Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ale serio???
  2. chcesz wyrezac migacze w srodek lampy a'la peugeot 206 [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 21:35_________________________________________________wrezac*
  3. ja wiem co będzie domyślam się
  4. mój podpis to jest na faktach!!!
  5. hehh nowak powiedz mi jak to jest, ze ty robisz swoje a4 ori i inni tez robia ori a tylko twoja wyglada tak jak powinna
  6. lol zaszalałeś :decayed: jeszcze przed chwilą sobie myślałem: topor coś z lampami kombinuje, skoro jednak zdjęcie wieczorem chce zrobić... ale chyba nie wpadłbym na to, że drugie przeciwmgłowe będzie
  7. moze przyfajczyłeś lampki
  8. ehh jakiś haker zaje*ał mi fotke mojego samochodu z kompa... nic wam nie mówiłem narazie, bo chciałem wam zrobic niespodziankę jak będzie skończona
  9. dawaj dawaj
  10. www.typybukmacherskie.org/samochod-vt9848.htm gosc na tym forum szuka samochodu do w dieseli do 25k pln... a koles o nicku reja wyskakuje mu ze stara vectra b i w dodatku hathback... ale co szczegolnie rzuciło mi się w oczy to to: "Audi A4 bym odradzam, juz lepiej tansza 80 kupic. " moze nie jest smieszne ale... p.s. brakuje tematu na takie pierdoły :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________ albo [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:56_________________________________________________i jeszcze to chyba sobie zamówię
  11. topor... furke juz ogadałem dawno ale nie naszlo mnie na pisanie ale dalej mi sie podoba a czemu koła zmieniasz?
  12. freon ten twój wachlarz na tylnej szybie to jakby jakiś tunel
  13. no calkiem fajna... nie wiedzialem ze takie tumiki byly w a4... mysalem ze kazda benzyna ma taki sam... i jeszcze gdzies zgubiles listwe z tylnych lewych drzwi... a maska rzeczywiscie troszke wysoko... co do kolpakow to ja bym wolal bez niz na takich jezdzic... p.s. nowak co ty chcesz od kratek nawiewu??? to wszystko wyszlo chyba tak dlatego ze flesza uzył
  14. a gdzie listwa na lewym blotniku? chyba odleciała ci przy tych 200km/h GHIA? a gdzie oznaczenia? ... nie wiem czego ci brakuje, szwagier ma tez escorta w sedanie ma ten sam wypas i chyba ma znaczki :gwizdanie: aha chyba lusterka ma elektryczne, ale powiem wam ze 1.6 16v ma i to daje rade
  15. no nowak lampki wygladaja szczegolnie przy twoik kolorku :ok: inco - to tak jest zawsze, pamietam jak mialem VB i mialem w srodku czarne matowe klamki, to chciaem zmienic na chromowane a teraz gdy mam audi i sa chromowane to z wielka przyjemnoscia bym zalozyl czarne matowe
  16. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:59_________________________________________________http://jejkap.wrzuta.pl/img/file/j2DyM2ej81/widok_z_okna...[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:00_________________________________________________
  17. michu93 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    z tego co sie orientuje to chyba czujnik temperatury... i powinienes wierzyć raczej temperaturze z klimatronika.
  18. ale slyszalem w radyju ze ropka dalej leci z cenka...
  19. nom, po wytrwałych poszukiwaniach... ja od Oettingera znalazlem tylko progi do a4... na ebay'u
  20. nawet przegląda temacik :gwizdanie:
  21. jest online, tylko chyba zapomniał co to za samochód i teraz sam googla gwałci
  22. a to ma byc w miare nowe? ktory rok
  23. wyslij mi na pw linka ... pomoge ci szukac nazwy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.