Treść opublikowana przez michu93
-
S8
masakra... mi rowniez to autko bardzo sie podoba ehh... dobze ze manual pozdro
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
winowajca leci w kime :] pozdzrówcie go ode mnie i powiedzcie ze jak do jutra nie skonczy to zglosze przewinienie pozdro
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie klei sie bo cerB audicy nie skonczyl
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ykk - do spania a wszystkim innym
-
Szukam kogoś kto ma flotę
ja mam flote jedno audi na ropke :] prawie jak flota wiec ozesz mi napisac na pw co i jak
-
[ALL] Sposób na nude - w markecie i w windzie - kto spróbuje?
ogolnie fajnie tylko zeby wiekszosc zrobic i nie wyjsc na idiote w swoim otoczeniu to by trzeba gdzies dalej w polske wyjechac :]
-
[B5 AFN] Moje sreberko / SPRZEDAM
ladnie ladnie ale zdjecia wnetrza by sie przydaly wypoleruj sobie koncowke tlumika :] i powodzenia w modach zycze [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 23:43 _________________________________________________a i glebe tez bym tu widzial
-
[ALL B5] 1.9 131 KM w A4 B5?
byle nie 75 bo takowe byly :::
-
Fiat Brava - licznik - czy ten bedzie dzialac?
aha ok
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
azja?
-
Fiat Brava - licznik - czy ten bedzie dzialac?
kolega potrzebuje licznik do fiata bravy a ja teraz nie jestem pewien czy taki licznik : http://moto.allegro.pl/item425310377_licznik_fiat_bravo.html bedzie dzialac. Czy moze wskazowki powinny byc poustawiane na zero? podpowiedzcie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
milej storczyku :][br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 00:29 _________________________________________________dobra ja tez spadam... emocje opadly i wszyscy slinia poduchy pozdro
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jutro bo dzis mi sie juz nie chce :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jeszcze projekt nie jest dokończony tarcze przyjadą jutro :] zderzak przod od s4 tyl chyba tak samo lampy tyl przod po lifcie i jeszcze moze cos jak mi przyjdzie do glowy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
antarktyda ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no np reflex dawno poduszke slini
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a wszystkich innych chyba zatkało
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jak sie podoba? chyba za duzo chromu [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 00:06 _________________________________________________amatorsko
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a może http://www.smartbay.pl/g9/c56/60663,ekskluzywne_nowe_alu_felgi_rh_-_ats-_artec__18calowe__alufelgi_.html
-
[ALL B5] 1.9 131 KM w A4 B5?
a w passacie byly?
-
[ALL B5] 1.9 131 KM w A4 B5?
naprawde nie bylo w b5 silnika 130 koni???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
luzik zalozy sie nowy spadam narka
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra panie i panowie.... poslucham rady pana ykk'a ktora udzielil tam gdzies daleko w tym watku i ide lulu... wszystkim
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ciekawe jaki jest rekord swiatory zapisany w ksiedze ginesa nie pamietam jak to sie pisze TO MY[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 01:21 _________________________________________________ ykk jest z nami więc nas nie ruszą Jakby co OMGa na nich naślemy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
? balagan sie zrobil ale juz widze ze opanowales wszystko