Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. żółta już rozbita ona nie jest rozbita - tylko to jest taki "t i u n i n g stary t i u n i n g !!!"
  2. dokladnie. tak jak kolega wyzej mowi... co do tych twoich odblaskow to powiem szczerze, ze ja przy swojej ( z holandii) mam takie jakby gumy na drxzwiach poazkladane zeby sie nie obuijaly drzwi - tez bylo jakims klejem, przyklejone ale jak sie cieplo zrobilo to zeszlo lekko, jezdzilem tak jakis czas ale zalozylem spowrotem te gumy poniewaz musialbym zrobic jakas polerke pozadna w tych miejscach bo sie troche powycieralo... nie wiem co za debile takie cos zakladaja
  3. http://moto.allegro.pl/item399046435_bcm_fiat_126p_650_szyberdach_oryginalne_szyby_.html
  4. wiesz ilejest marek miedzy tymi literami??[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 13:02 _________________________________________________Pontiac Plymouth Oldsmobile ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  5. http://moto.allegro.pl/item399046435_bcm_fiat_126p_650_szyberdach_oryginalne_szyby_.html
  6. podpowiedz :gwizdanie:
  7. http://www.wrzuta.pl/audio/aPE2kCj1Lm/dzieci_wiedza_lepiej_-_slub#none
  8. kurde, gdzies juz to auto widzialem... tylko gdzie i jak sie nazywalo...
  9. amerykaniec ;> cadilac?
  10. matig7 raczej nic sie nie powtorzy wrzucaj, jak co to ci powiemy
  11. ja nie jezdze w trasie tylko tak po okolicznych wsiach i czasem miasto sie zaliczy i do 5 z klimas... :> i nie jezdze jak dziadek ale tez nie wariuje. czasem sie zerwie
  12. pali mi do 5 litrow z klima.
  13. chce wam powiedziec ze wczoraj mialem to nieszczescie i braklo mi paliwa na rezerwie zrobilem zaledwie 50km czy to mozliwe???
  14. http://www.suzuki-sc100.demon.co.uk/carhist.htm tutaj jest sc100 i wyglada tak samo. a moze to jest lc10??[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 09:43 _________________________________________________suzuki 360cc ?? moze to?
  15. ja slyszalem ze jest 72 litry... ale nigdy tego nie sprawdzalem
  16. tak jak w opisie.
  17. a jakies bany albo cos bedzie za "niestosowanie sie do przepisu"??? ja moge jak co mandaty pieniezne wqypisyqwac <lol>
  18. tak przy okazji z tego co wiem to mozecie klikac co dzien to jest wasza inwestycja w wyksztalcenie mojego syna
  19. dzieki juz zrobione pozdro p.s. prosze o zmkniecie tematu
  20. tak jak w opisie szukalem i chyba cos widze ale nie jestem pewien a nie chce niczego urwac i tak dalej z gory dzieki
  21. prezes kase ma to moze placic
  22. elo. moj syn gra w jakas gre internetowa i chcial zebym tutaj wrzucil ten link: http://s11.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=77060 wystarczcy kliknac a on jakies zlote monety dostanie a was to nic nie kosztuje. z gory dzieki i pozdro
  23. a w srodu jas fasola
  24. chevrolet Biscayne chyba nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.