Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu juz po kolacji
-
Strefa Śmiechu
http://longerek2x.wrzuta.pl/film/kP5mNkDMlQ/hcp_21.12_2008 to mnie rozje*alo... swoja bezsensownoscia
-
Strefa Śmiechu
http://syzyfek.wrzuta.pl/img/file/mOLqbIFe7s/kotek_grubasek[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 18:58_________________________________________________http://daria24.wrzuta.pl/film/xdYYAGYnSN/koleda_z_49_mikrofalowek
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
pfff...
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Świątecznego nastroju, Miłosnego podboju, Seksu w łóżeczku, Pieniędzy w woreczku, Finlandii na stole, R8 w stodole! i na wesolo gratis pod choinke jeszcze Idzie Gwiazdor worek dźwiga, długą brodę ma dziadyga. Ni ma śniegu - idzie pieszo, lewą ręką w pupie mieszo. Prawą trzyma sobie spodnie - widać, ze mu tak wygodnie. Mija pola, lasy góry, jest zjebany i ponury. Niesie prezent - lalkę barbie (trochę ciśnie go po garbie). Pod choinką jebnął worek, sięgnął flachę, wyjął korek. I pociągnął łyków parę. Wyjął nuty i gitarę. Zagrał sobie pastorałkę i do rana pił gorzałkę! WESOŁYCH ŚWIĄT! Wszystkim spamerom naszego forum, modom, vipom,jednemu...yyy... prezesu , klubowiczom... i innym uzytkownikom, poczatkujacym, wladcom, nowicjuszom i o kim tam jeszcze zapomnialem... samcznego i w ogole
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to tak jest co roku... przezyłem ich już sto wiec wiem dokladnie jak to bywa :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
yelo... ode mnie idzie cala pogoda w twoim kierunku mniej wiecej... takze mysle ze bedzie [adac bo u mnie wlasnie przestalo
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu niech sie kreci... dawaj rok i nacje
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a u mnie : pada snieg, pada snieg...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1044
-
Strefa Śmiechu
jak by sie dobrze przypatrzec to w pewnym momencie raczki mu chodza tak szybko... tak drrza mu a nic nie robi... przekret jest...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
właśnie? to nie jest konkurs na brudne opony
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja jeszcze nie zacząłem
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no np licz na siebie i inne takie... ale patrzcie wskazowka jakas jest... jest wersja cabrio i zdjecia sa z jakiegos zlotu oldtajmeróf
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a umiesz liczyc? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 21:45_________________________________________________sam sobie dokoncz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
hehe chlopaki amcie jakies skojarzenia jak zaczac tego szukac??? a tlumiczek fajny jak kupie sobie ursusa z silnikiem v8 to taki se kupie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no napewno... max 41 lat prawie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rok? :>
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
taaa choinke wsadzil w.... bagazniik i mysli ze ma modnie auto ubrudzone
-
Ceny paliwa marzec 2026
a twardogora 3.49 ON a ONV 3.65 a zaledwie 30 km roznicy w jedna strone...
-
Strefa Śmiechu
Co jest gorsze od kamyka w bucie? - ziarenko piasku w prezerwatywie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
raczej o delikatne foto na dzis :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
wczoraj w odolanowie cena OeNu leci na łeb na szyje... 3.21 przebijajcie przebijajcie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu zabawa sie kreci jak widac dajesz nastepne tylko prosze cie... wiesz o co