Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. moze moskwicz ??? jak nie to plis o podpowiedz
  2. michu93 odpowiedział(a) na Buczo temat w Lifestyle i Hydepark
    jak narazie to ciezko jest sie rozpedzic do 200 ty wyskakujesz odrazu z predkoscia 300 ale powoli - placimy 1.20zl podatku za kazdy litr paliwa wiec autostrady zaraz beda budowane
  3. michu93 odpowiedział(a) na Buczo temat w Lifestyle i Hydepark
    to bylem ja :D i to byl dopiero pierwszy bieg :naughty:
  4. przeszukalem google i gowno znalazlem... po pierwsze nie ma znanej marki z : Estonia ·Finlandia ·Francja ·Grecja ·Hiszpania ·Holandia ·Irlandia ·Islandia z czego francja to nie jest - ale ja sie pobawie Holandia????
  5. kurde to mialo byc ze znanych marek [br]Dopisany: 29 Maj 2008, 16:53 _________________________________________________mow z jaka litere zaczyna sie nazwa panstwa
  6. a konkretnie ?? na jakas litere sie zaczyna???
  7. a ja se masówką pójdę ·Albania ·Andora ·Austria ·Belgia ·Bialoruś ·Bośnia i Hercegowina ·Bułgaria ·Chorwacja ·Cypr ·Czechy ·Dania ·Estonia ·Finlandia ·Francja ·Grecja ·Hiszpania ·Holandia ·Irlandia ·Islandia ·Liechtenstein ·Litwa ·Luksemburg ·Macedonia ·Malta ·Monako ·Mołdawia ·Niemcy ·Norwegia ·Polska ·Portugalia ·Rosja ·Rumunia ·San Marino ·Serbia i Czarnogóra ·Szwajcaria ·Szwecja ·Słowacja ·Słowenia ·Turcja ·Ukraina ·Watykan ·Wielka Brytania ·Węgry ·Włochy ·Łotwa ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  8. nie widzicie - przyjzyjcie sie dobrze - to amerykaniec - te chromowane felgi o rozmiarze mniejszym niz zero to zawieszenie ktore juz czuje jak nim plyne - i w koncu ten przod jest tak wysunienty przeciez jak by mial tam ze 3 silniki od vipera
  9. i zabawa na dzis sie skonczyla - chudineze sie zmyl
  10. niemiec japoniec chinczyk rosjanin czech ???
  11. Alfa Romeo Aston Martin Audi BMW Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Lincoln Łada Maserati Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Nissan Oldsmobile Opel Peugeot Plymouth Polonez Pontiac Porsche Renault Rover Saab Seat Skoda Smart Ssang Yong Subaru Suzuki Tavria Toyota Trabant UAZ Volkswagen Volvo Wartburg ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
  12. chudineze daj podpowiedz
  13. http://c.wrzuta.pl/wm16120/f78fd4df002200ac46040db3/browarek?type=i&key=9r13LaPmQs&ft=d[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 17:56 _________________________________________________http://www.e-humorek.net/kaluza.jpg http://www.trizzle.net/new%20stuff/images/36.jpg http://www.tapety-obrazki.za.pl/zshandelpsami.jpg <--- patrzcie na znak
  14. chudineze - teraz jest jednak cos ciezkiego...
  15. http://www.tvn24.pl/-1,1551068,wiadomosc.html wydaje mi sie ze przesadzili... ta reklama mowi niemcom : "uwazaj zeby polacy ci nie ukradli auta podczas meczu euro 2008"
  16. http://www.tvn24.pl/-1,1551120,wiadomosc.html wczoraj bylem w ostrowie wlkp na bp najdrozszej stacji w ostrowie cena on wynosila 4.66 a np pod brico bylo najtansza jak zawsze 4.42 a ogolnie nigdzie nie byla wieksza niz 4.49 a u nas... szkoda gadac... moze w kazdym woj ma byc inna cena...
  17. mi sie wydaje ze to normalne u mnie tez czasami tak jest.
  18. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://cc.joensuu.fi/~bunsen/gallery/photos/naamiaiset06/Naamiaiset06%252002.jpg&imgrefurl=http://cc.joensuu.fi/~bunsen/gallery/view.php%3Fgid%3D12%26phid%3D1&h=800&w=600&sz=62&hl=pl&start=22&um=1&tbnid=0fppgqB6k4WKhM:&tbnh=143&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Blogo%2Ba43%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 10:48 _________________________________________________
  19. jest... jest... jest... az nie wiem co powiedziec - jest super :th:
  20. skoda to jest jeszcze - przemyslane rozwiazanie - prawie to samo co audi tylko w innym opakowaniu - badz co badz skoda octawia L & K mi sie bardzo podoba ;d jezdzilem taka nowka kupil bym taniej drozej sprzedal tak drozej ze cos bym dolozyl i mial a4 b6 :D
  21. francuz - citroen ?
  22. http://crave.cnet.com/i/bto/20070214/e65f_1.JPG
  23. lancia ?? wloski mi sie wydaje
  24. radeon 9550 ale ja juz sobie wszystko zalatwie :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.