hades84s

O hades84s

Osiągnięcia hades84s

Reputacja

1. Tylko każdy pisze żeby sprzedać i kupić 2.8 a pozbyć się niuni raczej bym nie chciał , myślałem że może ktoś już to zrobił i coś na ten temat by mógł powiedzieć czy gra była warta świeczki, mam możliwość odkupienia a4 2.8 30v od kolegi po dachu na pasujących mi warunkach i tak pomyślałem żeby coś z tego ciekawego stworzyć . Ale widzę że jest to chyba zbyt duży problem albo slap w Pl nie jest tak popularny i lepiej sprzedać.
  2. Witam! Mieszkam w Odense i chętnie na jakiś zlocik się piszę! Pozdrawiam
  3. Witam!! Miałem ten sam problem dodatkowo przy wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy i redukcji auto się dusiło i gasło myślałem że to wina przepustnicy wiec ja wykręcałem i czyściłem przez jakiś czas było ok, potem problem wracał, pojechałem do mechanika stwierdził że trzeba wymienić silnik biegu jałowego, wymieniłem i problem został a ja bylem uboższy o 280zł . Poszukałem następnego mechanika ten podłączył pod kompa i wykrył jakiś błąd, trochę pogrzebał przy programie przynajmniej tak mi powiedział i od tego czasu problem przestał istnieć . Pozdrawiam!
  4. Witam Klubowiczów!! Chce zrobić swapa 2.6 na 2.8 30V jakie problemy mogą mnie spotkać po drodze, czy pozostałe podzespoły będą pasować??
  5. Witam Koledzy mam tez problem z pozycyjnymi nagle przestały działać ,sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wyglądają na dobre, orientujecie się może który przekaznik jest od pozycyjnych i czy ma ktoś może schemat bezpieczników bo nie mam żadnej rozpiski . Pozdrawiam!!
  6. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/264fa0d2498d0688.html zegary tez sa zmienione. Lampy beba czarne diodowe tak jak w nowych modelach tylko czekam na paczke jak zmienie napewno pokaze. Dzienki za wszystkie komentaze te negatywne jak i zarowno pozytywne! Pozdrawiam!
  7. mam jakis problem z tymi fotkami zalozylem konto na fotosiku i stosuje sie do powyzszych wskazowek ale mam tylko bialy kwadrat z czerwonym x co moze byc nie tak [br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 07:00:41 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_moja_perelka-t56058.0.html
  8. Narazie tak to wyglada, bebech jeszcze nie ruszone ale planuje cos z tym tez zrobic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5654972c1fd32e91.html
  9. bylem u goscia ktory zajmuje sie montazem centralnych i ich naprawa, po krotkich ogledzinach :cool1:stwierdzil ze musze z tym pojechac do elektryka samochodowego , wina bedzie w jakims przekazniku, napewno jeszcze napisze jak sie sprawa skonczyla. Pozdrawiam!! PS. mam pytanko jak dodawac fotki??
  10. z tym zamkiem to jest dziwna sprawa,0 jakiej kolwiek reakcji na pilota a na klucz otwiera tylko 1 drzwi, czasami jak sie odwiesi to zadziala ze 2 lub 3 razy i znowu cisza, najdziwniejsze jest to ze zawsze rano dziala bez problemu dopuki auto sie nie zagrzeje puzniej kapa, przy probie demontazu dostaje naglego oswiecenja i normalnie dziala gdzy tylko wszystko poskladam po kilku zamkniecjach odmawia posluszenstwa, nie wiem co z tym fantem zrobic
  11. Witam! Mam pytanko czy da rade podlaczyc sprzęgło wiskotyczne na stale zeby chodzilo caly czas i czy nie ma to jakis niepozadanych skutkow ubocznych poz spadkiem mocy?? Pozdrawiam!!!
  12. Witam wszystkich szczesliwych posiadczy audi a4!!! Jestem posiadaczem audi a4 2.6 avant z 1996 ktore nie zamienil bym na inny model!!