Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Zaczynamy od zebrania gratów potrzebnych do instalacji czyli w moim przypadku do podświetlenia przedu -kabel -2 żarówki czy diody Gdy już mamy graty bierzemy się do rozkręcania auta Ściągamy pokrywę bezpieczników Odkręcamy tą plastikową, że tak powiem "półkę" pod kierownica ten cały plastik (ogólnie 4 śruby 8mm) wyciągamy odkręcamy plastik po lewej stronie podnóżka (2 wkręty, w tym jedna pod zaślepka) następnie możemy zabrać się za przewody do lampek czyli ciągniemy kabel na prawa stronę (pod schowek w desce rozdzielczej) ja tam zamontowałem żarówkę w tej kratce pod silniczkiem wentylatora a kabel pociągnąłem nad tunelem - pod deska rozdzielcza (za radiem itp tylko na samym dole przy wykładzinie). Teraz światełko nad pedałami czyli ja zrobiłem dziurę na "łebek" żarówki w tym plastiku co oddziela pedały i wpiąłem się do kabla z poprzedniej żarówki. Następnie kabel + ciągniemy do bezpiecznikowy (na pewno są inne wyjścia ale ja tak zrobiłem) Gdy + już mamy lecimy z drugim kabelkiem do minusa plakatówek czyli pod ten plastik który rozkręciliśmy po lewej stronie podnóżka i tam są rożne kostki wejścia. szukamy tego brązowo biały kabel i wpinamy się do niego. teraz powinno wszystko działać. Reszta już idzie tak samo tylko w drugą stronę Aha pamiętajmy żeby kable nie przeszkadzały w pracy pedałów itp... Myślę że w miarę dobrze wytłumaczyłem to. Jak coś to pisać a odpowiem. Aha i jescze efekt końcowy, choć przy moim aparacie nie wygląda tak jak powinno, ale w realu świeci o wiele lepiej
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
właśnie rozebrałem tą osłone... i teraz ide szukac tego kabla
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
ja mam takie kostki tez zakladam podswietlenie
-
[B5 AFN] Podświetlenie nóg po otwarciu drzwi
Mam przygotowana całą instalacje, już założoną i wszystko było ładnie, pięknie aż dopatrzyłem się że światełka nie gasną... chciałem to podłączyć pod bezpiecznik... i pytanie - gdzie to podłączyć, żeby wszystko się zapalało i gasło razem z plakatówka (światełkiem w podsufitce)?
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, nie mam włosów na pi*.*e! Doktor ogląda i mówi: - A ile razy pani dziennie TO robi??? - Nooooo, 5-6 razy!!! - Proszę pani! Na autostradzie też trawa nie rośnie... - Staro, obróciłabyś się ku mnie. - Kces mnie, mój chłopecku? - Nie, ino puscos baki. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________
-
[ALL B5] Moj avancik;)
Z tego co widzę, to jest to adres internetowy komisu w Niemczech chyba ten sam co na ramce od rejestracji
-
[ALL B5] Moj avancik;)
fajny furacz co to za naklejkanad prawa prednia lampa?
-
Było też Audi 2,3 Coupe
- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
może tak, ja pamiętam jak na początku marca się tu zalogowałem to kojażę to auto :>- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
street23player fajnie ci wyszła tylna klapa rtocki gdzieś to autko widziałem i to zdjęcie poł roku temu... dobrze kojażę- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
bedą [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 20:34_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-AVANT-94-00-KLARGLAS-ROT-SCHWARZ_W0QQitemZ110332988853QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item110332988853&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 ale te chyba ładniejsze- Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7631967 stylizowane na s4... :gwizdanie: chyba znaczkiem- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
w wordzie napisal, dokument zapisał i wysyłał meile- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
tjuning ? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 18:50_________________________________________________będzie dyskfalifikacja [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 18:51_________________________________________________za oszustwo- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no różnica kolosalna... maske wyrównaj :gwizdanie:- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
d - to emeryt a tdi - to człowiek na wcześniejszej emeryturze dokładnie tak jak mówisz ślepy- [B5 ACK] Nowy nabytek 2.8 V6 30V Zmiany:)....
tak dzwięk był zaje&bisty- Przed AUDI bylo dużo samochodów :] <-- wygrzebałem fotki starych aut
mała aktualizacja [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 14:43_________________________________________________kolejna aktualizacja, poniewaz przegladałem stare zdjecia i znalazłem kilka fotek innych aut, z tym ze zapomniałem ze jeszcze laguna była, wiec zaraz skaner w ruch az sie dymiło- [ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
ale to pokaż fotki jak wygląda teraz i po wymianie wszystkich na ledy :>- [ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
właśnie też mnie białe interesują... i przydało by się zobaczyc jak to wygląda- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
poszedło- [ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
pokaż fotki jak otworzysz drzwi wieczorem. Też planuje założyc ledy. jaki masz kolor tych ledow?- [B5 AFN] Mody niskobudżetowe
raczej tak... ale jego auto mozna powiedziec ze 30 dni stoi i 1 dzien jedzie takze nie jest zle, nie ma zbytnio co czyscic- [ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
nom fajny furacz relingi by się przydały, i ori podłokietnik od audi nie od paska co tam masz za światła? planujesz jakieś mody? - I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS