Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. endriuu juz po kolacji
  2. http://longerek2x.wrzuta.pl/film/kP5mNkDMlQ/hcp_21.12_2008 to mnie rozje*alo... swoja bezsensownoscia
  3. http://syzyfek.wrzuta.pl/img/file/mOLqbIFe7s/kotek_grubasek[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 18:58_________________________________________________http://daria24.wrzuta.pl/film/xdYYAGYnSN/koleda_z_49_mikrofalowek
  4. Świątecznego nastroju, Miłosnego podboju, Seksu w łóżeczku, Pieniędzy w woreczku, Finlandii na stole, R8 w stodole! i na wesolo gratis pod choinke jeszcze Idzie Gwiazdor worek dźwiga, długą brodę ma dziadyga. Ni ma śniegu - idzie pieszo, lewą ręką w pupie mieszo. Prawą trzyma sobie spodnie - widać, ze mu tak wygodnie. Mija pola, lasy góry, jest zjebany i ponury. Niesie prezent - lalkę barbie (trochę ciśnie go po garbie). Pod choinką jebnął worek, sięgnął flachę, wyjął korek. I pociągnął łyków parę. Wyjął nuty i gitarę. Zagrał sobie pastorałkę i do rana pił gorzałkę! WESOŁYCH ŚWIĄT! Wszystkim spamerom naszego forum, modom, vipom,jednemu...yyy... prezesu , klubowiczom... i innym uzytkownikom, poczatkujacym, wladcom, nowicjuszom i o kim tam jeszcze zapomnialem... samcznego i w ogole
  5. to tak jest co roku... przezyłem ich już sto wiec wiem dokladnie jak to bywa :gwizdanie:
  6. http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
  7. yelo... ode mnie idzie cala pogoda w twoim kierunku mniej wiecej... takze mysle ze bedzie [adac bo u mnie wlasnie przestalo
  8. endriuu niech sie kreci... dawaj rok i nacje
  9. a u mnie : pada snieg, pada snieg...
  10. jak by sie dobrze przypatrzec to w pewnym momencie raczki mu chodza tak szybko... tak drrza mu a nic nie robi... przekret jest...
  11. właśnie? to nie jest konkurs na brudne opony
  12. ja jeszcze nie zacząłem
  13. no np licz na siebie i inne takie... ale patrzcie wskazowka jakas jest... jest wersja cabrio i zdjecia sa z jakiegos zlotu oldtajmeróf
  14. a umiesz liczyc? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 21:45_________________________________________________sam sobie dokoncz
  15. hehe chlopaki amcie jakies skojarzenia jak zaczac tego szukac??? a tlumiczek fajny jak kupie sobie ursusa z silnikiem v8 to taki se kupie
  16. no napewno... max 41 lat prawie
  17. taaa choinke wsadzil w.... bagazniik i mysli ze ma modnie auto ubrudzone
  18. a twardogora 3.49 ON a ONV 3.65 a zaledwie 30 km roznicy w jedna strone...
  19. Co jest gorsze od kamyka w bucie? - ziarenko piasku w prezerwatywie
  20. raczej o delikatne foto na dzis :gwizdanie:
  21. wczoraj w odolanowie cena OeNu leci na łeb na szyje... 3.21 przebijajcie przebijajcie
  22. endriuu zabawa sie kreci jak widac dajesz nastepne tylko prosze cie... wiesz o co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.