Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
nie jest źle... do mnie szwagier przyjeżdza 40km w jedną strone żeby autko wysprzątac ale to wpada raz na miesiąc
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1109
-
[ALL B7] Elektryka sterowania okien tylnych drzwi
mi się wydaje, żenie skończy się na samym silniczku... ale pewien nie jestem.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ykk'u jest pora śniadania
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
spać
-
[B5] Jakie radio?
no sory ale ponizej 300 zmieniary mp3 nie znalazłem...
-
[B5] Jakie radio?
concerta do 250 jeszcze sie znajdzie ale zmieniara tez sporo kosztuje tym bardziej na mp3 gdyby tak nie było to nie siedział by u mnie JVC
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
ale trzeba to zrobic samemu i miec satysfakcje z dobrze wykonanej roboty u mnie z reguły zajmuje się tym syn...
-
[B5] Jakie radio?
nie no spoko bo chyba ykk sie wystrachał bo nic nie pisze... nie bój się ykk'u kolacje dokończyłem
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
Mój nie jest srebrny
-
[B5] Jakie radio?
ykk dzieki za smaczny posiłek ku*wa... [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 23:22_________________________________________________i mam po kolacji...
-
[B5] Jakie radio?
do a4 nie pasuje inne podswietlenie jak czerwone, a samo radio jak dla mnie nie robi wielkiej roznicy czy bedzie srebrnno-czarne czy czarne. Sam miałem oby dwa w audi i w niczym to nie przeszkadzało.
-
[B5] Jakie radio?
najlepiej nie dalco i inne biedronkowate szroty.. osobiscie polecam JVC
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
wszyscy czekaja
-
Na ile grup dzieli sie samochody
może i się dzieli, ale ja wolę te nie dzielone p.s. jarko peugeot mnie powalił na kolanka...
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
brak funduszy
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
ja nie mogłem narzekac... w dzień i w noc i w deszcz i w mgłe itp bardzo dobrze, lepiej od innych... :good:
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
tylne są takie przymulone
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
nie no co wy :gwizdanie: to są moje żarówki które mam od początku, właśnie mi jedna strzeliwła lewa żarówki to Philips Blue Vision czy cos 60/55 H4
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
a masz aktualne zdjecia?
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
nom silniczek fajny, i w ogóle faajna tylko te fele i tumik... masz welurowa tapicerke nie?
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
takiego na zime [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 17:25_________________________________________________[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:03_________________________________________________ BMW w rowie [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:27_________________________________________________[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:29_________________________________________________Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: - Synku chcesz orzeszka? - Poproszę. Na drugi dzień to samo, kierowca dostał orzeszka, ale mówi do babci: - To niech pani też zje. - Chłopcze, ja już nie mam zębów. Trzeci dzień znowu: - Synku chcesz orzeszka? Kierowca zaciekawiony pyta: - Babciu, a skąd masz takie dobre orzeszki? - Z Toffifee...- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
cena pewnie tez by byla 1/3 normalnej, bo kto by go chciał :>- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no yyyy wklepałem w googla gril a4 b5 i takie cudo znalazłem - Strefa Śmiechu