Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. za dużej różnicy nie widać na tych zdjęciach :gwizdanie: brewek jeszcze sie nei pozbyłes? bo dostaniesz na nie
  2. no chyba na swoim podwórku robisz zdjęcia i mówisz że audi jest tylko drugim autem
  3. profeska --|| od szwabów ==== http://www.professional-tuning.com/wp-content/uploads/2007/09/wiejski_tuning_wydech_1.jpg [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 19:29_________________________________________________Takiej promocji jeszcze nie było !!! 3x extra wiocHa w jednym miejscu !!! popatrz za darmo - raz spojrzysz i zapamiętasz te chwilę do końca swego życia!
  4. jeśli mam być szczery to te fele mi się nie podobają [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:46_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item605757111_felgi_aluminiowe_19_cal_roz_112_2_sztuki_mtm.html :gwizdanie: na te sie wojtek napaliłeś? cena faktycznie [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:48_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/MTM-Bimoto-Komplettraeder-8-5x19-235-35-R19-A3-A4-A6_W0QQitemZ170324460765QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item170324460765&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 cena kosmos[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:15_________________________________________________albo te http://www.mdcomprex.fi/store/images/KT10%20Matta%20musta%20pinta%20kiillotettu.jpg keskin kt10 jak dla mnie to chyba najwiekszy
  5. http://www.livevideo.com/video/24F8B847023B40ACAD65AE4EA1EDB5AD/how-many-women-does-it-take.aspx
  6. za roVera??? sory - niedopatrzenie w takim razie + za jaguara
  7. jak w renault, tyle ze tam to sie chyba filtr UV nazywa... mam racje?
  8. komentował nie będę zbytnio - bo to co chciałbym powiedzieć, powiedzieli już inni. + za to że to audi - za roVera :gwizdanie:
  9. http://www.wojciechgalczewski.w8w.pl/humor/rys02/ +18
  10. nie ma sprawy dziś żonka jechała z synem do ostrowa i przez okolo 15km jechala za taka sama audi ale 1.8... golfik nie dawał za wygraną i audi została w tyle :gwizdanie: i golf jezdzi na skręconym gazie... :gwizdanie:
  11. fajnie fajnie... tamta druga jest chyba quattro prawda? p.s. w watku masz silnik 1z a w opisie ahu... zmien ktoreś
  12. gałka z paska
  13. ja kupiłem najtańsze chyba 4.5 sztuka dymione i elegancko wyglądało [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:10_________________________________________________zjeżdżasz do polski - mieszkasz w polsce - czy chcesz przesyłke na granice?
  14. hehe... dobre dobre... plany fajne i w ogole
  15. dlatego że gdyby to były tamte to jest inne rozmieszczenie śrób... ale w takim razie jest ok
  16. no do audi bardzo srednio bra pasuje, co innego do golfa 2 a masz jakąś ciekawą koncepcje na zegary?
  17. pytanko: to są te same fele? http://moto.allegro.pl/item606604703_alufelgi_audi_a3_tt.html[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:42_________________________________________________kurcze to one nie pasują odrazu do a4...
  18. hawaj... przypadkiem zupełnie znalazłem twój samochodzik na tuningforum.pl ...tam jest więcej fotek niż tu... widzę żeś się na bra napalił... ale zgasłeś szybko :gwizdanie: i licznik ala octavia założone? masz foty?
  19. prawa dioda od rejestracji ci nie swieci :gwizdanie: progi sa od alfy 156
  20. i jeszcze drugi glos od znajomej
  21. 2 dniowy pobyt Spa wylosował Grzegorz. Spędzi tam najcudowniejsze 2 dni swojego życia z osobą towarzyszącą. Głos oddany
  22. z lukaszr'em się całkowicie zgadzam... ale zmieniaj żarówy albo lampy...
  23. fele jak dla mnie są... - zajekur*abiste jeszcze takich nie widziałe... wszystkie avusy, mamy itp to lipa w porównaniu no i kolor oczywiście... ciekawe czy znowu na taki trafie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.