Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford transit http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7122907
-
[ALL B5] Światełka w nogach przy otwarciu drzwi
chodzi mi o to ze jak sie drzwi otworzy to sie swiatelka w nogach swieca, kiedys czytalem ze ktos to ma ale nie pamietam ktos jakby ktos taki sie do mnie odezwalbyl bym wdzieczny, albo moze jset to opoisane jak zrobic, sory ze zakladam nowy watek ale potrzebuje to w miare szybko a z tego co zdarzylem forum przepatrzec to nie znalazlem... z gory dzieki [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 10:47_________________________________________________sory za ortografie i interpunkcje ale pisane szybko... * skoro pisane na szybko to równie dobrze mogłeś to poprawić, a nie dodawać, że pisane na szybko - Łukasz
-
Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
1 000 000km dieselem to okolo 40 000 litrów ONu liczac 4zl/litr 160 000zł.... ale kasy leci przez wydech...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no ale jakiej produkcji?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to krzyniek. podpowiedz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
prawie robi wielką różnicę :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=2tqmpWtCogs&feature=related [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 22:17_________________________________________________http://daria24.wrzuta.pl/film/eWUByKWrvO/pani_pod_stolem_na_drugim_planie
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
ode mnie również poszło
-
[B5 AML] Moje skromne A4 ...
już dziś mówiłem, że ostatnio dużo automatów nam przybywa :gwizdanie: zacne autko, mógłby byc dieselek ale plany mi sie podobaja. Kurde zawsze się chciałem przejechać autem z kierą po prawej stronie... kiedyś siedziałem w takim pasku, ale był niezdolny do jazdy
-
[B5 ADR] Nareszcie to co chciałem!!! MOJA A4..
ostatnio duzo automatow przybywa :> i chyba widze na przedniej szybie niebieski pasek przyklejony co nie?
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
te laminaty od spodu mi sie nie podobaja wogole, i to jak ona siedzi... moze tak na fotkach wyszlo ale ten tyl jest nizej od przodu... duzo... te plomienie mnie nie przerazaja akurat
-
[B6 AVB] Jak jeździć dieslem ?
na zimnym silniku zmieniam biegi przy okolo 1800-2000 na ciepłym 2000-2200 ale moj AFNik idzie nawet przy 1000obr/min na 5 biegu, bo chciałem go sprawdzic, czy przy najwolniejszej jeździe nie bedzie szarpał... i idzie jak zły
-
[B5 ADR] Nareszcie to co chciałem!!! MOJA A4..
opisz swoje auto...i brewki zdejmij a ogolnie
-
Strefa Śmiechu
http://r2d2.wrzuta.pl/film/uTMS5HVYZ0/jak_to_sie_robi_w_przemyslu [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 20:52_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6187522
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
powyzej rocznika 1950, zadnych prototypow, i chyba tyle
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
krzyniek dokładnie - dawaj
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nom raczej [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 18:58_________________________________________________ciezko ciezko... sam mam trudno znalesc jakiekolwiek info o tym aucie... wiem ze byl wyprodukowany w 1972 roku...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niee :gwizdanie: zaraz wrzuce fotki tylu i wnetrza [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 18:49_________________________________________________ [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 18:50_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 18:54_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 18:55_________________________________________________ hehe wkoncu doszedlem do perfekcji jak wrzucać fotki z tego serwera
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie ford i nie zadna przerobka z tego co wiem
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item499701485_1_9_tdi_110_km_s_line_recaro_skora_klima_alufelgi.html i tutaj znów: *klimatronic 2 strefowy... *tempomat... *tylne światła diodowe... i teraz najlepsze *przebieg... 185 000km a rozrząd wymieniony na 210 000...o ile dobrze widzę... ojojoj... :gwizdanie:- Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
Nie uda mu się niestety. Z tego właśnie powodu mu się nie uda. w sensie ze nie kupi takiej?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Toyota Mark II 2000[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 15:48_________________________________________________http://specs.amayama.com/toyota/mark_ii/2000_10/photo/- Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 22:05_________________________________________________a slyszeliscie juz zeby ktos przejechal wogole milion?- Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
Dzisiaj mój syn mi oznajmił ze jak będzie miał 18 lat to kupi sobie a4 tdi z udokumentowanym przebiegiem i będzie miał zamiar przejechać nią 1 000 000km oczywiście cały czas serwisowana... ten milionowy kilometr będzie chciał przekroczyć przy członkach klubu na jakimś zlocie... ma teraz prawie 16 lat czyli jeszcze 2 + duzo lat do miliona hmmm wierzę w niego a wy jak sądzicie, uda mu się? - Strefa Śmiechu