Treść opublikowana przez michu93
-
problem z kompem
aha sdzieki wielkie
-
problem z kompem
witam! potrzebuje pomocy-przy mim komputerze bardzo slychac wiatraczek ktory jest przymocowany do karty graficznej. nigdy tak nie bylo i nie wiem co to jest. oczyscilem go z wierzchu z kurzu i caly czas to samo. kto wie co to moze byc???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to trzeba miec pecha a ogolmnie to podam glupia propozycje - mercedes???
-
Strefa Śmiechu
tych sie trzeba smiac: http://images1.fotosik.pl/132/8040bdb468bd06e6.jpg http://www.obrazky.pl/obrazky/policja-778-OBRAZKY.PL.jpg http://www.hoomorek.za.pl/policja.jpg z tymi nie masz szans: http://e.autokrata.pl/a1306/260e88a700157b3d453ce8ca http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/db/Lamborghini_Polizia.JPG/800px-Lamborghini_Polizia.JPG http://images1.fotosik.pl/315/35905b710c3313f2med.jpg a ten...: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/Autosan_policja.jpg/800px-Autosan_policja.jpg :polew: :polew:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
wapite czy masz carbony ... pewnie masz zwykle szare listwy na wzor carbonu carbony byly tylko w rs4 w dodatku carbon byl tylko w poliftach ( po 99r ) to mialem na mysli :doh1:[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 19:10 _________________________________________________p.s. nie widzialem ze byly prawdziwe carbony montowane w a4...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
lalka taka ze glowa boli :th: :th: :D szerze mowiac grill mi sie bardzo podoba, fegli nie zbyt no i to drewko... ja mam carbony w srodku i .... nie chce sie zamienic a powiedz mi czy to jest czarny kolor auta czy moze jakis fiolet ciemny bo na jednym zdjeciu tak jakby fioletkiem bilo... ???
-
[B5 AFB] A4 2.5 TDI V6 150KM `98
bardzo ladne autko co do tego lusterka w srodku to mi sie wydaje ze jest normalne... ale nowe buciki by sie przydaly a haku nie demontuj nawet jak nie uzywasz wczoraj stanolem sobie na takim szerszym parkingu i mnie 2 gosiu z tylu ( nie przepisowo ) zastawilo i mialem ochote ich tym hakiem pie... ale
-
Strefa Śmiechu
http://jimthompson.org/wp/2005.09.26-19.36.56/jetta.jpg
-
WAŻNE :)
juz zaglosowane 57 %
-
Ceny paliwa marzec 2026
narazie oszczedzasz a odbija sie na tym zywotnosc silnika mniej miejsca w bagazniku a na zime tak lepiej odpalac na benzynie i czy czasem przeglad nie jest drozszy??? i powiem szczerze ty masz pecha.... - gdy odpalasz nie slyszysz tej pieknej muzyki ktora gra nasz silniczek przepalajac kropelke po kropelce ropki wtedy kiedy twoj przepala flasze gazu i slyszysz... co slyszysz... praktycznie nic nie slyszysz... zaluj !!!
-
Ceny paliwa marzec 2026
obrazowo najlepiej :D
-
Ceny paliwa marzec 2026
to co mam otwierac??? po miesiacu zaopatrze sie w 1000 cystern i bede rozwozil ropke do kolegow z klubu po cenie 3zl
-
Ceny paliwa marzec 2026
ponad 132 USD jak czytalem na wp[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 13:17 _________________________________________________http://www.orlen.pl/cgi-bin/internet.exe/portal/ep/home.do?tabId=9&
-
[B5 1Z] Kontrolki pod obrotomierzem...
nie o to chodzilo tylko chodzilo o to ze zazyla a nie ze krotko swiecila. Dzisiaj sprawdzalem to i okazalo sie ze spadla mi zarokwa od kontrolki swiec zarowcy juz jest wszystko ok. pozdro
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764897,1 http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764507,9 <--- aq w srodku motor, rolki i hulajnoga. Kolejny przykład szacunku dla bmw http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,764505,10 <--- odnosnie paliwa - my tak jak on mozemy tankowac BIO .;p[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 23:08 _________________________________________________http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,762492,16 ciekawe gdzie sie tak skrada :D http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,758175,18 kolejny bezmyslny wlasciciel dresowozu http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,753508,31 o i jeszcze jeden wlaczyl wycieraczki http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,748732,44 a tu co??? znowoz dresowoz... moze mieszkac pod mostem ale bmw musi byc http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie/duze,748728,46
-
Audi i bymywy
http://poboczem.pl/co-w-furach-skrzypi/news/zadrwili-z-audi-i-bmw,1006369,3877
-
Ceny paliwa marzec 2026
mi sie i tak wydaje ze nigdy sie nie pojedzie dieselem drozen niz benzyna :D wiecie na ta ropke to sa sposoby :D kto kupuje po "mniejszej" cenie???
-
[B5 1Z] Kontrolki pod obrotomierzem...
a teraz: czemu one sie żażą (tak jakby bo ich praktycznie nei widac) okolo 0,5 sekundy pod wlaczeniu zaplonu. A kontrolka swiec troche wiecej niz żaży ale nie swieci tak jak powinna tylko kontrolka immo dziala poprawnie.
-
[B5 1Z] Kontrolki pod obrotomierzem...
Witam! Nie znalazlem nigdzie zdjec ani opisu kontrolek w audi wiec pytam: jakie kontrolki sa pod obrotomnierzem??? jest od immobilizera, od swiec zarowych i sa jeszcze 4, wiem bo mi zaza leciutko ale nie wiem od czego one sa... moze ktos wie??? albo ma opis kontrolek albo foto.
-
[B5 1Z] Co to za czujnik przed chlodnica?
juz to sprawdzzalem o ile sie nie myle to jest taka rozowa i ona jest podlaczona... moze jest od tego jakis bezpiecznik??
-
sprzedaż auta w 3 miesiące po zakupie
a czy ktos wie ile procent podatku trzeba zaplacic???
-
Strefa Śmiechu
- [B5 1Z] Co to za czujnik przed chlodnica?
tyle ze tam nic nie pokazuje nie wyswietla...- [B5 1Z] Co to za czujnik przed chlodnica?
oto jest fotka tego "czegos" ... nie mam fisa... tak wyglada moj licznik- [B5 1Z] Co to za czujnik przed chlodnica?
lepiej zrobie fotki bo on nie jest tak na srodku tylko bardziej po prawej jak stoisz przodem do auta fotki beda pozniej - [B5 1Z] Co to za czujnik przed chlodnica?