Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
moze moskwicz ??? jak nie to plis o podpowiedz
-
Corveta!
jak narazie to ciezko jest sie rozpedzic do 200 ty wyskakujesz odrazu z predkoscia 300 ale powoli - placimy 1.20zl podatku za kazdy litr paliwa wiec autostrady zaraz beda budowane
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
alfa romeo ??
-
Corveta!
to bylem ja :D i to byl dopiero pierwszy bieg :naughty:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
przeszukalem google i gowno znalazlem... po pierwsze nie ma znanej marki z : Estonia ·Finlandia ·Francja ·Grecja ·Hiszpania ·Holandia ·Irlandia ·Islandia z czego francja to nie jest - ale ja sie pobawie Holandia????
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kurde to mialo byc ze znanych marek [br]Dopisany: 29 Maj 2008, 16:53 _________________________________________________mow z jaka litere zaczyna sie nazwa panstwa
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a konkretnie ?? na jakas litere sie zaczyna???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a ja se masówką pójdę ·Albania ·Andora ·Austria ·Belgia ·Bialoruś ·Bośnia i Hercegowina ·Bułgaria ·Chorwacja ·Cypr ·Czechy ·Dania ·Estonia ·Finlandia ·Francja ·Grecja ·Hiszpania ·Holandia ·Irlandia ·Islandia ·Liechtenstein ·Litwa ·Luksemburg ·Macedonia ·Malta ·Monako ·Mołdawia ·Niemcy ·Norwegia ·Polska ·Portugalia ·Rosja ·Rumunia ·San Marino ·Serbia i Czarnogóra ·Szwajcaria ·Szwecja ·Słowacja ·Słowenia ·Turcja ·Ukraina ·Watykan ·Wielka Brytania ·Węgry ·Włochy ·Łotwa ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie widzicie - przyjzyjcie sie dobrze - to amerykaniec - te chromowane felgi o rozmiarze mniejszym niz zero to zawieszenie ktore juz czuje jak nim plyne - i w koncu ten przod jest tak wysunienty przeciez jak by mial tam ze 3 silniki od vipera
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
i zabawa na dzis sie skonczyla - chudineze sie zmyl
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niemiec japoniec chinczyk rosjanin czech ???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Alfa Romeo Aston Martin Audi BMW Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Lincoln Łada Maserati Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Nissan Oldsmobile Opel Peugeot Plymouth Polonez Pontiac Porsche Renault Rover Saab Seat Skoda Smart Ssang Yong Subaru Suzuki Tavria Toyota Trabant UAZ Volkswagen Volvo Wartburg ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudineze daj podpowiedz
-
Strefa Śmiechu
http://c.wrzuta.pl/wm16120/f78fd4df002200ac46040db3/browarek?type=i&key=9r13LaPmQs&ft=d[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 17:56 _________________________________________________http://www.e-humorek.net/kaluza.jpg http://www.trizzle.net/new%20stuff/images/36.jpg http://www.tapety-obrazki.za.pl/zshandelpsami.jpg <--- patrzcie na znak
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudineze - teraz jest jednak cos ciezkiego...
-
Polacy kradną auta w niemieckiej reklamie
http://www.tvn24.pl/-1,1551068,wiadomosc.html wydaje mi sie ze przesadzili... ta reklama mowi niemcom : "uwazaj zeby polacy ci nie ukradli auta podczas meczu euro 2008"
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://www.tvn24.pl/-1,1551120,wiadomosc.html wczoraj bylem w ostrowie wlkp na bp najdrozszej stacji w ostrowie cena on wynosila 4.66 a np pod brico bylo najtansza jak zawsze 4.42 a ogolnie nigdzie nie byla wieksza niz 4.49 a u nas... szkoda gadac... moze w kazdym woj ma byc inna cena...
-
[B5 AFN] Niebieski dymek na zimnym silniku
mi sie wydaje ze to normalne u mnie tez czasami tak jest.
-
Strefa Śmiechu
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://cc.joensuu.fi/~bunsen/gallery/photos/naamiaiset06/Naamiaiset06%252002.jpg&imgrefurl=http://cc.joensuu.fi/~bunsen/gallery/view.php%3Fgid%3D12%26phid%3D1&h=800&w=600&sz=62&hl=pl&start=22&um=1&tbnid=0fppgqB6k4WKhM:&tbnh=143&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Blogo%2Ba43%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 10:48 _________________________________________________
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
jest... jest... jest... az nie wiem co powiedziec - jest super :th:
-
Ceny paliwa marzec 2026
skoda to jest jeszcze - przemyslane rozwiazanie - prawie to samo co audi tylko w innym opakowaniu - badz co badz skoda octawia L & K mi sie bardzo podoba ;d jezdzilem taka nowka kupil bym taniej drozej sprzedal tak drozej ze cos bym dolozyl i mial a4 b6 :D
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
francuz - citroen ?
-
Strefa Śmiechu
http://crave.cnet.com/i/bto/20070214/e65f_1.JPG
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
lancia ?? wloski mi sie wydaje
-
problem z kompem
radeon 9550 ale ja juz sobie wszystko zalatwie :th: