Jump to content
IGNORED

Polacy kradną auta w niemieckiej reklamie

michu93
 Share

Recommended Posts

Jak zwykle prowokacja przed meczem.

Chcieli obrazić Polaków i przypomnieć mit Polaka-złodzieja w Niemczech.

Bywam w Niemczech stosunkowo często i ten obraz naszych rodaków powoli się zaciera (pozostał u ludzi starszych i "neofaszystów" )

Takie filmiki mają to przypomnieć wszystkim i wywołać złość wsród Niemców, co, oczywiście, ma przełożyć się na doping.

Niestety, a nawet "stety" autorzy tego bzdetu nie przemyśleli dokładnie zagadnienia.

W oczy i uszy rzuca sie bardziej to, że ich kibole "odlewają się" na własny hymn

Przesada ... :sick3:

Szkoda , że nie ma takiej reklamy ..." dlaczego Polacy wyjeźdżają do pracy do Angli .... bo szkopy chjo..wo płacą ! " :decayed:

głupkowata ta reklama...

Leło tak naszych ustawi, że Niemcy będą się mieli z pyszna :decayed:

Guest sector

To już druga taka kiepska reklama ( pierwsza była z Mediamarkt) - osobiście mnie również zdrażniła .

A zresztą uważam ,że reklama była totalnie nikomu do szczęścia niepotrzebna a szczególnie Niemcom ,

bo Polscy piłkarze są i tak za cienkie do gry na takiej imprezie - tych meczy nie kupią !!

Mówie wam szkoda ,że tam wogóle jadą -

Mam mozliwość oglądać mecze pierwszoligowe z okna - (Widok na stadion) - koledzy to jest kopanina na poziomie klasy podstawowej.

Kończe ten temat - bo napewno się już naraziłem zagożałym kibicom.

Kibicuje wszystkim Polskim sportowcom , ale nigdy naszym piłkarzom ,niemogę ich strawić za korupcję i

za udawanie ,że grają - wciskają ciemnotę że potrafią grać ( poza kilkoma zawodnikami)

Słyszałem ostatnio że Boruc czy jak mu tam ,nawet się piłką wogóle nie interesuje, gość ma gdzieś kto z kim gra itd.

Dla nich się liczy kasa ile zarobi za mecz , a nie Polska ,że wygra jako Polak .

Ach zresztą kończe - przepraszam wszystkich których uraziłem - :hi:

Przesada ... :sick3:

Szkoda , że nie ma takiej reklamy ..." dlaczego Polacy wyjeźdżają do pracy do Angli .... bo szkopy chjo..wo płacą ! " :decayed:

Niestety, ale Niemcy (i nie tylko oni) nie "wyssali sobie z palca" tego, ze Polacy kradna.

Oczywiscie nie mozna wszystkich wpakowac do jednej szuflady i powiedziec, ze sa tacy sami. Jak zapewne wiesz, czlowiek zapamietuje zazwyczaj te nie mile zdarzenia, sam jestes tego najlepszym przykladem. Piszac "szkopy", nie miales z pewnoscia na mysli przyjazni i wspolpracy polsko-niemieckiej, otwarcia granic i wcielenia Polski do UE :mysli:

Uwierz mi, ja tu mieszkam i pracuje a stereotyp Polaka, niestety ale potwierdza sie nagminnie. Dopuki beda istnialy bandy polakow, ktore kroja "hurtowo" auta i osprzet, doputy bedziemy nosili miano zlodzieji na zachodzie.

Przykre ale prawdziwe.

Przepraszam, ale jaki naród taka reklama... :sick3: Takie moje zdanie :decayed:

Słyszałem ostatnio że Boruc czy jak mu tam ,nawet się piłką wogóle nie interesuje, gość ma gdzieś kto z kim gra itd.

Dla nich się liczy kasa ile zarobi za mecz , a nie Polska ,że wygra jako Polak .

Ach zresztą kończe - przepraszam wszystkich których uraziłem - :hi:

Nie uraziłeś mnie, ale na przyszłość sprawdź wierzytelności swoich informacji zanim je będziesz publicznie rozgłaszał :) Myślę że Boruc nie do końca miał na myśli to co ktoś Ci powiedział :wink4:

P.S. Nie mierz miarą Polonii Bytom poziomu piłkarskiego naszej ligi :tongue4:

Niemcy nie maja za grosz poczucia humoru,wydaje im się że coś jest śmieszne a nie niestety tak nie jest,ale to nie są źli ludzie(no nie którzy są jak i w Polsce)kto tam pracował lub pracuje ten wie.Oczywiście produkują najlepsze samochody na świecie o czym światczą i wasze szkopmaszyny. :afro:

Niezła babcia :polew:

niestety nasi rodacy przyczynili się do takiej opini o Nas na świecie :(

Niezła babcia :polew:

niestety nasi rodacy przyczynili się do takiej opini o Nas na świecie :(

ta opinia zanika z dnia na dzien to tylko glownie zostalo u starzsych ludzi...

Kolejna riposta :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=oNCbp-RaUgw

Euro 2008 nie dla idiotów! :polew::kox::lol1::banan2::travolta:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 16:10 _________________________________________________A tu kolejna :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=VDnCDo8U77A&feature=related :kox:

Kolejna riposta :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=oNCbp-RaUgw

Euro 2008 nie dla idiotów! :polew::kox::lol1::banan2::travolta:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 16:10 _________________________________________________A tu kolejna :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=VDnCDo8U77A&feature=related :kox:

:polew: :polew: :polew: Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.A kto ma poczucie chumoru POLSKA!!!!! :polew: :polew: :polew: mam nadzieję że będziemy tak pierdzieć po meczu :th:

Do takich reklam trzeba podchodzic z dystansem. My tez smiejemy sie z innych narodow... Troche luzu by sie przydalo.