niee nawet nie blisko- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podpowiedzi nie bedzie, wiec nawet nie macie co prosic, bo to jest takie proste ze masakra...a to tylko dlatego ze juz mnie muli i w kime uderzam zaraz.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:53 _________________________________________________dalej bo jak nie to ide nyny- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rsq - rozne nazwy [br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:42 _________________________________________________http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://blog.sanriotown.com/chezkoi:hellokitty.com/files/2007/06/rsq_03.jpg&imgrefurl=http://blog.sanriotown.com/chezkoi:hellokitty.com/category/uncategorized/koncept-kars/&h=768&w=1024&sz=62&hl=pl&start=8&um=1&tbnid=OZH5krq5TaA2GM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Drsq%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
r8 z filmu "ja, robot" [br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:40 _________________________________________________albo le mans[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 23:41 _________________________________________________http://www.autogaleria.pl/fotografie/audi/audi_rsq_i_robot_2004_01.jpg- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
fiat? alfa? wydaje mi sie wloskie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
pawel ! moze nie tyle o szczegoly, co o to, ze jak ktos wklei jakies autko, powinien sie o nim co nie co dowiedziec (wikipedia czy inne zrodla) i inni odgaduja, jesli ktos poda poprawna marke i model i ten kto wkleil foto zauwazy to moze juz uznac ale jesli przez jakas jego dluzsza nieobecnosc ktos by jeszcze podal np nie wiem... rocznuik i inny szczegol to ten wygrywa :] wiec to na tyle BAWIC SIE KURVA !!- Strefa Śmiechu
http://republika.pl/blog_su_3575737/4431100/tr/pimp_my_ride.jpg[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 01:03 _________________________________________________http://ziomalyo.blog.onet.pl/1,AR3_2007-04_2007-04-01_2007-04-30,index.html- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tak jest Panie Sierżancie. odmeldowuję się do Call of Duty 4 Panie Sierżancie. i tak opwinno byc oblukajcie na to http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://lukasz45014.wrzuta.pl/img/middle/yOxdovDHih/super_astra_f&imgrefurl=http://lukasz45014.wrzuta.pl/obraz/yOxdovDHih/super_astra_f&h=333&w=500&sz=34&hl=pl&start=27&um=1&tbnid=Xuu7_Q7fzwAlyM:&tbnh=87&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dsuper%2Btuning%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN ja je*ne niektorzy chyba mysla ze ona tak naprawde wyglada [br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 01:00 _________________________________________________ http://republika.pl/blog_su_3575737/4431100/tr/pimp_my_ride.jpg- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie spac !!!!!!- Strefa Śmiechu
bylo :]- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
lajtowe??? to jest HARDCORE !!!- Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
a wydaje mi sie ze a4 produkowana byla od 1994- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a wiec sie rozwija [br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 01:21 _________________________________________________kierowca calibry jedzie taki przez miasto czerwony spojler 3 metry wysoki i 6 szeroki dokładki na zderzakach to to jego własny projekt narysowany chyba na paincie żarówki w lampach pomalowane niebieskim markerem co daje efekt "xenonow" alufelgi od rometa rocznik 1923 tylko odswierzone chromem w sprayu zimny łokieć (kierowca prawie wylatuje przez okno bo jednocześnie przechyla sie na lewa stronę zęby dosięgnąć) mydełko FA ( oczywiście calibra jest bez wspomagania) i najlepsze - muza - otwarte okna oraz szyberdach dorabiany przez sąsiada murarza, sprzęt grający - to 2 tuby z głośnikami 5.5cm podłączone do prostownika a ten do radia na kasety do którego jest włożona kaseta z kablem (kupiona na allegro za 2.99 - no bo to przecież jeszcze nie 3 złote) kabel podłączony do mp3 64MB na której leci zmiksowane discopolo :>[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 01:33 _________________________________________________jezu !! zostalem sam...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bicz3: :doh1: nasze forum sie rozpada a moze wrecz przeciwnie?? beda lepsze, nowsze i w ogole to jak bedzie??? cuber co kupujesz????- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a ja ogolnie chetnie kupie audi a4 bo moja sprzedalem w poniedzialek... ;( rafal dasz rade tyklo wiesz... mozesz nam pokazac jak swieci tylko zeby nas tu nie oslepilo[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 00:12 _________________________________________________a jak narazie smigam corsa 2 1.2 ze wspomaganiem pali jak smok a jedzie jakby nie chcial...[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 00:14 _________________________________________________oczywiscie nie moja :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dzieńdobry-wieczór- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
lamborghini ???- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wrzucasz na np fotosik.pl pozniej jak sie naladuje masz kody do tego wybierasz kod - pelny rozmiar - i wklejasz na forum to tak w skrocie :]- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja bym powiedzial ze to nie monaro[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 14:33 _________________________________________________w sensie ze nie Vauxhall- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
lub pontiac gto- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ehh mowilem... elkrecik - wklejaz- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a wiec chwilke... przygotujcie sie.... [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:30 _________________________________________________ raczej bedzie latwe... auto jest bardzo charakterystyczne- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Acura MDX ??[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:02 _________________________________________________tak napewno acura mdx http://www.autospies.com/images/users/JCF110/Acura%20MDX%20&%20Audi%20Q7.jpg - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili