Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
aha... no dobrze wiedziec [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 08:59_________________________________________________ moje xenony
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nowak może taki
-
[B5 ADP] 17'' xenon
tez mnie to ciekawi czym sie rozni wloch od niemca np... skladane lusterka elektrycznie chyba masz co nie? czemu nie ma zdjecia wnetrza?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
centralnego kadru, czyli?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
nowe fotki z sesji zimowej bez śniegu
-
[ALL B5] Czy da się to zmienić ?
chodzi mi o to miejsce w tunelu, gdzie w 96 roku sa 2 miejsca na napoje a w 95 nie ma i jest zwykłe miejsce na drobne czy da się to wymienic, ale na wersje po I lifcie, tj miejsce na 1 napój + miejsce na drobne ??
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
jak nic nie widac no chyba gałke ci podświetla nie?
-
Którego Photoshopa ?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_myszka_na_16_199697r_naprawde_ladna-t50400.0.html tuuuuuuuuuUuUUUUuuuUuuuuu
-
Którego Photoshopa ?
już są
-
Którego Photoshopa ?
za max 10 minut beda mają byc po ps czy przed szefie ?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
to ja mam takie malutkie alu
-
Którego Photoshopa ?
hehe, jest troche inaczej, ale dziś umyłem autko, syn fotki popstrykał i tak jakoś naszło nas, żeby uładnic fotki
-
Którego Photoshopa ?
dzieki przeszukałem dyski i się okazało że mam jeszcze jedną wersje ps mianowiscie photoshop cs ... a zawsze mi się wydawało że przed formatem miałem po polsku i jednak miałem racje mimo wszystko dzieki nowak
-
Którego Photoshopa ?
Mam wersje 7.0 ale po angielsku, a ja wolę po polsku :] szukałem w googlu i nic nie znalazłem, podobno nawet nie ma spolszczenia do wercji 7.0 są tylko 7.0 CE chyba i tam jest jedyk polski ale ... chcę ściągnąc sobie jakiegoś nowszego i po polsku, pytanie - jaką wersje?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dokładnie kowi.. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 13:27_________________________________________________ale tez nie jest zly
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
w euro fajnie ten plastik wystaje
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
dobra dobra, już nie chcwalcie go tak
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
slepy chcesz malowac swojego? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________teraz widzę że tak
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
teraz tylko ładna pogoda, prawda?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
znajomy co kupił ode mnie ta czarna a4 zamowił sobie takie, zakładaliśmy i powiem ci, że nie wyglada to źle, tylko przy koncu, w tylnych trójkątach nie schodzą się tak dobrze i trzebaby facetowi zaznaczyc, ze ta mała na trójkąt chce się dłuższą... i wygląda elegancko. Co prawda nie jak ori, ale jest fajnie[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:20_________________________________________________a relingi tez beda koxx
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
VoMiT - już odpisałem slepy - faktycznie, nie zczaiłem... wiesz może jak to się prezentuje?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no fajnie, ale cyz one sa poodzierane? czy tak na fotkach wyszlo? ta tylna szegolnie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
czekam/y
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
rurkowa? topor ja właśnie szerokim łukiem omijam wszystko co sie świeci na niebiesko i chce żeby było mniej więcej ori i mi się właśnei wydaje, że było takie żółte albo białe... prawda?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
ja nie sięgam tak daleko planami... bo samochód jest na sprzedaż a co do koloru niebieskiego to zawsze mi się on kojaży z tandetnym radiem z biedronki z pikającym pokrętłem głośności... tak jak kumpel ma... dalco... slepy tobie chodzi o zmiane całego podswietlenia deski na białe?