Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. aha... no dobrze wiedziec [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 08:59_________________________________________________ moje xenony
  2. tez mnie to ciekawi czym sie rozni wloch od niemca np... skladane lusterka elektrycznie chyba masz co nie? czemu nie ma zdjecia wnetrza?
  3. nowe fotki z sesji zimowej bez śniegu
  4. chodzi mi o to miejsce w tunelu, gdzie w 96 roku sa 2 miejsca na napoje a w 95 nie ma i jest zwykłe miejsce na drobne czy da się to wymienic, ale na wersje po I lifcie, tj miejsce na 1 napój + miejsce na drobne ??
  5. jak nic nie widac no chyba gałke ci podświetla nie?
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_myszka_na_16_199697r_naprawde_ladna-t50400.0.html tuuuuuuuuuUuUUUUuuuUuuuuu
  7. już są
  8. za max 10 minut beda mają byc po ps czy przed szefie ?
  9. hehe, jest troche inaczej, ale dziś umyłem autko, syn fotki popstrykał i tak jakoś naszło nas, żeby uładnic fotki
  10. dzieki przeszukałem dyski i się okazało że mam jeszcze jedną wersje ps mianowiscie photoshop cs ... a zawsze mi się wydawało że przed formatem miałem po polsku i jednak miałem racje mimo wszystko dzieki nowak
  11. Mam wersje 7.0 ale po angielsku, a ja wolę po polsku :] szukałem w googlu i nic nie znalazłem, podobno nawet nie ma spolszczenia do wercji 7.0 są tylko 7.0 CE chyba i tam jest jedyk polski ale ... chcę ściągnąc sobie jakiegoś nowszego i po polsku, pytanie - jaką wersje?
  12. dokładnie kowi.. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 13:27_________________________________________________ale tez nie jest zly
  13. w euro fajnie ten plastik wystaje
  14. dobra dobra, już nie chcwalcie go tak
  15. slepy chcesz malowac swojego? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________teraz widzę że tak
  16. teraz tylko ładna pogoda, prawda?
  17. znajomy co kupił ode mnie ta czarna a4 zamowił sobie takie, zakładaliśmy i powiem ci, że nie wyglada to źle, tylko przy koncu, w tylnych trójkątach nie schodzą się tak dobrze i trzebaby facetowi zaznaczyc, ze ta mała na trójkąt chce się dłuższą... i wygląda elegancko. Co prawda nie jak ori, ale jest fajnie[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:20_________________________________________________a relingi tez beda koxx
  18. VoMiT - już odpisałem slepy - faktycznie, nie zczaiłem... wiesz może jak to się prezentuje?
  19. no fajnie, ale cyz one sa poodzierane? czy tak na fotkach wyszlo? ta tylna szegolnie
  20. rurkowa? topor ja właśnie szerokim łukiem omijam wszystko co sie świeci na niebiesko i chce żeby było mniej więcej ori i mi się właśnei wydaje, że było takie żółte albo białe... prawda?
  21. ja nie sięgam tak daleko planami... bo samochód jest na sprzedaż a co do koloru niebieskiego to zawsze mi się on kojaży z tandetnym radiem z biedronki z pikającym pokrętłem głośności... tak jak kumpel ma... dalco... slepy tobie chodzi o zmiane całego podswietlenia deski na białe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.