Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. S8

    michu93 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    masakra... mi rowniez to autko bardzo sie podoba ehh... dobze ze manual pozdro
  2. winowajca leci w kime :] pozdzrówcie go ode mnie i powiedzcie ze jak do jutra nie skonczy to zglosze przewinienie pozdro
  3. nie klei sie bo cerB audicy nie skonczyl
  4. ykk - do spania a wszystkim innym
  5. ja mam flote jedno audi na ropke :] prawie jak flota wiec ozesz mi napisac na pw co i jak
  6. ogolnie fajnie tylko zeby wiekszosc zrobic i nie wyjsc na idiote w swoim otoczeniu to by trzeba gdzies dalej w polske wyjechac :]
  7. ladnie ladnie ale zdjecia wnetrza by sie przydaly wypoleruj sobie koncowke tlumika :] i powodzenia w modach zycze [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 23:43 _________________________________________________a i glebe tez bym tu widzial
  8. byle nie 75 bo takowe byly :::
  9. kolega potrzebuje licznik do fiata bravy a ja teraz nie jestem pewien czy taki licznik : http://moto.allegro.pl/item425310377_licznik_fiat_bravo.html bedzie dzialac. Czy moze wskazowki powinny byc poustawiane na zero? podpowiedzcie
  10. milej storczyku :][br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 00:29 _________________________________________________dobra ja tez spadam... emocje opadly i wszyscy slinia poduchy pozdro
  11. jutro bo dzis mi sie juz nie chce :gwizdanie:
  12. jeszcze projekt nie jest dokończony tarcze przyjadą jutro :] zderzak przod od s4 tyl chyba tak samo lampy tyl przod po lifcie i jeszcze moze cos jak mi przyjdzie do glowy
  13. no np reflex dawno poduszke slini
  14. a wszystkich innych chyba zatkało
  15. jak sie podoba? chyba za duzo chromu [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 00:06 _________________________________________________amatorsko
  16. a może http://www.smartbay.pl/g9/c56/60663,ekskluzywne_nowe_alu_felgi_rh_-_ats-_artec__18calowe__alufelgi_.html
  17. a w passacie byly?
  18. naprawde nie bylo w b5 silnika 130 koni???
  19. luzik zalozy sie nowy spadam narka
  20. dobra panie i panowie.... poslucham rady pana ykk'a ktora udzielil tam gdzies daleko w tym watku i ide lulu... wszystkim
  21. ciekawe jaki jest rekord swiatory zapisany w ksiedze ginesa nie pamietam jak to sie pisze TO MY[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 01:21 _________________________________________________ ykk jest z nami więc nas nie ruszą Jakby co OMGa na nich naślemy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. ? balagan sie zrobil ale juz widze ze opanowales wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.