Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Corveta!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym się bał tak jechać.. :no:

Opublikowano

Tak tylko nie w Polsce :)

Opublikowano

niezły popierdalacz :kox:

Opublikowano

Ajc. Spojrzcie na to. :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=syWJbD1rf0Y

a pozniej na to

SZOK! :evil::blink:

Robie tak na wstecznym.. :cool:

Opublikowano

Ajc. Spojrzcie na to. :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=syWJbD1rf0Y

a pozniej na to

SZOK! :evil::blink:

Robie tak na wstecznym.. :cool:

Chyba placek mixerem :decayed:
Opublikowano

to bylem ja :D :D i to byl dopiero pierwszy bieg :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tak tylko nie w Polsce :)

w polsce to byś odleciał w powietrze jak byś sie wybił na "progu: :naughty: ...fly away :polew:

Opublikowano
  • Autor

NIe chce wiedziec, jak wygladaly tarcze hamulcowe tego kolesia z avancika. Swiecily chyba jeszcze ze 2 dni.:D

W Polsce to bys sie nie wybil, bo my nie mamy takiej prostej drogi,zeby sie 300km/h przez dluzszy czas przewiezc.:D

Opublikowano

NIe chce wiedziec, jak wygladaly tarcze hamulcowe tego kolesia z avancika. Swiecily chyba jeszcze ze 2 dni.:D

W Polsce to bys sie nie wybil, bo my nie mamy takiej prostej drogi,zeby sie 300km/h przez dluzszy czas przewiezc.:D

jak narazie to ciezko jest sie rozpedzic do 200 ty wyskakujesz odrazu z predkoscia 300 :no: ale powoli - placimy 1.20zl podatku za kazdy litr paliwa wiec autostrady zaraz beda budowane :tongue4:

Opublikowano

predzej zostana wybudowane piekne wille naszych rzadzacych niz autostrady :gwizdanie:

Opublikowano

NIe chce wiedziec, jak wygladaly tarcze hamulcowe tego kolesia z avancika. Swiecily chyba jeszcze ze 2 dni.:D

W Polsce to bys sie nie wybil, bo my nie mamy takiej prostej drogi,zeby sie 300km/h przez dluzszy czas przewiezc.:D

jak narazie to ciezko jest sie rozpedzic do 200 ty wyskakujesz odrazu z predkoscia 300 :no: ale powoli - placimy 1.20zl podatku za kazdy litr paliwa wiec autostrady zaraz beda budowane :tongue4:

podatkow placimy 50% ceny paliwa :wallbash:

zapraszam na obwodnice trojmiasta,na calej jest zakaz wyprzedzania przez ciezarowki

poza godzinami szczytu spora czesc przejedziesz ponad 200km/h

Opublikowano

Ja w godzinach szczytu leciałem 160-190 w 1.6 :kox:

Opublikowano

Ja w godzinach szczytu leciałem 160-190 w 1.6 :kox:

tyle to ja po parkingu latam :polew:

Opublikowano

Ja w godzinach szczytu leciałem 160-190 w 1.6 :kox:

tyle to ja po parkingu latam :polew:

Serio? Ja widziałem tylko Iversona jak 120 latał :doh1:

Opublikowano

Ja w godzinach szczytu leciałem 160-190 w 1.6 :kox:

tyle to ja po parkingu latam :polew:

i oczywiscie podziemnym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Serio? Ja widziałem tylko Iversona jak 120 latał :doh1:

nieprzypominam sobie , ja byłem grzeczny :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.