Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Zaczynamy od zebrania gratów potrzebnych do instalacji czyli w moim przypadku do podświetlenia przedu -kabel -2 żarówki czy diody Gdy już mamy graty bierzemy się do rozkręcania auta Ściągamy pokrywę bezpieczników Odkręcamy tą plastikową, że tak powiem "półkę" pod kierownica ten cały plastik (ogólnie 4 śruby 8mm) wyciągamy odkręcamy plastik po lewej stronie podnóżka (2 wkręty, w tym jedna pod zaślepka) następnie możemy zabrać się za przewody do lampek czyli ciągniemy kabel na prawa stronę (pod schowek w desce rozdzielczej) ja tam zamontowałem żarówkę w tej kratce pod silniczkiem wentylatora a kabel pociągnąłem nad tunelem - pod deska rozdzielcza (za radiem itp tylko na samym dole przy wykładzinie). Teraz światełko nad pedałami czyli ja zrobiłem dziurę na "łebek" żarówki w tym plastiku co oddziela pedały i wpiąłem się do kabla z poprzedniej żarówki. Następnie kabel + ciągniemy do bezpiecznikowy (na pewno są inne wyjścia ale ja tak zrobiłem) Gdy + już mamy lecimy z drugim kabelkiem do minusa plakatówek czyli pod ten plastik który rozkręciliśmy po lewej stronie podnóżka i tam są rożne kostki wejścia. szukamy tego brązowo biały kabel i wpinamy się do niego. teraz powinno wszystko działać. Reszta już idzie tak samo tylko w drugą stronę Aha pamiętajmy żeby kable nie przeszkadzały w pracy pedałów itp... Myślę że w miarę dobrze wytłumaczyłem to. Jak coś to pisać a odpowiem. Aha i jescze efekt końcowy, choć przy moim aparacie nie wygląda tak jak powinno, ale w realu świeci o wiele lepiej
  2. właśnie rozebrałem tą osłone... i teraz ide szukac tego kabla
  3. ja mam takie kostki tez zakladam podswietlenie
  4. Mam przygotowana całą instalacje, już założoną i wszystko było ładnie, pięknie aż dopatrzyłem się że światełka nie gasną... chciałem to podłączyć pod bezpiecznik... i pytanie - gdzie to podłączyć, żeby wszystko się zapalało i gasło razem z plakatówka (światełkiem w podsufitce)?
  5. Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, nie mam włosów na pi*.*e! Doktor ogląda i mówi: - A ile razy pani dziennie TO robi??? - Nooooo, 5-6 razy!!! - Proszę pani! Na autostradzie też trawa nie rośnie... - Staro, obróciłabyś się ku mnie. - Kces mnie, mój chłopecku? - Nie, ino puscos baki. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________
  6. Z tego co widzę, to jest to adres internetowy komisu w Niemczech chyba ten sam co na ramce od rejestracji
  7. fajny furacz co to za naklejkanad prawa prednia lampa?
  8. może tak, ja pamiętam jak na początku marca się tu zalogowałem to kojażę to auto :>
  9. street23player fajnie ci wyszła tylna klapa rtocki gdzieś to autko widziałem i to zdjęcie poł roku temu... dobrze kojażę
  10. bedą [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 20:34_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-AVANT-94-00-KLARGLAS-ROT-SCHWARZ_W0QQitemZ110332988853QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item110332988853&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 ale te chyba ładniejsze
  11. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7631967 stylizowane na s4... :gwizdanie: chyba znaczkiem
  12. w wordzie napisal, dokument zapisał i wysyłał meile
  13. tjuning ? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 18:50_________________________________________________będzie dyskfalifikacja [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 18:51_________________________________________________za oszustwo
  14. no różnica kolosalna... maske wyrównaj :gwizdanie:
  15. d - to emeryt a tdi - to człowiek na wcześniejszej emeryturze dokładnie tak jak mówisz ślepy
  16. tak dzwięk był zaje&bisty
  17. mała aktualizacja [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 14:43_________________________________________________kolejna aktualizacja, poniewaz przegladałem stare zdjecia i znalazłem kilka fotek innych aut, z tym ze zapomniałem ze jeszcze laguna była, wiec zaraz skaner w ruch az sie dymiło
  18. ale to pokaż fotki jak wygląda teraz i po wymianie wszystkich na ledy :>
  19. właśnie też mnie białe interesują... i przydało by się zobaczyc jak to wygląda
  20. pokaż fotki jak otworzysz drzwi wieczorem. Też planuje założyc ledy. jaki masz kolor tych ledow?
  21. raczej tak... ale jego auto mozna powiedziec ze 30 dni stoi i 1 dzien jedzie takze nie jest zle, nie ma zbytnio co czyscic
  22. nom fajny furacz relingi by się przydały, i ori podłokietnik od audi nie od paska co tam masz za światła? planujesz jakieś mody?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.