Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. jakbyś przód pokazał było by lepiej... [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:31_________________________________________________p.s. ciekawostka - nowy 2cv http://www.motorpasion.com/images/2007/05/citroen-2cv-2.jpg
  2. ups... sorry ale to zielone to citroen i nie zmylił :gwizdanie:
  3. to chyba ci ktoś wyjął, bo one chyba zawsze były...
  4. gustowny tjuning grila wykonany przez marcina i chyba lusterka na blotnikach prawda?
  5. e - tak dla ułatwienia życia sobie i innym - po wklejeniu foty zawsze piszcie czy to concept czy seryjny tak bedzie lepiej
  6. taaaaa srodeczek za***isty a z zewnatrz... kolor oryginalny ale srodeczek to palce lizac
  7. jak bedzie po 5zl to teoretycznie bym za 100km placil 25zl a praktycznie jakies.... sporo mniej
  8. w cholere endriuu....
  9. elektryczne szyby
  10. fajna fajna, wszystko w kolorze plany na plus
  11. kto ma numer komorki do marcina?? wyśe mu SMSa zeby mi przyslal podpowiedz i sam ja obwieszcze na forum
  12. właśnie szukałem sporo pod hasłem "future-car" i był sporo takich dziwolągów ale tego nie...
  13. autko naprawde fajnie sie prezentuje, jesli podobaja ci sie chromy to zostaw je ale te z lamp to wywal, bo to wyglada lekko mowiac zle, pod grillem lepiej wyglada, nawiazuje do b6 :gwizdanie: i fotki wnetrza by się też przydały :>
  14. fajna furka ale wnetrze bym chciał też zobaczyc
  15. jo tyż zrobiłem fotki przed i po myciu :gwizdanie: fajnie się patrzy
  16. hehe jeszcze tego nie widziałem, wrzucał ktos zdjęcia z fotki.pl??? co do autka to fajne, fajna tapicerka - zdjemij ten tjuning kiery zrob polerke wydechu, fele 17", troche powal ją na glebe, załóż jeszcze białe lub dymione migacze boczne
  17. jeszcze masz 2 z przodu wysokotonowe to sa te małe przy klamkach [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:42_________________________________________________hehe właśnie tez przegladam swoje kody bo mam czas i checi [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:43_________________________________________________1LA to sa hamulce tarczowe przod[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:43_________________________________________________jeszcze co do tych kodów to może mi ktoś wytłumaczyc co oznacza np lewe lusterko zewnetrzne niesferyczne albo prawe lusterko zew wypukłe i co to za kod na wlepce 102 albo 1Q2 albo 1o2 nie moge go dokladnie odczytac z gory dzieki
  18. i jescze cos - to jest suv czy kombi?
  19. może podpowiedź? bo nie vauxhall [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 19:25_________________________________________________ ...[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 20:26_________________________________________________a to prototyp teraz jest?
  20. moja dziś też tak wyglądała ale z przodu, jak żona chciała nawrócic i z blota wyjechac nie mogła...
  21. marcinie ty już byś nie płynął... :gwizdanie: U mnie by się nie dało tak jechac, tutaj mamy takie drogi że szkoda gadac...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.