Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
może 400k??? nie no pochwaliłby się chłopak
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
taki tjuning
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
czyli ze tam na przyciski gorne itp? tak jak drewko? ps.nawet są carbonowe klamki zewnetrzne
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a co bedzie w niedziele??? p.s. na ebayu jest carbon :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
taaa... topor o czymś zabajeruje i temacik mu się kręci... teraz widać kto jest spamerem
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
ale seryjne by mogl zalozyc... albo cale naglosnienie bose
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
a nie masz głsnikow w tylnej polce?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
problem w ksenonie tkwi w tym ze sam xenon jednak jest tani ale lapmy to juz kosztuja... a zwykly xenon mozna podlaczyc do halogenow? czy jak?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?
- Foto zabawa
-
[B6 AWX] Angielska Perełeczka
roznie samochody maja - niektore maja reczny zawsze po lewej a inne maja po lewej i po prawej
-
Foto zabawa
moja sa drozsze prosze o ołówek i kredke - ale nie do rysowania - 2 budynki we Wrocławiu pod ta nazwa
-
Foto zabawa
- Foto zabawa
ja o tym myślałem i stwierdziłem że np jak dojedziemy do 50 strony to pierwsze 40 można wykasować, bo to i tak nikomu do niczego nie jest potrzebne...- [B6 AWX] Angielska Perełeczka
ale możesz mu udowodnić, że też umiesz rysować :evil:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ide spac... może mi się przyśni- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to może chińska chińszczyzna?- [B5 AVG++] madafaka OEM
a ja zakładam 36k a moze zielone?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakaś japońska chińszczyzna- [B5 AVG++] madafaka OEM
Super... teraz jakis czas siedze w domu i dosyc dużo jeżdże i wieczorem wczoraj jak wracalem z ostrowa w strone wro to mijałem autka z xenonami i w tylnym lusterku tylko widziałem jak dobrze to oświetla droge a taki żółty promyczek to sie chowa.... i tak od myślenia naszło mnie pytanie: jak jechałem to widziałem xenie gdzie światło wydobywało się z jednego miejsca i światła gdzie xenon świecił tak jak żarówka - całą lampą... i terqaz czy te pierwsze "krystaliczne" to jest efekt uzyskany z lamp soczewkowych a ten drugi ze zwykłych - takich jak mam ja?? może mi ktoś to wyjaśnic?- Karambol na a4... 20 samochodów i jeden helikopter - 4 osoby zginęły...
i jeszcze 2 ponoc w karambolu, chyba że się przesłyszałem...- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
to nie moją, jeszcze swoją a4 tyle nie osiągnąłem... nie było okazji...- Karambol na a4... 20 samochodów i jeden helikopter - 4 osoby zginęły...
http://www.tvn24.pl/-1,1586699,0,1,zgineli-lecac-na-pomoc--nie-zyja-pilot-i-ratownik,wiadomosc.html Cały czas o tym mówią... ponoć kawałek dalej też był karambol 8 samochodów... Może ktoś tam przejeżdżał, ktoś blisko mieszka, może nam coś opowiedzieć?- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
powodzenia p.s. ja jechałem 1Z 210km/h na ori 15" 205/60- [B5 AVG++] madafaka OEM
no dla ciebie nowak to na pewno... jakbyś zakładał - Foto zabawa