Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ale serio???
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
chcesz wyrezac migacze w srodek lampy a'la peugeot 206 [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 21:35_________________________________________________wrezac*
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja wiem co będzie domyślam się
-
Strefa Śmiechu
mój podpis to jest na faktach!!!
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
hehh nowak powiedz mi jak to jest, ze ty robisz swoje a4 ori i inni tez robia ori a tylko twoja wyglada tak jak powinna
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
lol zaszalałeś :decayed: jeszcze przed chwilą sobie myślałem: topor coś z lampami kombinuje, skoro jednak zdjęcie wieczorem chce zrobić... ale chyba nie wpadłbym na to, że drugie przeciwmgłowe będzie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
moze przyfajczyłeś lampki
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ehh jakiś haker zaje*ał mi fotke mojego samochodu z kompa... nic wam nie mówiłem narazie, bo chciałem wam zrobic niespodziankę jak będzie skończona
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dawaj dawaj
-
Strefa Śmiechu
www.typybukmacherskie.org/samochod-vt9848.htm gosc na tym forum szuka samochodu do w dieseli do 25k pln... a koles o nicku reja wyskakuje mu ze stara vectra b i w dodatku hathback... ale co szczegolnie rzuciło mi się w oczy to to: "Audi A4 bym odradzam, juz lepiej tansza 80 kupic. " moze nie jest smieszne ale... p.s. brakuje tematu na takie pierdoły :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________ albo [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:56_________________________________________________i jeszcze to chyba sobie zamówię
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor... furke juz ogadałem dawno ale nie naszlo mnie na pisanie ale dalej mi sie podoba a czemu koła zmieniasz?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
freon ten twój wachlarz na tylnej szybie to jakby jakiś tunel
-
[B5 ACK] Nowy nabytek 2.8 V6 30V Zmiany:)....
no calkiem fajna... nie wiedzialem ze takie tumiki byly w a4... mysalem ze kazda benzyna ma taki sam... i jeszcze gdzies zgubiles listwe z tylnych lewych drzwi... a maska rzeczywiscie troszke wysoko... co do kolpakow to ja bym wolal bez niz na takich jezdzic... p.s. nowak co ty chcesz od kratek nawiewu??? to wszystko wyszlo chyba tak dlatego ze flesza uzył
-
[ALL] Mój poprzedni samochód - srebrna strzała
dlaczego???
-
[ALL] Mój poprzedni samochód - srebrna strzała
a gdzie listwa na lewym blotniku? chyba odleciała ci przy tych 200km/h GHIA? a gdzie oznaczenia? ... nie wiem czego ci brakuje, szwagier ma tez escorta w sedanie ma ten sam wypas i chyba ma znaczki :gwizdanie: aha chyba lusterka ma elektryczne, ale powiem wam ze 1.6 16v ma i to daje rade
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no nowak lampki wygladaja szczegolnie przy twoik kolorku :ok: inco - to tak jest zawsze, pamietam jak mialem VB i mialem w srodku czarne matowe klamki, to chciaem zmienic na chromowane a teraz gdy mam audi i sa chromowane to z wielka przyjemnoscia bym zalozyl czarne matowe
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:59_________________________________________________http://jejkap.wrzuta.pl/img/file/j2DyM2ej81/widok_z_okna...[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:00_________________________________________________
-
Kody climatronika Audi A4 B5
z tego co sie orientuje to chyba czujnik temperatury... i powinienes wierzyć raczej temperaturze z klimatronika.
-
Ceny paliwa marzec 2026
ale slyszalem w radyju ze ropka dalej leci z cenka...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nom, po wytrwałych poszukiwaniach... ja od Oettingera znalazlem tylko progi do a4... na ebay'u
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nawet przegląda temacik :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jest online, tylko chyba zapomniał co to za samochód i teraz sam googla gwałci
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a to ma byc w miare nowe? ktory rok
-
Strefa Śmiechu
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wyslij mi na pw linka ... pomoge ci szukac nazwy - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili