Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ... musze poszukac [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:35_________________________________________________ mam duzo juz ich na pulpicie... jutro musze pulpit posprzatac bo mi za duzo miejsca nie zostalo... kilka plikow i bydzie full memory in pulpit
  2. no bo ostatnio kumpel mi powiedzial ze wzial by ja ale troche za duza jest dla niego to wlaczylem jedynke i o sciane pozniej wsteczny i tak samo i sie pytam "teraz ok?" a on mi mowi ze teraz za mala żarcik oczywiście
  3. o kurfa piekny zielonek... naprawde fele robia wrazenie... jak nisko siedzisz? fajne plany
  4. tak wyszło może na tym zdjeciu z "xenonami" lukaj w pierwsze foty [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 23:39_________________________________________________Podświetlanie nóg po otwarciu drzwi - jest Po kilku godzinach poszukiwań itp itd mam to co chciałem :> Jeszcze tylko tył mi został ale kabla mi brakło i żarówek a wszystko zrobione z tego co było jest [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________doszły moje HDR'ki możecie oglądac dzieła fotografa-amatora w pierwszym poscie oczywiscie
  5. a wiec tak: robiłem to przy pomocy poradnika GRaznego
  6. no umyta to jakby inne autko teraz sie prezentuje jak powinna... a to obtarcie to gdzie masz?
  7. http://www.obrazky.pl/obrazky/miejsca-dla-kobiet-391-OBRAZKY.PL.jpg
  8. ehh... lustrzanka by sie przydala... moze w tym roku uda mi sie kupic... choc jest rok wielkich wydatkow...
  9. pytanko: w programie Photomatix mozna ustawiac miejsce w ktorym chce sie cos zmienic czy zmienia sie cale zdjecie tylko? p.s.: kowi87 - z ilu fotek?
  10. powiem co uważąm - twoja a4 sie zestarzeje na takich felgach [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:00_________________________________________________a nowak juz taki jest - gdzie pisze 18" i 19" tam jest fajnie :evil:
  11. ... i tyle
  12. dzieki więc jednak sprawię sobie statyw... taki za 39.99 z alle... ta opcja wyrownywania jest automatyczna czy trzeba gdzies wlaczac?
  13. mogę zmieniac ale recznie a przy tym moge poruszyc aparatem przeciez... a to moje kilka prac:
  14. moj takiegoz ustawienia nie ma wiec chyba nie ma sansu kupowac statywu...
  15. no dobra powiedzmy ze mam statyw ale chyba aparat musi miec jeszcze jakies ustawienia zeby zrobil te 3 fotki z przestawnym EV... bo nawet gdy bedzie aparat na statywie to przy przełączaniu moge poruszyc aparatem...
  16. tak wiem jarko widzialem je, problem twki w tym ze nie mam statywu do aparatu a z jednego zdjecia robie w ten sposob ze -mam jedno zdjecie kopiuje je 3 razy do innego folderu -wlaczam phoitomatixa i tam otwieram je wszystkie 3 -pozniej wyskakuje mi okienko i tam zmieniam ze pierwsze zdjecie -2EV drugie 0EV a trzecie +2EV -drobne poprawki i jest ok
  17. tak sciagnalem sobie i juz mi cos wychodzi... moge sie anwet pochwalic ale niestety mam znak wodny sciagnalem zla wersje? i nie mam po polsku... jak by ktos wiedzial skad po polsku sciagnac bylbym wdzieczny jak to wygląda? [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 15:15_________________________________________________zapomniałem dodac ze robilem to z jednej fotki
  18. ja sciagnalem easyHDR pro ... jest platny, lecz mozna z niego korzystac bezplatnie tylko pozostawaja znaki wodne, ale mysle ze do pierwszych krokow moze byc. [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 13:46_________________________________________________i tak nic zrobic nie moge...
  19. jakbym miał smigac na tqakich kolpakach to bym wolal bez co do znaczka to wisi za nisko... boczne migacze jeszcze wymien
  20. Fajna technika, czytałem troche o tym w necie i wzialem sie za to. Ale po pierwsze czytalem ze najlepiej miec statyw i zrobic 7 zdjec od - do +3EV a mój aparat (PANASONIC-LS60) ma tylko skalę do -/+2EV. Kolejny problem to właśnie używanie tej opcji. Zawsze gdy chce przyciemnic lub rozjasnic robione zdjęcie wychodzi tak jakby było ustawione na 0EV. Czy muszę miec inny aparat?
  21. [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 13:10_________________________________________________wystarczyło głupie allegro odpalic i wpisac pojemnosc od 2650 do 2700 i znalesc srebrnego avanta ja poproszę o konia mechanicznego ale takiego oryginalnego
  22. ponoc rozrzad do ibizy sdi jest bardzo drogi... prawda?
  23. ehh, marzę o takiej a tak serio to nie wyglądała źle ale takie bardziej autko do dziewczyny :gwizdanie: miałeś wcześniej jeszcze jakieś autko?
  24. myślę, że te by mogły byc chociaż dla mnie i tak za rzadkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.