Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
nie no handlarzem nie... ale lubię zmieniac autka... byc moze ten pasek zagosci u mnie na dluzej bo bede za granica jakis czas...
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
wkoncu cos pozytywnego... ja porwnuje wnetrze passata do a4 po I lifcie bo przed liftami wyglada starzej.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:26_________________________________________________sprzedaję, ponieważ... tak ooo... bo ja tak lubię kupowac i sprzedawac... to takie moje hobby naprawde to lubie
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
octavce lauren & klement :kox: smigałem :kox: wiem co to znaczy :kox: jak dotre to ceny gdy bedzie mnie stac na taka to sobie kupie czarna taka :good:
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
2501 nie no tak daleko chyba juz nie zajde z ta marka wiecie jak ze mna jest, passata zawsze jest latwo sprzedac a jest to dobre auto co malo pali i jest bezawaryjne jak audi zreszta, dlatego glownie te dwie marki wchodzily w gre, bo np golf to dla mnie totalna porazka jesli chodzi o wnetrze a z wierzchu nie jest zly
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
nie no masz racje, stylu za duzo nie ma... ale dla odmiany chyba paskiem sie pobujac mozna długo to nie potrwa, nastepna bedzie mozne skoda octavia :evil:
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
cos w tym jest... to czego audi brakuje: guma w kazdym schowku zwijany tylny srodkowy pas naglosnienie wieksza regulacja przedniego podlokietnika przeciagi w uszczelkach to czego brakuje paskowi: trzech centralnych nawiewow paska (uchwytu) do tylnego podlokietnika mniej schowkow niz w audi, brakuje np miejsca na telefon, bo tu na srodku nie wygodnie jest... i audi to jest jednak audi... tak jakoś powiem wam jeszcze, że tutaj mam kubełki ale jak sie przesiadłem ze zwykłych foteli z kuzyna a4 to roznicy zadnej... audi bez kubelkow ma tak fotele wyprofilowane jak pasek z kubelkami... takie jakieś moje głupie odczucie [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 22:32_________________________________________________ powiem ci ze bylem zdziwiony, bo balem sie tego wlasnie jak to pojdzie, ale naprawde dobrze idzie a wersja... no cóż taka się trafiła... nie ma co narzekac, wazne ze autko technicznie i wizualnie jest naprawde w dobrej kondycji... nawet nic w zawieszeniu nie puka bo w kazdej audi zawsze ktorys wahacz byl do wymiany
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
fakt, miejsca jest o wieeeeeele więcej... mi też się nie widziały dlatego że jest ich dużo... w sumie to nie jechałem go kupic, ale oglądnąc co i jak i jak to w ogole w pasku jest... na 90% wiedzialem ze wroce bez niego... a jednak nie ale spoko, klijent przyjdzie, polozy pieniążki i autkiem odjedzie [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________no ale co nie jest ładny ;(
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Witam! Chciałem się pochwalic moim nowym zakupem... nie jest to już a4 ale dla odmiany passacik Przyjechałem nim wczoraj/dzisiaj w nocy troche danych koniec 1997 roku, silniczek 90PS AHU. wyposażonko 2 airbag'i 2 el. lusterka 4 el. szyby 2 podlokietniki klimatyzacja - niestety manualna, ale narazie mi tak bardzo nie przeszkadza trójramienna kiera kubełkowe foteliki dzielona tylna kanapa skorzany reczny - nie wiem czy to standard czy nie... klimatyzowany schowek wrazenia: milo zaskoczony z przesiadki z a4 do passata (bylem po niego audi a4 tez 90PS) passat ma kilka rozwiazan ktorych audi nie ma ale audi ma kilka ktorych passat nie ma, troszke widac te roznice 2 lat modelu teraz fotki śmigam na forum passata
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemano muszę się pochwalic zakupem, niestety nie będziecie zbytnio zadowoleni bo... kupiłem... passata zdjeciami pochwalę się jutro, ale muszę przyznac że to jest też bardzo miłe autko i posiada kilka rozwiązań których audi nie ma... do jutra panie i panowie
-
[B5 1Z] Butelkowy paździoch
bez klimy to jeszcze ale korbki z przodu w a4 ;( i butelka to tez nie jest chyba...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to co zawsze, czyli Audi a4 sedan 1.9 obowiazkowo z klimą Passat b5 sedan 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem Golf IV 5 drzwi 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem ew. Octavia 1.9 obowiązkowo z klimatronikiem zastanawiam się również nad Fordem Focusem... wiem, że wielu z was mnie za to zkrytykuje mocno ale jechałem takim w dieselu 75ps do hamburga ostatnio i nie dosc ze caly czas 170km/h to jak na te marne kilkadziesiat kucy to sie buja
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemano! jestem szczesliwy! od dzis poszukuje auta! ale to juz konkretnie pozdro
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
co ty gadasz... oponka jest tak dobrana ze nic nie czuć... co innego zawieszenie - żyletka i Daniel stoi- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
bardziej, MI się podoba- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
I i II lift jest taki sam.- [B5 AVG++] madafaka OEM
tylko jeden? niech on wreszcie zawiśnie na tym AVuGu... klasa- [B5 ADP] Furka mojego starszego
to masz przelozone, bo normalnie to tak nie ma...- [ALL B5] [B5 AFN] Taki mój zwykły Avancik :)
czyli ze wiedziales ze cos bylo grzebane tak?- [ALL B5] Jak nabić klimę ?
więc dobrze pamiętałem- [ALL B5] Jak nabić klimę ?
nie to nie to...- Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
a mi to akurat tutaj chyba najbardziej sie podoba [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________hehe- [B5 ADP] Furka mojego starszego
mogłybyc dymione...- [ALL B5] Jak nabić klimę ?
kurcze nie mówię teraz nic bo nie pamiętam dokładnie... albo może tam ciśnienie sprawdzali albo coś, już nie pamiętam...- Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3903193&postid=49661077 miłego oglądania, tylko się nie podniecajcie za bardzo ja już do golfa zamawiam pneumatyke - [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp