Treść opublikowana przez michu93
-
Technika HDR - kilka pytań
... musze poszukac [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:35_________________________________________________ mam duzo juz ich na pulpicie... jutro musze pulpit posprzatac bo mi za duzo miejsca nie zostalo... kilka plikow i bydzie full memory in pulpit
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
no bo ostatnio kumpel mi powiedzial ze wzial by ja ale troche za duza jest dla niego to wlaczylem jedynke i o sciane pozniej wsteczny i tak samo i sie pytam "teraz ok?" a on mi mowi ze teraz za mala żarcik oczywiście
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
o kurfa piekny zielonek... naprawde fele robia wrazenie... jak nisko siedzisz? fajne plany
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
tak wyszło może na tym zdjeciu z "xenonami" lukaj w pierwsze foty [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 23:39_________________________________________________Podświetlanie nóg po otwarciu drzwi - jest Po kilku godzinach poszukiwań itp itd mam to co chciałem :> Jeszcze tylko tył mi został ale kabla mi brakło i żarówek a wszystko zrobione z tego co było jest [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________doszły moje HDR'ki możecie oglądac dzieła fotografa-amatora w pierwszym poscie oczywiscie
-
[B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]
Jeszce nie przerejestrowany
-
Technika HDR - kilka pytań
a wiec tak: robiłem to przy pomocy poradnika GRaznego
-
[B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]
no umyta to jakby inne autko teraz sie prezentuje jak powinna... a to obtarcie to gdzie masz?
-
Strefa Śmiechu
http://www.obrazky.pl/obrazky/miejsca-dla-kobiet-391-OBRAZKY.PL.jpg
-
Technika HDR - kilka pytań
ehh... lustrzanka by sie przydala... moze w tym roku uda mi sie kupic... choc jest rok wielkich wydatkow...
-
Technika HDR - kilka pytań
pytanko: w programie Photomatix mozna ustawiac miejsce w ktorym chce sie cos zmienic czy zmienia sie cale zdjecie tylko? p.s.: kowi87 - z ilu fotek?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
powiem co uważąm - twoja a4 sie zestarzeje na takich felgach [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:00_________________________________________________a nowak juz taki jest - gdzie pisze 18" i 19" tam jest fajnie :evil:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
... i tyle
-
Technika HDR - kilka pytań
dzieki więc jednak sprawię sobie statyw... taki za 39.99 z alle... ta opcja wyrownywania jest automatyczna czy trzeba gdzies wlaczac?
-
Technika HDR - kilka pytań
mogę zmieniac ale recznie a przy tym moge poruszyc aparatem przeciez... a to moje kilka prac:
-
Technika HDR - kilka pytań
moj takiegoz ustawienia nie ma wiec chyba nie ma sansu kupowac statywu...
-
Technika HDR - kilka pytań
no dobra powiedzmy ze mam statyw ale chyba aparat musi miec jeszcze jakies ustawienia zeby zrobil te 3 fotki z przestawnym EV... bo nawet gdy bedzie aparat na statywie to przy przełączaniu moge poruszyc aparatem...
-
Technika HDR - kilka pytań
tak wiem jarko widzialem je, problem twki w tym ze nie mam statywu do aparatu a z jednego zdjecia robie w ten sposob ze -mam jedno zdjecie kopiuje je 3 razy do innego folderu -wlaczam phoitomatixa i tam otwieram je wszystkie 3 -pozniej wyskakuje mi okienko i tam zmieniam ze pierwsze zdjecie -2EV drugie 0EV a trzecie +2EV -drobne poprawki i jest ok
-
Technika HDR - kilka pytań
tak sciagnalem sobie i juz mi cos wychodzi... moge sie anwet pochwalic ale niestety mam znak wodny sciagnalem zla wersje? i nie mam po polsku... jak by ktos wiedzial skad po polsku sciagnac bylbym wdzieczny jak to wygląda? [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 15:15_________________________________________________zapomniałem dodac ze robilem to z jednej fotki
-
Technika HDR - kilka pytań
ja sciagnalem easyHDR pro ... jest platny, lecz mozna z niego korzystac bezplatnie tylko pozostawaja znaki wodne, ale mysle ze do pierwszych krokow moze byc. [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 13:46_________________________________________________i tak nic zrobic nie moge...
-
[B5 ABC] A4 2.6 v6 powrót granatowej Audiczki :-)
jakbym miał smigac na tqakich kolpakach to bym wolal bez co do znaczka to wisi za nisko... boczne migacze jeszcze wymien
-
Technika HDR - kilka pytań
Fajna technika, czytałem troche o tym w necie i wzialem sie za to. Ale po pierwsze czytalem ze najlepiej miec statyw i zrobic 7 zdjec od - do +3EV a mój aparat (PANASONIC-LS60) ma tylko skalę do -/+2EV. Kolejny problem to właśnie używanie tej opcji. Zawsze gdy chce przyciemnic lub rozjasnic robione zdjęcie wychodzi tak jakby było ustawione na 0EV. Czy muszę miec inny aparat?
-
Foto zabawa
[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 13:10_________________________________________________wystarczyło głupie allegro odpalic i wpisac pojemnosc od 2650 do 2700 i znalesc srebrnego avanta ja poproszę o konia mechanicznego ale takiego oryginalnego
-
[6K AQM] Seat Ibiza II FL
ponoc rozrzad do ibizy sdi jest bardzo drogi... prawda?
-
[6K AQM] Seat Ibiza II FL
ehh, marzę o takiej a tak serio to nie wyglądała źle ale takie bardziej autko do dziewczyny :gwizdanie: miałeś wcześniej jeszcze jakieś autko?
-
[B5 ABC] A4 2.6 v6 powrót granatowej Audiczki :-)
myślę, że te by mogły byc chociaż dla mnie i tak za rzadkie