Treść opublikowana przez michu93
-
gg w noki 5200 - jak ustawic telefon?
juz kiedys chcialem to zrobic ale nie mam polaczenia chyba z netem... albo cos z danymi pakietowymi... patrzalem na stronie gg jak ustawic ale tam jest opmieszane i wogole... czy ktos ma w noki 5200 gg??
-
Strefa Śmiechu
uslyszany tekst dzisiaj w odolanowie w dino: maz do zony (chyba) gdy sprzedajaca miala podac facetowi reklamowki: F: mozna prosic jakies reklamowki? S-podaje po odejsciu od lady maz do zony: F: podala mi te reklamowki jakby mi robila laske Z: co? i poziej sie smiali z tego... :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzis odolanow bliska ON 4.09 ON BIO 3.99
-
Różnica w nagłośnieniu seryjnym (przed/polift) albo (radio inne/oryginal)
a czy naglosnienie bosse bylo montowane rowniez seryjnie??
-
Różnica w nagłośnieniu seryjnym (przed/polift) albo (radio inne/oryginal)
chodzi o to ze w mojej audi 1995rok mialem radio pionka deh-2900 i oryginalne naglosnienie a wczoraja ogladaleem audi z oryginalny radiem (nie pamietam nazwy radio bylo charakterystyczne - pokretlo na srodku wciskane) tez podobno bylo fabryczne naglosnienie ale gralo rewel;acyjnie... i teraz czy to zalezy od radia (oryginal/inne np. alpine, pionek) czy przed pierwszym liftem bylo montowane inne naglosnienie niz po pierwszym lifcie?? z gory dzieki pozdro [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 13:26 _________________________________________________to jak? zna sie tu ktoś na tym??
-
Ceny paliwa marzec 2026
orlen odolanow 4,2 ON oczywiscie ostrow BP 4,19 tez ON
-
Ceny paliwa marzec 2026
no właśnie my tutaj w dolnoslaskim mamy najlepsze paliwa w wielkopolskim tak samo... i zeby nie bylo - ja to stwierdzam :>
-
Ceny paliwa marzec 2026
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja zaczne od tego ze znowoz ogladalem samochody dzis ogladalem audi a4 niestety bita przod i tyl silnik gorzej jak w traktorze (glosno) fotel przetarty i wogole pozniej golf 4 zajesliczny http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5960442 niestety gosciu byl zdziwiony jak z pod kanapy mu pokazalem szklo - bity prawa strona napewno uszczelki byly zdejmowane ktos na sile zdejmowal szyby wymieniane tylna tapicerka byla zamoczona glownie podsufitka takze tylnej szyby nie bylo kiedys pozniej jeszcze audi a4 w olesnicy super! auto zadbane bardzo w srodku dookola niestety miala chromy poduszka byla wystrzelona oraz troche glebokie rysy sie ciagly przez auto i tak mi niedziela minela :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:36 _________________________________________________a poduszka w audi była wystrzelona ale zalozna już nowa tylko materiał kierownicy po bokach był rozszarpany jeszcze- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no to zaczynamy p.s. zmienta opis- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tu trzeba zmienić żeby od 23 już można było :gwizdanie:- Ceny paliwa marzec 2026
dzis sie spotkalem z na 4.39 oraz nawet 4.67 a 4.27 to juz bajka! zmiencie emotke bo tu wszyscy sie ciesza a nie... :gwizdanie:- Psy sikają na moją A-4
sikaniem i sr.... tym drugim niczego nie wskóramy... pomyślcie sobie jak by pozakładać felgi spinery i niech sie kreci a tu piesek podchodzi i mu... sie wkręca bolesne ale juz wiecej nie mial by czym paskudzic naszych opon :gwizdanie: na swiecie byloby wiecej suczek niz psow- [ALL] Mandat za obce tablice??
Polskę nie stać na wysyłki zdjęć za granice nawet droga mailowa- Strefa Śmiechu
w oparciu o tekst YELO wyrysowalem wam to w miare mozliwosci siedzialem przy tym ponad godzine ale wkoncu mi sie udalo mam nadzieje ze wam to pomoze zrozumiec jak ta wielka rodzina wygladala... tylko 6 osob [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 13:32 _________________________________________________nie wiem czemu tak lipnie wyszlo- [ALL] Prosilbym o poparcie na allegro [cafe]
http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=299&i=195380&t=195380 w miarę możliwości prosiłbym o poparcie... nie jestem pewien modelu b7 czy rzeczywiście produkcja jest zakończona... no ale :] możecie mnie poprawić- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nawet sie nie pozegnali to ja ez sie nie zegnam... nara- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wy jesteście niemożliwi- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
open the topic!! czesc wszystkim szczesliwym posiadaczom auto z 8 kolkami :> szczegolnie tym z dopiskiem TDi- Nowe policyjne fury..
a u mnie jezdza polonezem i fordem transitem chociaz ostatnio widzialem tez daewoo lanosa- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
and my too... spokojnej i miłego dzionka- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ehh zadzwonie do goscia jutro i sie wypytam o wszsytko... jak dobrze pojdzie moze za lampkam,i po lifcie sie porozgladam :][br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:49 _________________________________________________rafal dobrej i milego- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i jeszcze jeden zostaje chyba ze tam jest jeden pusty :gwizdanie: jak sie autko podoba?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:35 _________________________________________________a gdy sa podgrzewane lusterka w audi to jest automatyczne czy tez jest wlacznik?? jeszcze nigdy nie widzial;em... ostatnio spotkalem sie tylko gdzie lusterka byly elektrycznie skladane- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
http://moto.allegro.pl/item401389674_audi_a4_wlacznik_rolety_tylnej.html ??? tylna roleta??- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
moze wlacznik/wylacznik swiatla w tylknej czesci?? moze kontrola albo asr srs albo inne zabezpieczenia... nitro - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00