Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Jak nabić klimę ?
dobre... uśmiałem się... przeciez klime mialy nawet modele z 94 roku... zmien mechanikow bo szkoda gadac... mi podlaczali tam przy chlodnicy o ile dobrze pamietam, taki zawor tam jest
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
ORI
-
[ALL B5] Czy zaślepka poduszki pasażera podejdzie od anglika ?
raczej nie, na 90% nie po pierwsze to jak juz jest napis to bylby po innej stronie...
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
tylko wiesz, że książki można na allegro kupić powiem tak: dla tych co się znają i wiedzą co i jak to nie potrzebują niskich przebiegów dla tych co boją się dużych przebiegów i za wszelką cenę chcą mieć udokumentowany przebieg są książki na allegro
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
no wiem wiem, liczyc umiem
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
z tego co wiem to w grupie vag po 2001r przebieg jest zapisywany w kilku miejscach w aucie i tam jest wieksza prawdopodobnosc odczytu stanu licznika, to prawda?
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
ja się już przyzwyczaiłem do przeróbek na b7... to co m się rzuca w oczy najbardziej to lampki przednie... oraz za duza tylna dokladka, reszta moze ujsc zeby cos zmienic to nie musisz wstawiac auta na warsztat na tydzien czy dwa bo wystarczy pare godzin najważniejsze ze tobie sie podoba
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
tylko zeby wyglad byl tak samo fajny jak spalanie... dla mnie porazka
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
- [B5 AVG++] madafaka OEM
jakieś konkrety- SZUKANIE FURACZA - na lans :)
zona miala vectre a 1.6 75KM i 170km/h od wsi do wsi smigała a ja na 2 gume rwałem ale to inne silniki- SZUKANIE FURACZA - na lans :)
z ciekawych moze byc jeszcze fokus albo vw bora w benzynce albo kup jej vectre b 1.8 albo 2.0 (tylko w benzynie-nie diesel!) z jakiegos 98 roku - jak poszukasz to znajdziesz chociaz zamiast vectry lepsza by byla a4 albo a3 [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________albo http://moto.allegro.pl/item642237297_1_8_bmw_samurai_off_road_115_km_poznan.html- SZUKANIE FURACZA - na lans :)
polo fajna sprawa dla kobiety ale zastanow sie dobrze nad audi 80 coupe albo mercem 124 coupe mesio jak dla mnie to koxik- [B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
mi wystarczy ze wjezdzam do garazu i widze czy swieci i co swieci- [B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
domjenick - a jak podjedziesz pod sciane jak bedzie ciemno to nie zobaczysz ktory swieci a ktory nie???- [ALL B5] Granatowy Avant
do tych halo i lamp przednich przydal by sie jeszcze grill po lifcie bo tak byle jak to wyglada moim zdaniem fele do zmiany i brakuje mi tu relingow... :gwizdanie: a i co to sa za halogeny?- [ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
wywal klakson - przykrec trabke do lusterka lewego- [ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
w zeszlym roku placilem 90 za szczelnosc i nabicie po znajomosci- Strefa Śmiechu
Dobre, dobre Choć nie popieram braku szacunku dla języka z tgeo co pmiateam blyo juz, ale blyo wceiej tketsu- Jakie imie dla syna/córki ?
imie dla syna... hmmm Michał dla córki - Inga, Ola - to takie normalne imiona... p.s. w szpitalu czeka matka z Nadzieją dla ojca... śmiesznie- [B5 AJM] Co to za ikonka na FIS'ie ?
chodzi pewnie o żarówkę pomysłu, teraz po przeczytaniu tego każdego z nas oświeci i kontrolka znika :gwizdanie:- [B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
w zasadzie nie musi miec nalatane-wystarczy ze troche zwilgotnieje... i leci do srodka. tak to juz jest, trzeba sobie z tym radzic.- [ALL B6] Średnica głośników wysokotonowych (tweeterów) z drzwi przednich
sory źle przeczytałem... myślałem że chcesz wsadzi tam coś innego zamiast nowego jak tak to spoko- [ALL B5] Do czego są te wtyczki (foto) ?
nie wiem cyz dobrze kojażę ale to jest chyba jedna z wtyczek do sterowania nawiewami... działają ci wszystkie tak jak powinny? mi kiedyś nie działało i sie okazało że taka tylko niebieska była luźna a kojaży mi się że biała też od tego była- [ALL B6] Średnica głośników wysokotonowych (tweeterów) z drzwi przednich
ze 40mm... chyba, a co chcesz tam wsadzic? - te tweetery dają cały efekt muzyki... sprawdzałeś kiedyś jaka jest różnica jak sa i jak ich nie ma? zatkaj sobie ręką chociażby i zobaczysz... ja bym to zostawił w spokoju. - [B5 AVG++] madafaka OEM